• Tovar za bezkonkurenčnú cenu.
    • neviem posúdiť

Super ceny a doprava tovaru na výdajné miesto aj v KE za 1 euro.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

máme radosť z Vašej spokojnosti, za ktorú Vám moc ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie Lucie
    www.moto-oblecenie.sk

• Krátke dodacie lehoty a veľký vyber tovaru za super ceny.
    • Neviem o žiadnych

Super

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

Vaša výstižná recenzia je pre nás najväčšou odmenou za našu doterajšiu prácu a hnacím motorom pre naše neustále zlepšovanie.

Za tým Moto-Oblečenie Katka

• veľký výber tovaru

Nákup hodnotím kladne,všetko prebehlo podľa predstáv a v naprostom poriadku

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi Vám ďakujeme za čas, ktorý ste venoval zverejnenia pozitívneho hodnotenia nášho obchodu. Budeme sa tešiť na Vašu budúci objednávku alebo osobnú návštevu.

Za tým Moto-Oblečenie Patrik

• Rychlost

Rychla dodavka,mojou vinou mi kurier nemohol odovzdat tovar na druhy den od objednania

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčací hodnotenie. Sme radi, že vybavenie Vašej objednávky prebehlo nad Vaše očakávania, a napriek malému zdržanie pri odovzdaní tovaru dopravcom bolo všetko v poriadku.

Za tým Moto-Oblečenie Iveta

Super svetlo a spolupraca 100%

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi radi, že sme si vďaka Vašej úplnej spokojnosti vyslúžili plných sto percent, za ktoré Vám nesmierne ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie Eva

• Široký výber.
    • Žiadne.

Treba skúsiť.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme radi, že ste bol spokojný s širokým sortimentom kvalitného tovaru, ktorý ponúkame. Budeme sa tešiť na Vašu budúcu objednávku.

Za tým Moto-Oblečenie Michal
    www.moto-oblecenie.sk

• Prehľad v ponuke rýchle odosielanie.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi si vážime času, ktorý ste venoval zverejnenia pozitívneho hodnotenia nášho obchodu. Ďakujeme a prajeme veľa radosti s našimi produktmi.

Za tým Moto-Oblečenie Šárka
    www.moto-oblecenie.sk

• Jasný prehľad vo vyhľadávaní, popis tovaru. Prehľadné a jednoduché objednávanie.
    • V podstate nemá žiadne. Možno trošku spresniť dátum dodania.

Veľmi dobrý obchod!

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčania. Teší nás Vaša dôvera a spokojnosť pri výbere a objednávke tovaru. Budeme sa snažiť vylepšovať naše procesy týkajúce sa informovanosti, ďakujeme za podnetnú pripomienku. Budeme naďalej usilovať o Vašu priazeň a tešiť sa na Vašu budúcu objednávku.

Za tým Moto-Oblečenie Tomáš

• +velký sortiment
    • +ochotný personál, který vždy dokáže poradit
    • +nízké ceny
    • +počet odběrných míst
    • +dárky k objednávkám
    • No prostě je toho hodně, velmi doporučuji.
    • -nic

Přehledný e-shop s velkým sortimentem. Velká kamenná prodejna.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

Vaša recenzia nás neskutočne potešila a je pre nás najväčšou odmenou za našu tímovú prácu, ktorej výsledkom je spokojnosť Vás - našich zákazníkov. Veľmi si vážime zoznamu kladov, ktoré ste vymenoval a za ktoré Vám z celého srdca ďakujeme. Dôvera a spokojnosť zákazníkov sú pre nás najdôležitejšie.

Za tým Moto-Oblečenie Martin
    www.moto-oblecenie.sk

• Profesionalita pri vybavovaní objednávky. Rýchlosť riešenia akejkoľvek situácie. Rýchlosť dodania. Kvalitné balenie, ktoré zabraňuje poškodeniu tovara.

