• Rychlost dodania, dobry vyber tovaru
    • Hladal som inu kapsicku, ako ponukaju ostatne obchody

Hladal som ineho vyrobcu doplnkov ako bezne.

Tovar bol v poriadku, rychlo dodany a s vyrobkom som spokojny.

Ano

Lebo...

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

máme radosť z Vami udelenej recenzie a vrelého odporúčania. Veríme, že sa k nám budete s dôverou vracať a budeme Vám môcť opäť ponúknuť tovar k Vašej úplnej spokojnosti.

Za tým Moto-Oblečenie Petr

• Dobrá cena

Bez problému

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

spokojnosť a dôvera zákazníkov nás vždy poteší, preto si nesmierne vážime Vašej pozitívne recenzie a odporúčania. Sme radi, že sme predčili Vaše očakávania, a už teraz sa tešíme na Vašu budúcu objednávku.

Za tým Moto-Oblečenie Tomáš
    www.moto-oblecenie.sk

• široký sortiment, rýchlosť dodania
    • neviem o žiadnych

odporúčam

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Vaše pondětné hodnotenie a vrelé odporúčania. Budeme sa aj naďalej snažiť plniť Vaše priania k Vašej úplnej spokojnosti.

Za tým Moto-Oblečenie Pavla
    www.moto-oblecenie.sk

• Rýchle dodanie objednaného tovaru.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi radi, že ste bol potešený rýchlosťou, s akou vybavujeme a expedujeme Vaše objednávky. Ďakujeme za prejavenú dôveru, vážime si Vašej spokojnosti.

Za tým Moto-Oblečenie Patrik

• Rychlo, spolahlivo s prehladom
    • Ziadne, zatial

Odporucam

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi nás teší, že vybavenie objednávky a rýchlosť dodania sú nastavené presne podľa Vašich predstáv. Ďakujeme a už teraz sa tešíme na Vašu budúcu objednávku.

Za tým Moto-Oblečenie Martin
    www.moto-oblecenie.sk

• Tovar ktory inde nemaju.cena..

Super

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

máme nesmiernu radosť, že nákup u nás prebehol k Vašej úplnej spokojnosti. Sme veľmi vďační, že sme si vďaka tomu vyslúžili Vaše krásne hodnotenie a vrelé odporúčania. Ďakujeme ...

Za tým Moto-Oblečenie Michal

• +
    • +

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venoval nášmu hodnotenie. Máme veľkú radosť z Vami udelených sto percent, za ktoré moc ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie Šárka
    www.moto-oblecenie.sk

• Spolahliost,vcastnost,perfektna kmunikacia,vyborny tovar,kvalitna reklama a cena tovaru
    • nema ziadne slabiny vsetko ok

dobra volba

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

spokojnosť našich zákazníkov je pre nás hnacím motorom pre naše neustále zlepšovanie a zároveň veľkou odmenou za našu doterajšiu prácu. Sme potešení, že Váš nákup prebehol na jednotku.

Za tým Moto-Oblečenie Vojta

• Komunikacia a rychlost
    • Ceny

Xxx

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

vážime si času, ktorý ste venoval nášmu hodnotenia, a ďakujeme za Vašu objednávku.

Za tým Moto-Oblečenie Jirka

kvalitný tovar
    rýchle dodanie
    prijateľné ceny
    profesionálna komunikácia
    vlastné - veľmi dobré skúsenosti s obchodom
    vrelo odporúčam

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

neskutočne nás teší výpočet pozitív, ktorá považujete na našom obchode. Veľmi si vážime Vašej kladné recenzie a vrelého odporúčania. Spokojnosť a dôvera zákazníkov sú pre nás prioritou, preto Vám veľmi ďakujeme za tak krásnu recenziu. Budeme aj naďalej usilovať o Vašu priazeň a tešíme sa na Vašu budúcu objednávku.

