Stromcek dorazil v polorozpadnutej skatuli

Reakcia obchodu MOJ STROMČEK.sk

mrzí nás, že byl obal při doručení poškozen - to se občas stane. Důležité je, aby nebyl poškozen i stromeček. Pokud by tak bylo, tak nás prosím kontaktujte a vše napravíme.

• Super komunikacia

• skore vybavenie objednavky a rychla doprava

• Ochota

Nevýhoda - osvetlenie stromčeka je v jednom režime. V kuse bliká bez možnosti mód LED osvetlenia meniť. Nie je vhodné ho mať dlhodobe zapnutý počas vianočného večera, resp. sviatkov. Bolia oči. (!) Pozor na deti. Skôr by sa hodil ako pútač vo večerných hodinách v tme na Vianočné trhy. Po vypnutí pôsobí ošumelo.

Reakcia obchodu MOJ STROMČEK.sk

je nám líto, že nejste s našim stromečkem spokojena. Pokud máte zájem o výměnu či vrácení, tak nás prosím kontaktujte a pokusíme se udělat vše pro Vaši maximální spokojenost.

spokojny rychle vybavenie.

spokojnosť

bola som nemilo prekvapená z toho , že stromček ma imitáciu iba na konci vetvičiek , vnútro otrasné. Nechápem na základe čoho boli tie kladné recenzie... za tú cenu po akože zľave neprimerané, veľmi zlá skúsenosť, prvý a posledný nákup .... Druhý deň po vytvorení objednávky som volala s obavou , či bude stromček dostatočne veľký , pani ma informovala o možnosti výmeny , žiaľ väčší už nebol po doručení tovaru zverejnený na Vašej stránke a bola som rada že som nevyhodila viac peňazí za takú metlu ... obrázok nezodpovedal skutočnosti,...

Reakcia obchodu MOJ STROMČEK.sk

je nám velice líto, že nás stromek nesplnil Vaše očekávání. Je možné, že zrovna tento konkrétní stromeček byl vadný a my jsme to při kontrole před odesláním neodhalili. Rádi bychom Vám nabídli výměnu za vyšší, ale v těchto posledních dnech před Vánoci skladové zásoby rychle dochází. Nicméně uděláme vše, abychom tuto záležitost rychle vyřešili.
    Děkujeme.

• Velky vyber tovaru skladom
    • Rychle dodanie
    • Dobre ceny

Tento obchod ma siroky vyber stromcekov skladom aj takto v hlavnej sezone. U inych som sa stretol s vyssou cenou a vela stromcekov bolo vypredanych uz dlho dopredu. Rychle vybavenie objednavky a dodanie. Toto je uz moj druhy stromcek z tohto obchodu a som maximalne spokojny v oboch pripadoch.

• Po prvý raz som takto nakupovala a som veľmi spokojná

od zaregistrovania mojej objednávky až po jej doručenie som bola obchodom informovaná. Tovar bol doručený v poriadku a na čas.

dobra komunikacia a rychle dodanie

objednala som si borovicu omoriko 240cm, vysoká cena, ale stromček je veľmi pekný, spokojnosť, dúfam, že vydrží veľa rokov

• Doručený stromček nezodpovedá ani popisu , ani vyobrazeniu. Som veľmi sklamaná. za tie peniaze som čakala inú kvalitu a nie taký šmejd.

Reakcia obchodu MOJ STROMČEK.sk

děkujeme za Vaše hodnodení a mrzí nás, že náš stromeček nesplnil Vaše očekávání. Prosím, abyste nás kontaktovala a vše rychle vyřešíme k Vaší maximální spokojenosti. Přejeme hezký den.

Tak ako bolo písané na stránke, že dodacia lehota 01-02 dni, v tomto termíne bol stromček aj doručený.

Skutočnosť doručeného tovaru sa nemusí zhodovať s vyobrazeným tovarom na obrázku. Kupujúci si nemá možnosť vizuálne porovnať tovar, napr. výškovo, rozmerovo, tak ako je tomu napr. v obchode, kde tu možnosť má.

Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam.

• 100% spokojnosť

nakupovala som prvy krat
    som spokona s tovarom
    zo stroncekom som spokojna uz som ho zlozila kvoli kontrole
    vsetko OK

Som veľmi spokojná,rýchla objednávka, rýchle jednanie a rýchle doručenie, stromček mi prišiel v poriadku, určite obchod odporúčam

Rýchla a efektívna komunikácia a potom aj dodávka tovaru.
    Tovar zodpovedal obrázku .