• siroky sortiment, dobre ceny
    • nie vsetko je aktualne v shope, niektore tovary oznacene "skladom" su naozaj skladom

S obchodom sa komunikovalo v pohode, nasli nahradu za objednane a uz vypredane veci. Odporucam sa vopred informovat, ci pozadovany tovar je skladom. Lepsia volba je platba na dobierku :)

• nasiel som tam tovar, ktory uz inde nebol...

• nic
    • Nekomunikuje,,,,nedvíha telefon...bez akoj kolvek odozvy..

Uplne zle

• je to banda ktorá zavádza zákaznîka

V ziadnom prípade nekupovat,neobjednávat,neposielat dopredu peniaze. Firma nereaguje absolutne na telefonáty ani na sms a emailova komunikácia je len proforma. nic.

• nekomunikuje, nedvíha telefón

• Uz žiadne
    • Nikdy viac. Doteraz nemam objednaný tovar, firma motops nereaguje ani na mail ani na tel.

Neobjednavat!!!

Vobec nekomunikuje! Na telefon vobec nereaguje! Komunikacia zacala az po pohrozeni zrusenim objednavky! Vzhladom na to ze po zaplateni som nemal tovar ani po 5 dnoch (tovar skladom - dodanie 2-3dni). Tovar prisiel poskodeny a musel som ho na vlastne naklady zaslat priamo dovozcovi spat do CR.
    Nikdy tu nenakupite!!!

Už prešlo 25 dní a objednávka mi neprišla, už by mala byť na ceste... Keď som písal email ako to vypadá s mojou objednávkou nedostal som žiadnu spätnú väzbu.

• komunikacia
    • dodacia lehota

Vyhnite sa nákupu od daného predajcu.
    Tovar, ktorý som objednal a zaplatil 9.03.2016 mi nebol doručený. Tel sú vypnuté, reakcia na e-mail je zavádzajúca a nepravdivá.

Poprosím všetkých kupujúcich zo Slovenska, ktorým nebol doručený tovar aby kontaktovali Českú obchodnú inšpekciu.

Nakoľko je tu podozrenie na nezákonné obohatenie sa.

• Sortiment
    • Komunikácia
    • Dodacia lehota

Vtomto obchode som nakupil kôli cene a sortimentu.Po uplinuti dodacej lehoti ktora bola 24 dni(napr z čini mi zásielka prisla za 8 dni) mi tovar neprisiel,tak som do predajne volal-nikto mi nedvihal,pisal mail-nikto mi neodpovedal.Toto sa mi este nestalo je to totalne najhorsi obchod v akom som nakupoval takze neodporucam nikomu

• -žiadne
    • -pozor na predajcu!!!!
    • -nevystavuje faktúry k objednanému tovaru!!!
    • -nereaguje na opätovný kontakt!!

- neodporúčam!

• siroky sortiment
    • zatial nezistene

odporucam

Na mail,ani telefon nereagujú.Cez Skype som napídal čo je s objednávkom?Odpoveď bola,že prezistia u dodavateľa.Doteraz žiadna odpoveď.

bol som prekvapeni z rychlosťou dodania tovaru.

• komunikacia
    • dodacia doba
    • pravdepodobne reklamacia

ak sa neviete rozhodnut, ci tovar naozaj chcete, nakupte v tomto obchode. ak vam bola vec sudena, dorazi.

tovar som si objednala pred 10 dňami a ešte tovar nemám, a s obchodom sa takisto nemôžem spojiť. Neodpovedajú na mail a ani telefón mi nedvihli. Úplne by mi stačilo ak by mi odpísali čo sa deje s objednávkou a nie zaryto mlčať. Na zákazníckom účte takisto nevidno žiaden pohyb s objednávkou. Myslím že som tu nakupovala posledný krát.

Nedoporučujem!!! Už nikdy viac nebudem s tohoto obchodu objednávať, žiadna komunikácia!!!

Obchod neodporúčam.Objednaný tovar som nedostal ani po 42 dňoch.Nulová komunikácia so zákazníkom.Na telefón sa nedá dovolať a na e-mail som nedostal žiadnu odpoveď.

• Zatiaľ som nezistil

Objednal som u nich súčiastku na moto a už viac ako mesiac mi ju nevedia doručiť. Nekomunikuju, nereagujú na mail a ani na telefón. Nie sú schopní mi oznámiť, či mi vôbec môj nákup niekedy doručia. Takže budem nútený zrušiť objednávku a nakupovať u konkurencie.