• Veľmi slabá úroveň komunikácie, neodpovedá na telefón, mail a ani sms

• Veľmi dobrá cena

objednavku prijali a via
    c sa neozvali-asi toho maju vela,nastastie je tu konkurencia

• absolútne žiadna komunikácia
    • neodpovedajú na maily
    • človek sa k ním nedovolá
    • prešlo 10 pracovných dní a okrem potvrdenia objednávky nič....zľahla po nich zem a to píšu, že dostupnosť 3-5 dní (skladom)

Ziadna komunikacia, tovar nemam...

objednany tovar este nedorazil a to je tomu uz 4 mesiace od objednania

• Výhody? žiadne nevidím..
    • komunikácia..

-komunikácia ...baad
    -dodacia doba... baad
    -namiesto filtra K&N prišiel Hilfo filtro+
    Celkovo obchod hodnotím záporne, už len kvoli tomu, že dodacia doba nesedela ani z dobou ktoru mi telefonicky ohlasili, tovar odoslali až potom, ako som im napísal 2 maily a poslal sms (do 2 hodín od poslania sms bol tovar odoslaný..zaujímavé)

Tovar ako taký je super, až na to dodanie a vyprosovanie sa o vlastný tovar ktorý som platil prevodom vopred (objednané 27.4 - odoslané 18.5)

• Objednal som si tlmic riadenia. Po dvoch tyzdnoch som tam volal ze v akom stave je o jednavka. Pan sa mi ospravedlnil ze maju toho vela ze za 2 tyzdne to mam doma. Preslo 2 a pol mesiaca ani tlmic ani mail ze nedodaju proste nic.

• Objednal som tovar s deklarovanou dodacou dobou do 1 tyzdna. Zatial mi nebol dodany aj ked od objednavky presli takmer 3 tyzdne.
    • Eshop nereaguje na emailove otazky. Na 3 emaily som konecne dostal 1 trojslovnu odpoved ze mam cakat.....

• Lacne produkty
    • Dodacia doba je dost dlhá

• nechcú komunikovať

mal som objednaný tovar , ten mi prišiel po mojej zvedavosti čo sa deje po mesiaci. to by bolo v pohode len akurát mi prišiel iný typ ako som mal pôvodne objednaný. A teraz nikto so mnou nekomunikuje.

• Široký sortiment tovaru.
    • Zlá dostupnosť tovaru. Dĺžka dodania.

• - Rychlé jednanie.
    • - Dobrá komunikácia.
    • - Rýchlosť dodania.
    • - Spoľahlivosť.
    • Zatiaľ nič.

Som spokojný, odporúčam...

• Objednal som aj navigaciu. dobu dodania trochu upravte alebo si kupte kalendar. Zatial mi nic neprislo. blizi sa odchod na dovolenku a v pripade nedodania tovaru kupim inde a vasu zasielku nepreberiem.

• siroky vyber tovaru a cena
    • ziadne

oplati sa

• velky sortiment tovaru
    • dodacie lehoty ktore su uvedene su nepravdive

dlha dodacia doba,žiadne info o objednanom tovare len potvrdenie objednávky

• nedodaný tovar