Za tým Moto-Oblečenie Petra
    www.moto-oblecenie.sk

• nasiel som co som hladal
    • dobra cena
    • zatial nic

odporucam

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a veríme, že Vám bude tovar slúžiť k Vašej úplnej spokojnosti. Budeme radi, keď nás odporučíte svojim priateľom a známym.

Za tým Moto-Oblečenie Patrik

• Extremna rýchlosť vybavenia

Ostal som veľmi prekvapený že tovar došiel už druhý deň, len tak ďalej :)

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi potešení Vašu pochvalou a pozitívne recenzií. Sme radi, že systém vybavenie objednávok, ich nachystanie aj samotná expedície predčili Vaše očakávania a všetko prebehlo bez najmenšieho omeškania. Ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie Lucie
    www.moto-oblecenie.sk

• Najvacsia vyhoda je to ze tovar sa da vyskusat a potom zaplatit az ked som spokojny s tovarom

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

máme radosť, že Vás teší nami nastavený systém objednávok a služby s ním spojené. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás najdôležitejšie, preto sa neustále snažíme vychádzať Vám v ústrety, aby bol nákup u nás pre Vás radosťou.

Za tým Moto-Oblečenie Marian
    www.moto-oblecenie.sk

bohužiaľ nesadla veľkosť tak musím vrátiť...inak úplná spokojnosť so všetkým...viackrát som objednávala a vždy všetko v pohode.určite odporúčam.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľakrát ďakujeme za Vaše vrelé odporúčanie. Veríme, že aj napriek tomu, že Vám tovar veľkostne nebol, nám zachováte priazeň a my Vás v blízkej dobe budeme môcť opäť presvedčiť o našich kvalitách. Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Za tým Moto-Oblečenie Radek

• Cena,
    • kvalita,
    • možnosť vrátenia

Doporučujem nákup v tomto obchode. Dobre prekonzultujte potrebne velkosti, ale aj ked sa netrafite, tovar Vam zadarmo vymenia na inu velkost.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Vašu krásnu recenziu a vrelé odporúčanie. Práca je našim koníčkom a Vaše hodnotenie je toho dôkazom. Teší nás, že ste bola spokojná a využila službu bezplatnej výmeny tovaru. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou, preto sa snažíme vychádzať Vám za všetkých okolností ústrety. Tešíme sa na Vašu budúcu objednávku.

Za tým Moto-Oblečenie Jirka
    www.moto-oblecenie.sk

Super, tovar v poriadku, termín dodania presne podľa udania pri objednaní.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

snažíme sa našim zákazníkom vychádzať maximálne v ústrety a sme veľmi potešení, že nákup u nás bol pre Vás radosťou. Ďakujeme za Vaše hodnotenie a už teraz sa tešíme na Vašu budúci objednávku alebo osobnú návštevu našej predajne.

Za tým Moto-Oblečenie Lucie
    www.moto-oblecenie.sk

• Vo vašom obchode som našla tričko aké som si predstavovala, bol to darček

odporučila by som obchod ostatným

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

máme radosť, že v našom sortimente ste našla presne to, čo ste hľadala. Ďakujeme, vážime si Vašej spokojnosti a dôvery.

Za tým Moto-Oblečenie Tomáš

• Priehľadnosť Rýchlosť objednávky doručenia

v Pohode

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

snažíme sa našu prácu odvádzať tak, aby boli naši zákazníci spokojní. Veľmi Vám ďakujeme za prejavenú dôveru a veríme, že pri ďalšom nákupe všetko prebehne opäť s našim stopercentným nasadením a k Vašej úplnej spokojnosti.

Za tým Moto-Oblečenie Renáta
    www.moto-oblecenie.sk

• Kvalitne produkty za najlepsie ceny v okoli

Spolahlivost a ochota

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi vďační, že sme si vďaka Vašej spokojnosti vyslúžili plných sto percent. Budeme radi, keď Vás budeme môcť obslúžiť na našu predajni alebo si vyberiete tovar podľa svojich predstáv na našom e-shope.

Za tým Moto-Oblečenie Martin