• neviem co robia veci ktore neviete predat v ponuke na internete urobte si v tom laskavo poriadok

• Katastrofa
    • Nevie komunikovat

Nedoporucil

• To ze nebol na sklade mi napisali po 10tich dnoch..este ze neponukate zdravotnicke pomocky..

Kaslat na to,prezriet stav objednavky mozete az po registracii..ked uz mam objednane,informacie o stave maju chodit na mail..nechcem sa registrovat

• nedodaný tovar

• tovar inzeruje aj ked ho nemá...

strata času

• komunikácia

- nenavrhli alternatívu, len oznámili, že tovar nie je dostupný u výrobcu
    - zjavne teda neaktualizujú dostupnosť tovaru

• z troch druhov objednaného tovaru neboli dve, čím sa objednaný 1 ks tovaru predražil vysokým poštovným

• neviem
    • predáva tovar, ktorý nemá na sklade, resp. vypredané a nestiahne to z eshopu

urobte si vlastný názor

• asi ziadne
    • nespravne info o dostupnosti tovaru na webe. obchod umozni urobit objednavku, ktora je nasledne stornovana. objednany tovar dorucil importer do cca 4 dni, skladom u dodavatela teda bol

nie je velmi co hodnotit, kedze mi objednavku stornovali

• bola zmenená faktúra bez môjho vedomia (nebolo dodané všetko, čo bolo objednané)

• Stranka obchodu je celkom dobra upravena dost dobre ceny.
    • Dodacia lehota je dlha ,
    • Opitalsom sa ze co je dovodom ,nepovedali len tolko ze utorok alebo stredu podaju veci.
    • Je utorok stale nic
    • 10dni cakam za tu cas som dostal viac veci z ceska!

Nabuduce dvakrat rozmislam ci tam budem objednat!
    Stastie ze nepotrebujem veci tak surne inak by som uz davno zrusil a objednal inde.

• tovar bol nekvalitný, predajca za to nemohol
    • slabá komunikácia s predajcom, nereagoval ne e-maily, neprevzal vrátený tovar pri doručení na určenú adresu a ani na druhý deň ho nevyzdvihol, uvidím, či si ho prevezme

• ai nema
    • na telefon uvedeny na stranke - 0948 924 055 sa nedalo dovolat 2 dni, potom som to uz neskusal

Zaslali mi inu velkost tovaru. Maju vypnuty mob. telefon - ten som skusal nakolko mi zaslali inu velkost ako som si objednal.
    Tovar mi zaslali v ovela vacsej krabici a tak ho zasielkova sluzba si dobre pomagala, pretoze balik bol uplne pokrceny.

Reakcia obchodu MoreŠportu.sk

Dobrý deň telefónne číslo bude v najbližšej dobe aktualizované z tohto dôvodu sa nedalo dovolať za čo sa ospravedľňujeme.Čo sa týka zaslania veľkosti stala sa chyba čoho sme si vedomý vzhľadom na to, že tam bolo viacej tovaru s nejakou rovnakou veľkosťou a jeden tovar mal inú veľkosť a nejako si to pracovník neuvedomil a omylom dal všetky rovnaké veľkosti čo nás samozrejme mrzí.

• dlhá dodacia doba

Bol mi dodaný iný tovar, ako som si objednal. Pôvodný mi príde o 6 dní.