Tovar prišiel neskoršie ,než bol termín uvedený pri objednávaní a na iné odberné miesto než som zadala v objednávke. Zároveň vyzeral ako použitý (objednala som si krabicu), keďže boli na ňom rôzne odkazy, prelepené pásky a vydrapnute časti.

• Faktúra nedoručená ani po opakovaných výzvach.

zatiaľ negatívna skúsenosť

• Celkom veľký sortiment
    • Posielajú sms o stave objednávky
    • Avízovane doručenie 28.12., balík prišiel až 3.1.
    • Balík "strčený do boxu" bol problém ho odtiaľ vybrať - Z-Box

Tovar bol kupovaný ako darcek - obaly prišli poškodené farbičky roztrúsené po krabici a stojan na perá zrejme od farbiciek mal prepichnuty silon.. Hádam to na kvalite neuberie. Ale vzhľadom nato, že to je darček tak ma mrzí ten obalovy materiál..

Reakcia obchodu MOJE PAPIERNICTVO

Dobrý deň prajem, ďakujeme za informáciu a zároveň nás mrzí poškodenie balíku. predpokladám keďže balík kuriér natlačil do malého boxu sa poškodil aj obsah. v pripade nefunkčneho produktu nas prosim kontaktujte a dame produkt na reklamaciu ako aj na prepravnu spoločnost

• Zobrazení je vzor, ktorý vôbec nemajú. Dobrý chytak na ľudí.

Nikdy viac.

Dobrý deň prajem Miriama,

ďakujeme za spatnu vazbu. produkt Rohož s potlačou MIX MOTíVOV už obsahuje nazov ze sa predeva v mixe motivu. ano je to nestastne napisane a nahodena položka. ale ako ste nas kontaktovala bolo vam povedane ze tovar na nase naklady možete vratit kedže vam nesedi produkt ako je na fotke

poslali iny rozmer a nedvihali telefon.

• Tovar som si objednala(16.10.23 )na základe informácie na stránke 1ks na sklade, nebola tam žiadna poznámka, že je rezervovaný pre iného zákazníka, ako mi bolo napísané pri mojej reklamácii po 4 dňoch pri mojej otázke, kedy bude tovar expedovaný na moju adresu, ďalej mi napísali, že cca 24.10. by mali mať už na sklade a následne mi tovar pošlú, nie som spokojná s komunikáciou a prístupom obchodu.

Zatial nemam prečo odporucit, tovar este nedorazil a neviem kedy dorazi....

Dobrý deň prajem Libuša,

Vašu objednávku z 23.8, 22:06 hod od nás odišla 25.6 a to bola už v packeta na depe. Tak ako je nižšie. Vzhľadom na sviatok v utorok ma packeta meškanie ktoré nevieme ovplyvniť od nás išla objednavka na nasledujúci deň.

Prosim skontrolujte si spam predpokladam že notifikacia o trase zasielky je tam keďže nemáte túto informaciu.

Prajem pekný deň

2023-08-24 18:44:12 Príjem elektronických dát k zásielke. Čakáme na odovzdanie tovaru od odosielateľa k preprave.
    2023-08-25 16:36:26 Príjem zásielky na podacom mieste DEPO Bratislava, Petržalka, Kopčianska 92/A.
    2023-08-28 06:04:05 Príjem zásielky na expedičnom depe Prešov, Strojnícka 14.
    2023-08-28 09:39:24 Zásielka je na ceste na výdajné miesto Prešov, Československej armády 4693/29.

• Tabuľa na rohoch poškodená, rohy zle sedia v kope. A tak isto menšia zo strany ktorá bola skrita prasknutá.

Dobrý deň Jaroslava,

Mrzí nas že došla poškodená nastenka no spravanie kurierov nevieme ovplyvniť.

Zaroven je potrebne nas kontaktovat na [email protected] napisat číslo objednavky a poslat foto poškodeného produktu a tovar vam pošleme na novo.

Prajem pekny deň

Do teraz objednávku mi nie poslali.
    Na email mi nie odpovedajú.

• Tovar prisiel poskodeny. Jeden roh bol rozbity

Načo dávajú také produkty na internet, ktoré nemajú!!! To je klamanie a podvádzanie zákazníkov. Poslali mi email, že bohužiaľ tovar ktorý som si objednal, nemajú! No idem na ich stránky a čo nevidím? No stále beží že ho majú. Tak čo mám iné povedať, len toľko, že klamú a reklamujú tovar ktorý vôbec nemajú. Podvodníci!!!

pozdravujem Stanislav,

dakujeme ale dostal ste informaciu že tovar sa vypredal a ano jeden kus bol na sklade ale mal ho na rezervaciu zakaznik. takze nabuduce ked mate potrebu zavadzat si spomente na informacie ktore ste dostal :-)

prajem vam pekny den

mojepapiernictvo

Pýtali opakovanie platby, pretože im vraj neprešla. Zaplatila som, tovar neodoslali a neodpisujú na maily.
    Podvod, nenechajte sa nachytať!

