balík mi došiel celí premočený od oleja. min. po 1l oleja , boli z dvoch obalov vytečené, tak som sa po tel. konzultácii rozhodol zásielku neprevziať. Oleje by mali byť pod vrchnákom zapečatené fóliou , ktorá tu zrejme chýbala??? Od obchodu som vysvetlenie zatiaľ nedostal.

• Obchod je fajn, ale mohli by ste dodávať k olejom samolepiace štítky o výmene oleja.

Obchod ma uvedené olej skladom, po vytvorení objednávky potom volaju ze olej nieje…

Lepidlo bolo stare.. nevytvrdzuje sa :(

Kupil som CASTROL MAGNATEC PROFESSIONAL A5 5W-30 v litrovom baleni 5 ks. Olej mi dosiel vyse 5 rokov stary. Kupoval som u nich aj predtym, ale az takyto stary olej mi nikdy nedosiel, nanajvys dvojrocny. Ak je olej skladovany podla predpisanych podmienok, mal by vydrzat dlho. Ale preda len vyse 5 rokov stary olej uz ma svoje znamky starnutia.

• Tovar mi neprisiel aj ked mi kurier napisal ze pride nedosiel takze som sa nedockal toho

• Bez vysvetlenia bola zrušená

Reakcia obchodu Motorové-oleje.sk

dobrý deň
    zrušená bez udania dôvodu? Volali sme Vám a navyše 12.04.2021 vám bolo zaslané nasledovné

Sent: Monday, April 12, 2021 7:28 AM
    To: 'mikik***********[email protected]'
    Subject: obj.damo MO142224

Dobrý deň píšem Vám ohľadom objednávky AMBRA GR9 - 400g, žiaľ túto vazelínu už nemáme skladom a doba dodania je cca mesiac, na základe toho Vašu objednávku rušíme ak budete mať záujem o iný produkt pošlite si prosím novú objednávku.

Ak vám nestačilo telefonické vyjadrenie ani mailové... mohol ste nám zavolať a poslali by sme vám to poštou ako doporučený list aby ste to do tretice pochopil .......

ďakujeme za recenziu ktorá je neoprávnená

• neprijemny mlady pan, ktory vybavuje obj. cez telefon.

nevyhoda - komunikacia

• Dobré ceny
    • Neaktuálne obrázky pri produktoch

Natrafil som na neaktuálny obrázok produktu - servisnej sady pri ktorej bolo na fotke viac veci ako reálne prišlo v objednávke

neochotny predavac

• Sami nevedia čo majú na sklade a to sa mi stalo už druhý krát.

• veľmi pomalá reakcia a neskorá dodávka

Bola mi doručena gola sada inej značky, ako som si objednal. Pri žiadosti mailom o nápravu, doteraz bez reakcie predajcu.

Zamerne poslane dve poškodene plechovky....a to viem pre to lebo len tie dve pechovky boli zabale asi 3 krat dookola aby sa nevyliali ostatne nepoškodene boli hodene len tak v krabici...Gola sa TRIUMPH je len nalepka !!!!!!za 100€ dostanete Polský KLON!!!!!keby som mal čas tak sa obujem do slovenskej obchodnej inšpekcie....

Sami nevedia čo majú na sklade.

• Prišiel iný produkt ako bol objednaný. Potom aby my vrátili peniaze som musela telefonovať, nevedeli vôbec kde sa vrátená posta nachádza.

• Rýchle doručenie tovaru
    • Z 2 objednaných produktov 1vý dodaný bezproblemov ale 2 hýbe tovar dodaný čiastočne len , tovar zamenený za tský ktorý som si ani neobjednal a hlavne bez info ohľadne zámeny daného tovaru za iný .

• Chýbal objednaný tovar

• Ponukany tovar oznaceny SKLADOM vobec nemaju

Zasielaju stare oleje uz ziaden nakup v tomto obchode