Určite odporučam. Osobne budem odtiaľ objednávať další tovar.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

máme veľkú radosť z Vášho úžasného hodnotenia a vrelého odporúčania. Sme poctení, že ste bol s prístupom nášho obchodu a zamestnancov vždy spokojný, a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu objednávku alebo návštevu predajne. Ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie Petra

• dodacia lehota,ochota,komunikacia
    • neviem

moja prva skusesost je vynikajuca

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

teší nás, že sme už pri prvom nákupe predčili Vaše očakávania a splnili Vaše predstavy na sto percent. Ďakujeme za kladnú recenziu a odporúčania.

Za tým Moto-Oblečenie Lucie

• vyborna komunikacia
    • rychle dodanie
    • nezisitila som ziadne

odporucam

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi radi, keď splníme očakávania na sto percent. Ďakujeme za krásne hodnotenia a pochvalné odporúčania.

Za tým Moto-Oblečenie Filip

• rýchle dodanie tovaru
    • dobré ceny

OK odporúčam

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, preto si veľmi vážime Vašej recenzie a odporúčania. Ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie Silvie
    www.moto-oblecenie.sk

• Rychle dorucenie zasielok po objednani.
    • Neviem neskumal.som

Obchod v pohode komunikacia s personalom po tellefone tiez. Odporucam

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za čas, ktorý ste venoval nášmu hodnotenie. Vážime si Vašej spokojnosti a dôvery.

Za tým Moto-Oblečenie Michal
    www.moto-oblecenie.sk

• Dobré zabalenie tovaru. Napríklad aj prilbu ktorú som si objednala bola super zabalená tak k poškodeniu alebo rozbitiu by neprišlo. Ale obchpd ponúka aj ďalšie výhody vedia dobre poradiť a rýchlo reagujú na e-maily.
    • Neviem o žiadnych slabinách.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

nesmierne nás teší Vaše hodnotenie a pochvala zamestnancov, ktorí sa venujú balenie a expedíciu Vašich objednávok. Sme veľmi radi, že všetko prebehlo k Vašej úplnej spokojnosti a Váš tovar bol doručený bez najmenšieho omeškania.

Za tým Moto-Oblečenie Honza

• Pohodlie domova
    • Neviem

Spokojná

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

nesmierne si vážime Vašej spokojnosti a prejavené dôvery. Tešíme na Vašu budúcu objednávku a veríme, že budeme môcť maximálne vyhovieť vašim požiadavkám.

Za tým Moto-Oblečenie Vojta

• veľmi rýchle doručenie
    • neprehľadnosť prilieb podľa značky

Odporúčam hlavne kvoli cenám a doručeniu Kupoval som prilbu Scorpion Exo 1200 u nich cena 298€ všade inde 330€ + .

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme Vám veľmi vďační za vyjadrenú dôveru a spokojnosť. Teší nás Vami udelených päť hviezdičiek a radosť z nákupu. Ďakujeme za podnetnú pripomienku ohľadom prehľadnosti e-shopu, pracujeme na zlepšovanie.

Za tým Moto-Oblečenie Adéla
    www.moto-oblecenie.sk

• Kúpil som čo som potreboval za rozumnú cenu.Kvalitu tovaru neviem ohodnotiť ,používam ho iba mesiac.

Zatial som veľmi spokojný s tovarom, otestoval som ho, super.Životnosť uvidíme.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi si ceníme Vašej kladné recenzie a pozitívneho odporúčania. Prajeme veľa spokojnosti s našimi produktmi a už teraz sa tešíme na Vašu objednávku alebo návštevu našej predajne.

Za tým Moto-Oblečenie Petr
    www.moto-oblecenie.sk

Našiel som čo som potreboval a hlavne že pasuje.všetko ok vďaka Milan.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi si ceníme Vašej spokojnosti a udelených piatich hviezdičiek, ktoré sú pre nás nesmierne cenné. Ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie Eva
    www.moto-oblecenie.sk

Son spokojny s nakupom v motooblecenie.sk. urcite u nich este nakupum. V nedelu som objednal a v stredu bol tovar u mna. Takze palec hore

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

budeme radi, keď nás opäť potešíte svojou objednávkou alebo návštevou našej predajne. Budeme sa naďalej snažiť plniť Vaše priania k Vašej úplnej spokojnosti. Sme veľmi radi, keď sa k nám budete s dôverou vracať.

Za tým Moto-Oblečenie Honza