• Velka spokojnost komunikacia vyborna zijeme v zahranici napriek tomu vyborne dorucenie zasielky a idivzdanie susedke.Spokojnost a rychlo vybavenie.

Odporučiť, či neodporučiť obchod? Urobte si názor sami. Tovar objednaný 01.08.2020, platba prijatá 04.08.2020, pričom som ju platila ihneď ako mi došiel z obchodu mail s podrobnými informáciami o platení. Tovar na stránke dostupný a skladom. Medzitým mi prišiel mail aby som ohodnotila obchod. Volala som do obchodu, tam mi povedali, že mi posielali mail, o tom, že môj tovar bude naskladnený 18.08.2020. Žiaľ, žiadny mail mi o tom neprišiel. Vraj ho mám v spame, ani tam nie, pretože spam si pravidelne kontrolujem. Dnes t.j. 24.08.2020 som si tovar konečne vyzdvihla.

Reakcia obchodu MHProdukty.sk

Vážená zákazníčka,
    mrzí nás že pre nedoručený automatický email do Vašej emailovej schránky prišlo k nedorozumeniu. Email sa nám však nevrátil ako nedoručiteľný, mali sme ho preto za doručený. Vašu objednávku sme prijali 01.08.2020, platba za objednávku nám prišla na účet až 04.08.2020. Žiaľ rýchlosť spracovania a odoslania platby Vašou bankou nevieme ovplyvniť. Tovar rezervujeme 24 hodín od obdržania objednávky. Dňa 04.08.2020 bol Vami objednaný tovar Univerzálny čistiaci koncentrát pre zlato, šperky, okuliare, CD, DVD 0,5 l už vypredaný. Podľa telefonickej dohody sme Vám tovar odoslali ihneď po doskladnení. Doručenie Zásielkovňou trvá 3-4 dni, Zásielkovňa ihneď po doručení zásielky odosiela email a SMS správu o pripravení zásielky na vydanie. Ešte raz ďakujeme za nákup.

• Všetko OK.
    • Žiadna

• Som spokojna

• dostupnosť tovaru

Inzerovať tovar ,ktorý reálne nemali.

• Veľmi rýchle vybavenie

• bezproblémové, rýchle dodanie

výborná prehľadnosť webových stránok obchodu,kvalita komunikácie obchodu,kvalita dopravy tovaru,dĺžka dodacej lehoty, dobré ceny za kvalitný tovar

• Nakupovala som tu už po 2 krát a som maximálne spokojná. Rýchla komunikácia, rýchle doručenie tovaru, no jednoducho veľmi, veľmi odporúčam.

Žiadne

Od obchodu som nedostal žiadnu reakciu na moju objednávkuk, tovar nebol doručený.

Pekne vypracovanie malé šikovné a kvalitné dávam plný počet.

• bezproblémové a rýchle dodanie

• Výborná komunikácia, rýchle dodanie.

• expresne rýchle dodanie

Tovar bol zakrátko pripravený, personál bol milý, len pred skladom sme chvíľu čakali, inak sme boli spokojní

Vsetko v pohode

Zatial to bola moja prva kupa, ale spokojnost.

• Komunikácia
    • Rýchlosť

Potreboval som už po zabalení ešte niečo doplniť a bez problémov

• Doručili nekompletný tovar

Reakcia obchodu MHProdukty.sk

zrejme ste si zmýlil obchod ktorý ste hodnotil. U nás ste si objednal 1xNUBA Trafopájka 100VA so skrutkou ETP III, blistr, tovar Vám bol riadne odoslaný a doručený.