• Kniha bola zle zabalená, došla poškodená.

• Nespokojnosť s výdajným miestom

Dnes som sa dostavil na miesto, kde som si mal prebrať zásielku / Hollywood Liptovský Mikuláš/ Dvere mali zatvorené so zvončekom, kde som sa nedozvonil ani na číslo, ktoré mali na vchodových dverách nedovolal. Sklamaný som odišiel. Zbytočne som cestoval hore dole 20km a zbytočne minul drahocenný čas.

Žiadna reakcia na moju objednávku. Predtým som tu objednal mnoho kníh, ale ako náhle som objednal iba jednu knihu, tak sa zdá, že obchod nemá záujem o objednávku.

• Napriek dodacej dobe, že odosielajú do 24h mi ani po 11 dňoch nebol tovar doručený a aj napriek okamžitej úhrade objednávky somnou nikto nekomunikoval. Jednoznačne neodporúčam.

Mám ohodnotiť nákup, ktorý sa ani po 8 dňoch neuskutočnil, nemám o stave objednávky žiadne informácie.

Čo mám písať, keď tovar ešte nemám. Keď som knihu objednávala, tovar bol na sklade a doručenie pár dní. Teraz mi prišlo, že doručenie za 10-14 dní....

• Neposlali knihu
    • Obchod nekomunikuje

Keď som knihu objednávala, tak bola na sklade a pri nej napísané, že posielajú do 24 hodín. Knihu zatiaľ nemám a ani žiadne info v akom stave je objednávka. Len sama som si pozrela, že kniha je dočasne vypredaná, ale že by sa oni ozvali, tak to nie. Nakupovala som tu naposledy. Mala som veriť ostatným, ktorí tu mali negatívne skúsenosti s obchodom.

Objednala som si tovar uz pred 3tyzdnami a nic ani tovar ani zmienka o tom co sa deje

knihu som vratila,do 5 dní,pani mi v imeili napísala, že mi vrátia 19,50e a vratili mi iba 15,39 e. Každý len každého aby ošklbal to je cele slovensko.

• Pani na telefóne bola príjemná

Po objednaní na stránke mi nič neprišlo, keď som zavolal tak sa im vraj vôbec objednávka nespracovala, teda som reobjednal, po týždni volám a že to zabudli poslať a pošlú ešte v ten deň. Až ďalší týžden prišla správa, že sa balík dostal na poštu.

Podľa stránky kniha bola na sklade. V piatok zaplatené. V pondelok prišiel automaticky generovaný mail, ža sa mi platba vracia. Žiadne vysvetlenie od obchodu, prečo tomu tak je, žiadna komunikácia.

Neaktualizuju stranku a maju klamlive informacie

• Neodpisujú na správy
    • Neviem o svojej objednávke nič
    • T
    • Na tovar čakám už 10 dní.
    • Komunikácia obchodu je nulová, reklamovala som telefonicky objednávku, slúbili,že sa ozvú, neozvali sa. Opätovne som ich telef.kontaktovala, sľúbili,že knihu zasielajú, stále nie je doručená.

• nepravdivé informácie o tovare
    • Objednavka bola zahadne stornovana a tovar sa medzicasom predal.
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Po objednaní tovaru nebola spätná väzba mailom, faktúra, dodacia lehota atd.

• No akože neprišiel zatiaľ