• Tovar nedorazil
    • Obchod nekomunikuje

7.9. bola potvrdená objednávka, pričom doteraz mi nebol zaslaný email o ďalšom stave. Už to budú dva týždne a tovar stále nebol doručený a neodpisujú ani na e-mail...

Nemôžem ohodnotiť obchod/službu, keďže tovar nedorazil a nekontaktoval ma kuriér.

dobrý deň prajem,

dakujeme za informaciu. preveril som stav vašej zasielky pri preprava sa ram poskodil a kolegovia dal expedovat novu zasielku. v najbližšich dnoch vam bude dorucena

Peter z MojePapiernictvo

• NESCHOPNOST
    • NEPRUZNOST
    • NEZAUJEM

Reakcia obchodu MOJE PAPIERNICTVO

Dakujeme, za spätnú vazbu. Vasa platba cez platobnú branu nepresla o čom vas kolega informoval a zaslal moznosti platby.

• veľký výber tovaru
    • dobré ceny
    • tovar, ktorý má byť skladom, tak nie je
    • neodpovedajú na e-mail

Dňa 11.08.2022 som spravila objednávku a následne som aj zaplatila za tovar, ktorý mal byť skladom v počte 28 ks a ja som kúpila 2ks. Podľa obchodu tovar mal byť expedovaný do 24. hod. a tak sa nestalo. Dňa 17.08.2022 som e-mailom kontaktovala obchod, že v akom stave je moja objednávka, ale nik sa mi neozval. Jeden kus tovaru je pre moju kolegyňu a dostala som sa do nepríjemnej situácie vďaka tomuto obchodu, ktorý sa javí ako neseriózny.

Reakcia obchodu MOJE PAPIERNICTVO

Dobry den lenka, tak ako som vas informoval v ten den a case prebiehala aktualizacie databázy a vasa objednavka neprešla. Samozrejme je to nasa chyba, za co sa ospravedlňujeme. Tovar sa vam v piatok 19.8.2022 dorucil a ako ospravedlnenie za našu chybu vam celu platbu 21,56 eur vratime naspat.

Dakujeme Martin

dňa 3.3.2022 som tovar objednala aj hneď zaplatila a do dnešného dňa 10.03.2022 ani táto spoločnosť neodpísala, že platbu už dávno musí mať pripísanú na účte. tovar stále nemám , som veľmi sklamaná komunikácia nula bodov. VEĽKE SKLAMANIE !!!!

Reakcia obchodu MOJE PAPIERNICTVO

Zuzka, ďakujeme za spatnu väzbu a mrzí nás vaše VEĽKE SKLAMANIE !! !!

len upresním že ste si zadala platbu na faktúru ktorá nieje možná u f.osob preto sa vám zaslal email o tejto informácii, a ano bohužial vzhladom na parovanie platieb a vystavenie zalohovej/ostrej faktury to trošku dlhšie trva. No ale vaša objednávka sa včera 10.03.2022 pripravila a dnes 11.03.2022 odišla kuriérom. dobuducna odporučam si uhradit online a vaša objednavka by bola na vydajnom mieste do dvoch dni tak ako je u nas bežné

prajem vám pekný deň s usmevom a verim že to velke sklamanie nebude až take bolestive.

Peter

N stránke písali že majú všetko skladom a že čo je skladom expedujú do 24hodín. Už je to 8 dní a nič. Keď som tam volal povedali mi, že sa mi ozvú za 30 min a odvtedy nielen že sa neozvali, ale už ma ani nedvíhajú

Majú na eshope veci co nemajú skladom

Dobry den prajem pani Xy,

ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Dovolim si zopakovat odpoved ktora vam bola zaslana emailom. Stav na sklade bol rezervovaný pre ineho zakaznika co spravil rano objednavku nez sa aktualizoval stav na eshope vam to islo objednat. Tak isto vam isla informacie o vrateni platby cez platobnu branu. Takze mrzi nas vasa skúsenosť ale nieje pravda co tvrdíte napriek tomu si vas vazime a k ďalšiemu nakupu vam poskytneme 10% zlavu. Kontakt na nas mate.

Prajeme pekne a pohodove leto

S pozdravom Matus Horák