• problem s nakupom na firmu (dph)

Pofiderne spravanie obchodu - vzhladom na problem s nakupom na firmu - telefonoval majitel ze ked chcem tovar na firmu tak ze to ale musi byt nejako bez dph i ked oni su platcovia ale ze cez nejaku inu firmu/zivnost atd. vravel som ze ja som platca a ako to je mozne - nevedel to vysvetlit a snazil sa rychlo ukoncit hovor - vykazovalo to vsetky znaky toho ze nieco jemne povedane nebude uplne kóšer. Objednavku som zrusil a radsej kupil inde za drahsie ale s istotou a kludnym spanim.

Vážený pán, Pardel,

máme v ponuke ceny s DPH a aj bez možnosti odpočtu DPH. Keďže sme nemali s odpočtom DPH ihneď k odoslaniu tak sme Vám ponúkli dostupný tovar, ktorý ste odmietli a objednávku ste zrušil. V objednávkovom formulári je jasne napísané, že pri nákupe na firmu nás treba kontaktovať čo ste samozrejme nespravili.

S pozdravom mobilmarket

Nemáte v Tom poriadok neviete kde sa tovar nachadza...........osobná skúsenosť.....čakám na tovar a tovar už dávno dorazil naspäť do obchodu bez toho aby som dačo vedel.......niesom spokojný .

Vážený pán Mišek,

prečo zavádzate zákazníkov keď zásielka Vám bola v deň objednania odoslaná len sa neviete dohodnúť s kuriérom na termíne dodania. Ako my ako obchod máme vyriešiť Vašu situáciu. Podľa mňa stačilo normálne komunikovať a dohodnúť sa s kuriérskou službou ako dvaja dospelý ľudia. mobilmarket

• Strata casu komunikovat s nimi

Pomerne nespolahlivy obchod.

• V ponuke dávaju ,alebo sľubuju selfi tyč na fotenie,ale kupujuci nedostane nič !

Reakcia obchodu Mobilmarket.sk

Vazeny pan, Bytcanek, boli ste si osobne prevziat objednavku na predajni stacilo iba povedat, ze sucastou Vasej objednavky je aj darcek, ktory sme Vam nepribalili a nie teraz pisat ako ste ukrivdeny.

• Ani jedna výhoda len samé trápenia
    • Bez návodu dodane
    • Pri volaní nezdvíhaju telefon
    • Keď sa ozvu zrušia rozhovor veľmi neslušné a už sa neozvali
    • Na maily ani raz neodpovedali
    • Dodali vadni prístroj bez navodu
    • Záruka v tomto obchode neplatí ani 1 deň
    • Radšej inde spraviť objednávku

Horší obchod neexistuje. Nezdvíhaju telefón a nič už nespraví té.

Na telefóne nebola fólia na displeji ,,plomba na krabici bola odstránená.

• Aspoň, že to príšlo behom 2 prac. dní.
    • Po 2 hodinách používania sa Xiaomi Mi 8 pokazil.

• Nanič prístup ku zákazníkovi!!!!

Už prešiel tyzden a zásielka stále. Nebola doručena.

Vážená pani Zibritovská,

balík Vám nebol doručený lebo ste ho odmietli prevziať. Pre overenie Vaše číslo balíka v DPD bolo: 06535011909673. Balík bol odoslaný 17.8.

20.08.2018 14:44 Nitra (SK)
    Späť v rozvozovom depe po neúspešnom pokuse o doručenie.
    20.08.2018 10:59 Nitra (SK)
    Vyzdvihnuté príjemcom z odberného miesta Pickup.
    Doručenie odmietnuté (bez udania dôvodu).

Tu máte jasne napísané, že doručenie odmietnuté čo si môže hocikto preveriť stačí keď napíše číslo balíka do DPD. Takže veľmi Vám ďakujeme za skvelé hodnotenie to je také slovenské :). Prajeme Vám veľa úspechov , mobilmarket

Obchod uvadza ceny bez DPH, nasledne Vam zavolaju, ze k cene je treba pripocitat DPH. Neseriozne a zavadzajuce.

