Prišiel mi stromček úplne iný a ešte chýbal aj stojan.

Reakcia obchodu MOJ STROMČEK.sk

je nám velice líto, že jste měl tuto špatnou zkušenost. Upřímně se vám omlouváme. Ihned po nahlášení tohoto problému jsme zařídili vše potřebné, aby se tato záležitost vyřešila. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že nám ještě dáte příležitost vás přesvědčit, že náš e-shop nabízí kvalitní zboží i služby. Děkujeme.

• Stromček iný ako na obrazku

Stromček vyzerá naživo biednejšie ako sú tie na obrázkoch ..chcem ho vrátiť a obchod nekomunikuje

Reakcia obchodu MOJ STROMČEK.sk

Dobrý den, je nám velice líto, že nejste s naším stromečkem spokojeni. Na první pohled se může stát, že vypadá jinak než na fotkách, ale pokud tomu věnujete čas a důkladně rozložíte větvičky, tak bude vypadat přesně jako na fotkách. Všechny fotky jsou reálné a opravdu odpovídají skutečnosti. Co se týče prodlevy ve vyřízení vaší žádosti, tak jsme měli drobné technické problémy a proto je možné, že některé žádosti nebyly vyřízeny včas. Podle mých informací je již vše v běhu a brzy dorazí kurýr, který zásilku zdarma vyzvedne. Omlouváme se za drobné nepříjemnosti a děkujeme za Váš postřeh.

• Podľa obrázka objednávka nezodpovedá tomu, čo sme si objednali

Reakcia obchodu MOJ STROMČEK.sk

je nám líto, že náš stromeček nesplnil vaše očekávání. Skutečně se jedná o tentýž stromeček, který je na fotkách v našem e-shopu. Může se stát, že při první pohledu po vybalení z krabice vypadá jinak, ale je pouze tím, že nejsou rozloženy všechny větvičky. Pokud však budete chtít stromeček vrátit či vyměnit, tak nás stačí kontaktovat a vše rychle vyřešíme. Děkujeme.

Obal bol poškodený, tovvar v poriadku

Reakcia obchodu MOJ STROMČEK.sk

Dobrý den, děkujeme za informaci. Občas bohužel dojde k poškození balíku. Prosíme o důkladnou kontrolu a pokud by bylo něco v nepořádku, tak nás prosím kontaktujte a vše napravíme. Děkujeme.

• Najlacnejšie vianočné stromčeky na internete a rycle dodanie.

• Korektná komunikácia aj v prípade reklamácie

• doručenie zadarmo veľká vyhoda

Tento rok som prvýkrát využila obchod Moj stromcek.sk.

Som veľmi spokojná, stromcek je strašne krásny.

Objednala som stromček som veľmi spokojná je krasný ďakujem

Objednaná a zaplatená bola luxusná Full 3-D Borovica za 212€.. Tovar prišiel do dvoch dní, avšak doručený bol Smrek v hodnote 80 €. Nielen že nebol pekný, ale aj zapáchal. Spoločnosť po dvoch dňoch poslala kuriéra a zároveň sľúbila vrátiť peniaze po odovzdaní tovaru kuriérovi. Ani po 5 dňoch peniaze na účte pripísaná nemám. Na Vianoce sme nemali ani stromček, ani peniaze

Reakcia obchodu MOJ STROMČEK.sk

děkujeme za Vaše hodnocení i komentář. Velice nás mrzí, že máte takovou zkušenost. Celou situaci jsme se snažili rychle řešit, ale pár dní před Vánoci bohužel nezbývalo mnoho prostoru pro úplné vyřešení. Peníze byly odeslány nazpět v nejbližším možném termínu. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

• Ponúkajú kvalitný tovar
    • Férové ceny
    • Výborná komunikácia
    • Rýchlosť vybavenia objednávky

• Stromček je veľmi pekný, kúpu neľutujem. Tovar bol doručený na druhý pracovný deň po objednávke.
    • Žiadna

Som nadšená. Objednávka bola na poslednú chvíľu, ale stromček som dostala behom dvoch dní. Stromček je prekrásny, urobil radosť celej rodine.

• Prehľadná stránka dá sa vybrať z ponuky,prijateľná cena,rýchle dodanie,dobra komunikácia
    • Odporúčam
    • Zatiaľ nemam

• Rychlost dodania
    • Ziadna

• RýCHLOST A SPOLAHLIVOST.

Som spokojný .

Rýchlosť doručenia na zadanú adresu, dobrá cena,kvalita tovaru.

• milí, ochotní, vedeli poradiť

Velmi spokojny

• dobry vyber