Ziadna komunikacia zo strany obchodu k mojej objednavke uz viac ako tyzden...

• cena na faktúre sa nezhoduje z cenou pri platbe, na miesto 13Eur som platil 21Eur

• dlhá dodacia lehota, objednávka zrušená

• Marne čakám na tovar a nejaku odpoved na reklamaciu.

Nedoporučujem lebo vam to nikdy nedojde ani nedaju vediet že čo.

• ..široký sortiment - dobre ceny
    • .. dlhá dodacia doba a tovar .. konkretne plechove dózy prišli pokrivené... museli sme vyrovnávať manualne .

..možno len mi sme mali smolu .. ale tá dodacia doba bola naozaj zlá .. a aj to neprišlo všetko čo sme objednali ..nemali u dodávatela... tak sme to zrušili.

• dodacia doba viac ako 10 dni

• Objednala som si prestieranie Kitchen,miesto toho mi bolo zaslané prestieranie Flowers.

• Pilu co som kupil mala byt dodana za 4 dni. Uz cakam 2 tyzdne a nic.

dobra cena ale bol som nespokojný s dodaním na www bolo dodanie 2-3 dni ja som dostal tovar o týžden.nepáčila sa mi výhovorka že vianoce su za dverami a maju vela roboty tomu neverim

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora.

• po objednaní mi napisali mailom, že mám do 4 dní čakať na dodanie tovaru, po 10 dňoch mi zavolali, že tovar nemajú

Reakcia obchodu Moderne-naradie.sk

Zboží bylo uvedeno, že není skladem. Na základě objednávky jsme zboží objednali a čekali na dodání. Přesto, že dodavatel má zboží v ceníku a katalogu roku 2013 bohužel ho vyřadil z prodeje. Tuto informaci jsme se dozvěděli až po objednání zboží. Rádi bychom zákaznkovi vyhověli, ale v tomto případě to nebylo možné z důvodu ukončení výroby výrobcem. Děkujeme za pochopení. Škorpil Radek - Moderne-naradie.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora.

• Zatím jsem žádné nezjistil
    • Komunikace,termín dodání.

Už bych zde nenakupoval

Reakcia obchodu Moderne-naradie.sk

Pan Šindler objednal dva náhradní díly, bohužel jeden z nich stále není dodán výrobcem. Informace o tom, že výrobek neníí skladem je uveden na e-shopu. S pozdravem Škorpil Moderní-nářadí

• jeden z dvoch,kde som našiel uvedený tovar
    • premrštená cena,na druhý deň som našiel tretí obchod kde ponúkali uvedený tovar a cena bola o vyše 100EUR lacnejšia...

poriadne si zistite cenu pokiaľ možno vo všetkých obchodoch