• žiadne vyhody
    • komunikacia s klientom

• prijatelne ceny
    • zdlhave vybavovanie objednavok
    • na stranke nie je uvedena cena postovneho
    • vyska postovneho nie je uvedena ani v sprave o potvrdeni objednavky

Objednavku v tomto obchode som zrusil z viacerych dovodov
    1) Dlzka vybavenia objednavky:
    Po potvrdeni objednavky mi prisiel mail, ze by ju mali odoslat do 3 dni a ze ma budu kontaktovat. Ked sa ani po styroch dnoch nic neudialo, napisal som mail na adresu uvedenu na stranke. Odpoved som vsak nedostal, tak som do obchodu na dalsi den naobed volal. Dozvedel som sa, ze moju objednavku riesi kolega, ktory uz v ten den nepride, tak mam zavolat na dalsi den. Dalsi den som sa sice nedozvedel, preco moja objednavka stala bez zmeny tyzden (ked sa jednalo o beznu ruru, ktoru mali na sklade) - dozvedel som sa vsak zvysne informacie, na zaklade ktorych som objednavku zrusil.
    2) Vyska postovneho:
    Az po siedmych pracovnych dnoch od potvrdenia objednavky som sa telefonicky dozvedel vysku postovneho - 10 eur.
    3) Rury predavaju od 1 metra, tak som si objednal 4 metre a do poznamky som uviedol, ze si to prosim ako 4 rury po 1 metri. Az ked som si pri telefonickom rozhovore pre istotu overoval, ci tuto poznamku neprehliadli, dozvedel som sa, ze sa to neda a vedia mi to poslat len vcelku. Ziadny z obchodov, ktore som neskor kontaktoval s tym problem nemal.

Dlhá doba dodania.

• neviem
    • neviem

Na stránke ponúkajú tovar, ktorý je už vypredaný.
    Musel som sám volať, či tovar majú. Nemali

• Výhody žiadne zlá komunikácia Z obchodníkom samé výhovorky.

Akurát nervy.toto nieje obchodník ale klamár.nakopal by som ho najracej

• dlhá dodacia doba

dá sa

• asi žiadne
    • predávajú čo nemajú, zavádzajú s dodacou dobou, nekorektne informujú, že tovar je, ale keď si ho prídete vyzdvihnúť, tak NIE JE
    • Asi nejakí priekupníci ...

dajte si pozor!
    radšej zaplatiť o pár EUR viac a dostať primerané služby/tovar

• Obchod ponuka tovar ktory nema.

Tovar bol doruceny v poriadku, zoo styroch radiatorov bol jeden poskodeny, prehnuty, bolo ho treba jemne takpovediac poskodit ked som ho chcelčdostat na miesto

• Sice mi pan zavolal ze momentalne ho nemaju na sklade tak sme sa dohodli ze posle nieco v tej istej cene ale zatial nic a ani sa uz neozvali takze slabina je kominikacia.

• Žiadne som nenašiel.
    • Ani po 13-tich dňoch od vytvorenia objednávky mi tovar nebol doručený. Na moju urgenciu po 9-tich dňoch mi nikto neodpovedal, kedy a či vôbec sú schopný tovar dodať...

• Dobre ceny
    • Tovar sice objednate,ale nedockate sa ho...cakam uz mesiac a nic...

Eshop neodporucam uz len z dovodu ze nikto s vami nekomunikuje.Akoby neexistoval.Este ze sme neplatili dopredu,to by bol vrchol.Ked si aj objednate,tak na dobierku,urcite nie dopredu,lebo sa tovaru nedozijete a teda ani vrateniu penazi...

• možno ceny
    • komunikácia

tovar mal byť odoslaný do 3 dní,no doteraz o ňom ani nechyrovať ,aspoň keby sa predajca ozval,čo sa deje alebo nedeje

• rýchlosť
    • prehľadnosť
    • nevedel som pri objednávke cenu dopravy
    • oznámili mi ju až neskôr

treba sa pri objednávke informovať o cene dopravy

• Na web stranke maju produkty ,ktore nemaju na sklade , dokonca ich uz ani nevyrabaju.Stranka nie je aktualizovana.
    • Nedodržal termín dodávky
    • Nie je dostupný na komunikaciu

Nedá sa skontaktovať. Telefónne čísla sú nedostupne po cely deň. Tovar ktorý som objednal 30.3.2016 aj napriek tomu , že objednávka bola potvrdená nebol dodaný. Doteraz najhorší obchod v ktorom som nakupoval. Neodporúčam nákup.

11.4.2016

dobre

• pohodlie,lepsie ceny ako inde,

akcie,dobre ceny

• slusné ceni
    • este nepoznám tak obchod a nemozem nic povedat.

treba vyskúsat koli cenám.