• tovar bol uvedený ako "skladom", no dodanie trvako dva týždne
    • objednali sme si doručenie do AlzaBoxu, namiesto toho bol balík doručený na výdajné miesto, ktorého otváracie hodiny nám vôbec nevyhovovali (nikto nás ohľadom zmeny nekontaktoval)
    • Mizerná komunikácia

Dodávateľ ani po týždni od potvrdenej objednávky tovar nedodal, a ani nekomunikuje o stave objednávky.

Obchod neodpovedá na moju urgenciu. Tovar je zaplatený ale tovar nemam.

Tovar objednaný pred 11 dňami a nemám ani email či ho majú na sklade.

poterebovala som nohavice pre syna na prax dodanie bolo napísané do 4 pracovných dní žiaľ prešiel týždeň a nič mi nedorazilo dokonca ani spätná informácia o doručení objednávky veľká nespokojnosť

• E-shop = OK. Komunikace personálu = OK. Vyřešení vzniklého problému s platbou = OK!
    • Nelze platit z ČR bankovním převodem (viz. můj email na firmu).
    • Objednávka avízovaná a kalkulována na 99,5 EUR. Vlastní dobírka 2.717 CZK. Tzn. o cca 10% více!
    • Vysvětleno telefonicky slečnou, že to jsou ceny pro čechy. Na kalkulaci s CZ adresou to však nebylo.

Byznys děláte profesionálně, ale mám na příště obavu si něco objednat, protože výsledná cena může být opět zcela jiná. Nechtěl jsem zde vytvářet komplikace s odmítnutím zásilky. Pokud chcete po češích jiné ceny, tak to pouze stačí uvádět v ceníku. To není problém, každý se podle toho zařídí.
    Mi osobně se váš postup nelíbil. Nejde o navýšení o nějakých cca 10 %, ale o princip. Děkuji za pochopení.

• Tovar nedošiel, bol zaplatený, peniaze nevrátili

• Ponuka najnižšej ceny
    • Nepodporuje platby kartou
    • Nepodporuje Zásielkovňu ani Box
    • Nekomunikuje prečo nedodáva

• Obchod nekomunikuje s odovzdaním produktov kurier. službe,vobec nevieme kde sa náš tovar nachádza,dnes vypnuté telef. číslo

• Dlhá dodacia doba
    • Poškodený tovar

Nie som spokojná s dodacou dobou, nakoľko na webovej stránke je uvedené, že tovar pošlú akonáhle budú registrovať platbu. Tovar však zaslali asi po 3 týždnoch. Keď som rozbalila tovar po dlhom čase, prišiel mi poškrabany. Za mňa veľké mínus. :(

v minulosti dobré skúsenosti, teraz čakám, kedy mi bude tovar dodaný...

Mal v ponuke, nemal na sklade. Predbežné dodanie objednaného tovaru koncom apríla.

• na stranke mali,ze tovar je skladom a po zaplateni vopred mi poslali mail ,ze aj 10dni moze trvat naskladnenie...akoze WTF???

• nespolahlivost, neprofesionalnost

Myslim, ze je vrchol ziadat ohodnotenie, ked odo dna objednavky neprislo ziadne info a ani tovar. Uplna nespokojnost. A nie je mi jasne, preco ked sa mysou dotknem kruzku pri spokojnost, ostane to modre a neda sa to zmazat. ..... zavadzanie!!!

• Neprehladnost
    • Absolutna ignoracia na dotazy o stavu objednavky

• Za celý týždeň neviete čo je s objednávkou

Za celý týždeň nedali vedieť čo je s objednávkou,človek nevie na čom je.

• nekomunikuju

Presiel tyzden a s objednavkou sa ani len nepohlo. Prisiel automaticky e-mail o potvrdeni a odvtedy sa nic nestalo.

• 8.3.2021 som si objednala kyslíkovú flašu,dnes je 19.3.2021 a tovar stále nemám
  • spôsob platby ako v stredoveku, tým pádom aj neskoré potvrdenie o obdržaní platby, obchod nie je v stave tovar dodať v rozumnom termíne, po stornovaní objednávky sa obchod odmlčal

• Veľmi dlhá doba dodania. Už čakám na dodanie 14 dní a tovar nedodaný