• široký výber
    • výborné ceny
    • expresné doručenie
    • výborná komunikácia

Tovar nám bol doručený expresne rýchlo, dokonca vo sviatok. Všetko prebehlo ako malo. Komunikácia s obchodom výborná. Dokonca sme reklamovali chýbajúcu časť, prislúbili dodať dodatočne.
    Ďakujem a odporúčam! :)

Dobrý deň pani Petra,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

Vybavenie k spokojnosti, milí a príjemní zamestnanci.

Dobrý deň pani Zdenka,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že nakupujete na našom e-shope. Veríme, že v budúcnosti pridáte aj zvyšných 20 % k Vašej úplnej spokojnosti.

www.mojnabytok.sk

• Komunikacia vyborna, dodanie rýchle, ochotný šofér

Dobrý deň pani Beáta,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• Dobrá komunikácia
    • Prijateľné ceny

Dobrý deň pani Natália,

www.mojnabytok.sk

Všetko od objednania po vyzdvihnutie prebehlo na výbornú.

Dobrý deň pán Ján,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ktorý ste si objednali ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

Spoľahlivosť, rýchlosť , dobrá cena!

Dobrý deň pani Jaroslava,

• Ochotný a pozorný kuriér
    • Super ceny
    • Dostupnosť tovaru
    • Rýchlosť doručenia

Dobrý deň pani Stanislava,

www.mojnabytok.sk

• Komunikácia s obchodom je veľmi dobrá, vopred ma informovali o dodaní.

Dobrý deň pani Veronika,

• Veľký výber
    • Fajn ceny
    • Ochota a pomoc zo strany obchodu

Veľká spokojnosť. Naozaj nemám čo vytknúť, ďakujem.

Dobrý deň pani Erika,

• Promtnosť
    • Profesionalita

Dobrý deň pani Viola,

www.mojnabytok.sk

Posteľ je krásna a hlavne kvalitná. Cena super a skladníci veľmi ochotní.

Dobrý deň pani Jana,

www.mojnabytok.sk

• Profesionalna komunikacia, velmi prijemna aj pani, co nam priniesli vesiak boli velmi mili a ochotni
    • Prislo skor, ako pisali na stránke

Dobrý deň pani Simona,

• Tovar dodaný včas

Dobrý deň pani Iveta,

www.mojnabytok.sk

Bola som nadmieru spokojná, tovar bol v úplnom poriadku, rýchle dodanie a pán šofér bol veľmi ochotný.

Dobrý deň pani Renáta,

www.mojnabytok.sk

• Tovar bol doruceny v termine a v poriadku.

Dobrý deň pán František,

www.mojnabytok.sk

Objednávka bola promptne vybavená a doručenie bolo tiež bezproblémové.

Dobrý deň pani Alena,

rychle a bezproblemove jednanie

Dobrý deň pani Renáta,

www.mojnabytok.sk

Určite odporúčam. Rýchla doprava a užasná posteľ.

Dobrý deň pani Janka,

www.mojnabytok.sk

S obchodom som spokojná, už som objednávala aj predtým.

Dobrý deň pani Beáta,

www.mojnabytok.sk

Super komunikácia aj rýchle dodanie a to v sobotu čo ma milo prekvapilo. Odporúčam

Dobrý deň pani Silvia,