• Tovar mi prišiel v pochybne zabalenej krabici, fľaška texaconu otvorená, mastná a zabalená vo fólii.
    • Zákaznícky servis cez telefón ma svojim postojom značne vytočil.

dobrý deň
    bola vám navrhnutá výmena tovaru na ktorú ste nereagoval resp nevyjadril ste súhlas jednoznačne.
    ak ste texaco nepoužil môžeme sa k tomu vrátiť.

• Na obale oleja ako keby naschvál rozmazaný dátum plnenia, pri správnom uhle čitateľný rok plnenia 2018 - čo dodať. Nikdy viac. Sú síce rýchly ale nestojí to za to.

- Deklarujú tovar skladom, opak je pravdou
    - absolútne drzý a hulvátsky spôsob komunikácie od pracovníka zákazníckeho servisu

Vážený zákazník
    len v skratke k tomuto..... a to......, že každému podľa zásluh
    pekný deň Vám prajem

• Rýchlosť dodania
    • Zbavenie sa staršieho tovaru konkrétne autolekarnicka

dobrý deň
    od 1.11.2019 lekárničky nepodliehajú spotrebe.
    podľa zákona lekárničku musíte vymeniť po jej otvorení a teda použití, za novú.

k výmene lekárničky bude musieť prísť vždy, pokiaľ z autolekárničky vodič niečo použije. Teda k výmene autolekárničky musí dôjsť vo všetkých prípadoch, ak bude obsah lekárničky porušený.

keďže ste dostal lekárničku neporušenú je všetko v poriadku

• Neprofesionalny pristup, nemaju tovar, potom oznamia o 30% vyssiu cenu a nakoniec nedodaju ani fakturu a namiesto okamziteho riesenia nech im poslem mail ze nieco nemam. VELKE SKLAMANIE - pri jednej objednavke 3 chyby je aj na KOŇA VEĽA !!!

Nemaju tovar, potom oznamia o 30% vyssiu cenu a nakoniec nedodaju ani fakturu a namiesto okamziteho riesenia nech im poslem mail ze nieco nemam. VELKE SKLAMANIE - pri jednej objednavke 3 chyby je aj na KOŇA VEĽA !!!

Vyrážač bol nekvalitný,hneď sa ohol ,reklamoval som ho hneď na druhy deň a teraz čakám čo bude

Ten ohrievač na čelné sklo do auta je totálna kravina.

Obidva obaly vif benzin boli hodne prevalene asi vozičkar zaprel s paletu a mne to v takom stave poslali.

Cena v obchode je XY po objednaní tovar nemajú ale vedia ho dodať za viac EUR.

Tovar nedorazil ani po týždni až po mojom dopyte kde je tovar povedali že je poškodený a budú má informovať.

dobrý deň
    prepáčte, ale nesledujeme každý zaslaný balík čo sa sním stalo či dorazil k zákazníkovi alebo nie.
    tak isto ani prepravná spoločnosť nám o tom nedala avízo, až na Váš podnet sme to začali hneď preverovať kde je zásielka a až potom sme sa dozvedeli, že je zásielka poškodená prepravou.

Samozrejme to nás neospravedlňuje, a mali sme túto celú situáciu predpokladať.

• ziadna odozva zo strana dodavatela ........o tovare ......ignoracia

Dobrý deň
    podla info bola obj zadaná 9. 8. 2022 12:26:08
    objednávka vybavená 9. 8. 2022 12:31:25 v ten deň podaná SL pošte
    zásielku ste si vraj prevzal 10.8.2022 09:09 na pobočke pošty, uhradil dobierku, obchod uzatvorený bez výhrad.

k vašej recenzií sa nedokážeme bližšie vyjadriť.....

• Nekomunikuju.

Po objednaní dostupného tovaru. Na druhý deň obchod zrušil objednávku s dôvodom že už sa nezaberajú predajom autobaterii. Podľa e-shopu predávali, aj dostupnosť bola skladom.

dobrý deň

áno mate pravdu, v shope sa nachádzala batéria ktorú ste si objednal aj s uvedeným stavom "skladom". Žiaľ bola to jediná batéria v obchode ktorá sa dala kúpiť, ostatné mali status ukončený predaj.

bola to technická chyba pri prenose údajov o dostupnosti. Aj to sa stáva. Následne sme chybu opravili a momentálne už u nás nenájdete žiaden akumulátor.

ešte raz sa ospravedlňujem za uvedenie do omylu nebolo to určite vedome

• Dodaný tovar bol už 11 mesiacov po záruke, na reklamáciu som ho nedal,no posledný krát som si tu niečo objednal.

• všetko prebehlo v poriadku a promptne
    • chýba na výrobku alebo v prílohe návod v Slovenskom jazyku. Kde si to má bežný človek zistiť, ak nemá prístup na internet, podľa zákona by to tam malo byť

aditivum bolo povilievane po krabici nie neodporucam vas obchod

Tovar mi prišiel cely vyodierany. Zo stavu mi vychádza že tovar bol už používaný.

• Predavajúci zaslal iný typ.

Objednal som olej 2x 5w40. Dostal som
    1x 5w40 a
    1x 5w30.
    Predávajúci asi nekladie veľký dôraz na detail.

Reakcia obchodu Motorové-oleje.sk

do dnešného dňa sme od Vás neobdržali ani telefonickú ani mailovú reklamáciu. A cez heureku sa naozaj reklamácie nepodávajú.
    Pri balení sa zámena môže stať, nikto nieje neomylný sme len ľudia. Budeme Vás kontaktovať pre výmenu tovaru za správny.
    ďakujem za pochopenie

Prosim vas zmente dorucovatela. Slovenska posta nedorucuje ale oznamuje . Tovar som si musel prevziat na poste. V objednake bolo dorucenie na adresu co slovenska posta nedodrzala.

Doručenie málo byť zadarmo ale platil za doručenie takže hodnotím zlé

dobrý deň
    vaša objednávka mala hodnotu 55,88eur a teda kuriérskou spoločnosťou ste mali prepravu zdarma.
    I v prospech nášho účtu bola poukázaná čiastka za vašu objednávku vo výške 55,88eur.

predpokladám že táto recenzia nepatrila k našej objednávke. alebo ak ste zaplatil poštovné pri objednávke z nášho Eshopu tak Vás pravdepodobne niekto oklamal, nakoľko z našej strany po preverení som nezistil nedostatok.