• rýchlosť, ochota

Dobrý deň pani Marta,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• priehľadnosť
    • ceny
    • rýchlosť doručenia, v stredu večer som urobil objednávku, pohodlne zaplatil cez Apple pay a v piatok večer mi už prišiel gauč čiže za 2 dni, pre porovnanie keď som si minule objednával z jedného eshopu mobil ten mi prišiel za 3 dni
    • žiane nevýhody tu nie sú

so všetkým som bol maximálne spokojný takže určite si z tadeto budem kupovávať častejšie a už sa tak aj stalo, ku gauču som si teraz dokúpil aj stôl☺️

Dobrý deň pán Patrik,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ktorý ste si objednali ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude nábytok slúžiť po dlhé roky. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

Tovar som objednala 25.2.3024 je 11.3.3024 a tovar nikde ani ziadna správa o meškaní

Dobrý deň pani Tatiana,
    úprimne sa ospravedlňujeme za omeškanie Vašej objednávky. Naším cieľom je poskytovať spoľahlivé služby a je nám nesmierne ľúto, že k meškaniu došlo a to z dôvodu problémov zo strany dodávateľa. Tovar Vám bude doručený v najbližších pracovných dňoch. Pevne veríme, že ešte v budúcnosti náš e-shop navštívite a vybavenie Vašej objednávky bude viesť k maximálnej spokojnosti.

• Komunikácia s prepravcom

Dobrý deň pán Martin,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ktorý ste si objednali ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

• Tovar mi nebol stále doručený
    • Od objednania tovaru sa mi nikto neozval o stave objednávky

Dobrý deň pán Peter,
    ďakujeme Vám za spätnú väzbu a chceme sa úprimne ospravedlniť za jednodňové omeškanie doručenia Vašej objednávky. Doba dodania je vyobrazená v čase vytvárania objednávky pri produkte. Vo Vašom prípade to bolo 5 pracovných dní.

www.mojnabytok.sk

Komunikácia s obchodom priam úžasná...tovar mi bol dodaný za týždeň...co nemôžem povedať o sconte ...4 mesiace som čakala ma dodanie x stále mi presúvali čas dodania....s týmto obchodom som nadmieru spokojná odporúčam všetkým určite ešte nakúpim... sedacka prišla v poriadku le neskutocne krasna a poh
    odlná....prajem len yo najlepsie vašej stránke....Dakujem krásne....spokojný zákazník jojka Pavlikova

Dobrý deň pani Jozefína,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Veríme, že Vám bude sedacia súprava slúžiť po dlhé roky. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

Od objednania až po dodanie prebehlo všetko vynikajúco.

Dobrý deň pán Milan,

• Kvalita
    • Rychlost dodania

Dobrý deň pán Richard,

www.mojnabytok.sk

• Nočný stolík bol skladom, za tri dni som ho mal doma
    • Ochotný šofér

Dobrý deň pán Šimon,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ktorý ste si objednali ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude nábytok dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

Veľmi pekná

Dobrý deň pani Ester,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná s nákupom u nás. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

Krásna záclona, priehľadná, úplne jemná, presne podľa predstáv

Dobrý deň pani Eva,

Super som spokojná

Dobrý deň pani Renáta,

www.mojnabytok.sk

S nákupom som veľmi spokojná

Dobrý deň pani Nikola,

www.mojnabytok.sk

Rỳchle doručenie, super komunikácia dobré ceny. Kvalita produktov.

Dobrý deň pani Adriana,

www.mojnabytok.sk

• Rýchlosť dodania super a aj výber je dobrý.

Dobrý deň pán Miroslav,

• Vlastné autá
    • Tovar prišiel rýchlo

Dobrý deň pán Lukáš,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude nábytok dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• Ochota predavajuceho

Dobrý deň pán Vladimír,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný s nákupom u nás. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• Milý kuriér
    • So skriňou som veľmi spokojná, je krásna ako na obrázku a priestranná
    • Bola za ozaj super cenu

Dobrý deň pani Janka,

www.mojnabytok.sk

Dlhšie sme sa rozhodovali či z tohto obchodu objednáme alebo nie. Ale sme maximálne spokojní! Objednávali sme 3 ks nábytku. Dva z toho mali skladom a tretí dodacia doba 3-6 týždňov. Dodali nám to všetko spolu na 3tí pracovný deň!! Milo sme boli prekvapení a kvalita nábytku super, pevné a krásne (ale to asi aj záleží aká cena-kvalita). Odporúčame a ak v budúcnosti budeme niečo potrebovať určite už nebudeme váhať! Ďakujeme

Dobrý deň pani Dominika,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Veríme, že Vám bude nábytok slúžiť po dlhé roky. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

Spoľahlivý obchod. Dodržali všetko, na čom sme sa dohodli. V dodaní tovaru boli veľmi dôsledný. Komunikácia bola pohodová, bez zbytočného balastu.

Dobrý deň pán Jozef,