• Nedostala som obal na mobil ktorý som si objednala ,volali mi že majú len iné farby tak som povedala že červený ale bol aj s priklopkou a taký som si neobjednala, neinformovali ma o tom že je to iný druh...

• 3.5.2018 som obdržal mail,v ktorom sa pisalo,ze tovar mi bude doručený v piatok.Dnes je 7.5. a stále mi nic neprislo.

Vážený pán, Trebichalský

objednali ste si tovar, ktorý nebol skladom ale termín naskladnenia bol 7 pracovných dní o čom ste boli aj telefonicky upozornený a zrazu píšete aký ste nespokojný s nákupom. Ak Vám termín naskladnenia tak zásadne prekážal stačilo povedať aby sme Vám objednávku stornovali. mobilmarket

• Komunikacia
    • Pochybnosti do poslednej chvile

Vážený pán Peňaška,

ďakujeme za Vaše hodnotenie ale z vašej recenzie sme sa nedozvedeli prečo ste boli s nákupom nespokojný a z akého dôvodu ste mali pochybnosti do poslednej chvíle. Boli by sme radi ak by ste nám dali spätnú väzbu čo Vás priviedlo k takejto zápornej recenzii.

• Písané že je to na sklade . A už je 13 dni a nič neprišlo 0

Reakcia obchodu Mobilmarket.sk

Vážený zákazník, poprosíme Vás o číslo objednávky lebo nemáme žiadnu nevybavenú objednávku s produktom ktorý bol deklarovaný skladom. A ak Vám doteraz nebola zásielka doručená nebolo by rozumné zavolať a informovať sa čo sa s Vašou objednávkou stalo? Budeme radi ak sa nám ozvete aby sme si to mohli preveriť. Prajeme pekný deň, mobilmarket

Krabica o telefonu zsrata ako keby si ju kopali po sklade a potom zabalili a poslali zakaznikovy to iste puzdro na telefon . Pri reklamovani sa sice ospravedlnili a upozornily na možnosť odstupenia od zmluvy . No neviem či konkrétni zamestnanec má uplne v p... ked videl tu snehobielu krabicu celu zasratu aj napriek tomu tovar zabalil a odoslal .Vizitka obchodu .

• Ceny sú výborné
    • 2 - krát mi prišiel mobil ktorý som musel reklamovať

• Veľmi rýchle dodanie tovaru na sklade už na druhý den
    • Jedna z najlepších cien iPhone na trhu
    • Slovenský subjekt, takže menšie komplikácie pri reklamácii
    • Iphone zaslaný v plastovom vrecku a v bublinkovom vrecku - logicky bola krabica na jednom rohu buchnutá - kuriér sa s vreckami nemazná. Tovar rozbalíme až na Vianoce tak uvidíme snáď to telefón prežil.

dodávka tovaru bola mi bola doručená následujúci deň a však tovar má poruchu, ktorú budem musieť riešiť cez servis

• Predavaju zanovne telefony aj ked tvrdia ze su nove
    • Prelepena falosna nalepka alebo pecat na krabici
    • Vyhybanie sa komunikacii

Predavaju zanovne t.j. otvorene a vratene kusy telefonov zo zahranicnych diatribucii. Pecat na krabici otvorena a prelepena falosnou nalepkou. Pri telefone a v maile vam budu klamat ze odlepenie pravej nalepky sa robi kvoli kontrole. Klamari.

• Lenovo K6 aplikácia je z poľska určite na sklade
    • Je nevýhody

Reakcia obchodu Mobilmarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Mobil je EU distribúcia. Mobil nemá žiadne nevýhody je to taký istý mobil ako slovenská distribúcia a ešte k tomu ste ho dostali za najlepšiu cenu na trhu. Ak Vám vadí poľská distribúcia prípadne ste s ním nespokojný mohli ste nám ho vrátiť, mobilmarket.