• Neodporúčam si kúpiť túto buginu, nemá spiatočku a ani obmedzovač rýchlostí. Na web stránke sú možností výberu farieb, no realita je taká, že bugina je celá čierna a sú to len polepy farby. Čínsky šmejd. Pred kúpou je predajca milý po zakúpení už nekomunikuje ani cez email ani už neberie mobil. Tento e-shop vôbec neodporúčam.

Objednaný tovar mi už mal byť odoslaný, potom sa zistilo, že ho nemajú skladom a objednávku zrušili

• Tovar prišiel poškodený na rôznych miestach
  • Nikdy viac

• Tovar ktorý mi prišiel sa nezhodovali s fotkou na ich stránke
    • tovar ktorý mi prišiel aj keď ma rovnaký kód som si vedel v Poľsku kúpiť o 15€ lacnejšie

Treba di 2x rozmyslieť či si tam niečo kúpite lebo fotky na jednotlivých produktoch sú úplne iné ako bude tovar ktorý vám príde.
    Jedine šťastie že baterka ma podobne rozmery ako tá ktorú som potreboval a sadla do motorového priestoru
    Keďže firma je z Čiech reklamácia by ma stala len ďalšie peniaze preto som oželela že som si za draho kúpil vec ktorú si viem v Poľsku zohnať o 15€ lacnejšie ako mi ju predali oni. Nechcem vedieť koľko to stojí na aliexprese radšej
    Už odtiaľ nič viac neobjednam a určite to nikomu nebudem odporúčať !

Celé zle, mesiac naťahovačiek, lebo aj keď majú napísané, že je tovar skladom, tak nie je. Dostali sme síce alternatívnu ponuku, z ktorej sme si mohli vybrať, ale ani z tých konkrétnych nemali nakoniec skladom. Vôbec neodporúčam, škoda času a peňazí.

Dobry den,este nemam ani objednany tovar,a uz chcete vyplnit dotaznik spokojnosti!Za tyzden od objednavky nie ste schopny dodat tovar,no dakujem pekne,nabuduce nikdy viac!!!!! Inde tovar poslu zo dna na den a vy nie ste schopny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Telefonicka komunikacia 0 bodov,neberiete tel,neda sa ani dovolat v akom stave je objednavka

• Neochota arogancia hnus

Detská štvorkolka bola doručená vten den som volal na reklamaciu ze stvorkolka sice startuje ale nema tah pri pridani plynu motor zhasne panko arogantny odporny ked som mu povedal ze okamzite odstupujem od zmluvy mam mu to poslat spat ale ked to bolo vyskusane tovar je moj to akoze co je toto za jednanie?pre nic neplatia zakony?nikdy viac od nich ani len pero

ziadna komunikacia, nefunkce cislo

• Objednavku som zrusil,,pretože cena tovaru je cca 699eur a oni chcu za dopravu dalšich cca 69eur,,tak to sa my zdá trošku prehnané,,v inych obchodoch clovek kupi napr.nad 200 eur doprava je automaticky zdarma,,

Poslali mi olej inej špecifikácie, ako som objednal, doručili mi polosyntetiku, a ja som objednal a zaplatil plne syntetický olej Repsol Moto Competicion 2T (1L). Tento mi doposiaľ doručený nebol, napriek telefonickému vyrozumeniu, že mi tento olej pošlú dodatočne.

Komunikácia a ochota 1/10

• Mali sme problém so stvorkolkou.
    • Chceli by sme reklamovat,ale nezdvyhali telefon.

Po poskladani stvorkolky, kde ani nebol návod, ani 5 minut a takmer uhorela aj s 6rocnym chlapcom. Hadicka benzinu natahana okolo výfuku(pod plastami, nič okom viditeľné)
    Odpoveď obchodu v zmysle : MAL SOM SI TO NECHAT POSKLADAT U NICH...

Sám mám obchod, a vzniknuté problémy riešim vacsinou dodatocnym tovarom zadarmo poslaním zákazníkovi samozrejme aj s ospravedlním.

Zial až po zlej skúsenosti som si pozrel recenzie obchodu, a prišiel som na to že som mal kúpiť inde ...

• Tovar príde poškodený
    • Pri odosielaní tovar nekontroluje

Tovar objednaný a stále ho nemám.Cakat týždeň za objednávkou je troška moc.Pytal som predajcu ešte nejakú vec v poznámke a nič, žiadne vyjadrenie žiadna komunikácia

• Dobrá cena
    • Prišiel mi iný produkt ako na obrázku
    • Produkt mal vady

Rýchla doprava a dobrá cena.
    Avšak prišiel mi iný produkt ako som si myslel.
    Na obrázku je motor s iným typom gripu a spojkovej páčky.
    Ten čo prišiel je značky petrolbiker a má nekvalitné plastové gripy a iný typ páčky,
    Plus je tam veľmi hlučná spojka ktora malinko preklzuje (mám ho iba 3dni)

nekvalitny tovar

otrasne vyroba made in cina doteraz nanej nejazdi dieta uz sme museli kupovat suciastku v hodnote 19 eur a teraz hladame odbornika na opravu

• Nikdy viac ...komunikacia otrasna klamu.svojvoľne si zrušia objednavku a hodia to na zakaznika hrôza!!!!