-neserióznosť

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Vážený zákazník, ešte raz sa Vám ospravedlňujem za dodanú batériu, ktorá mala kapacitu 2600mAh miesto uvádzaných 2900 mAh.
    Pri zaknihovaní tovaru došlo u dodávateľa k chybe ktorá ma veľmi mrzí. Za tovar sme Vám obratom vrátili platbu v súlade s obchodnými podmienkami. Prepáčte za spôsobené nepríjemnosti a komplikácie. Konateľ, G. Kerekeš

• Vnutorna skatula bola poskodena co je dost zvlastne.

• Tovar nebol doručený

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Vážený zákazník, mrzí ma že ste zásielku neobdržali. Dňa 30. apríla sme Vá odoslali zásielku aj oznámenie SMS-kou, že objednaný tovar bol odoslaný. Zásielka je do dnešného dňa neprevzatá, napriek notifikácii Slovenskou poštou. Stačilo nás kontaktovať a problém s neprevzatou zásielkou by sme určite vyriešili k Vašej spokojnosti. G. Kerekeš, konateľ

• katastrofa

Tovar som si objednal po tom co ho na eshope mali skladom, dalsi den sa ozvali, ze tovar je vypredany a naskladnia ho az o tyzden....

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Vážený zákazník, ospravedlňujem sa za spôsobenie nepríjemnej situácie. Vašu objednávku sme prijali v po 17.00 hod. a ráno pri kontrole skladu sme zistili, že objednaný tovar je vypredaný. Je mi to ľúto, ale v obchode sa vyskytujú aj takéto problémy. Vašu objednávku sme prijali, ale schváliť a potvrdiť realizáciu sme už z dôvodu vypredaného tovaru nevedeli. Mrzí ma, že sma Vás sklamali. G. Kerekeš, konateľ

Televízor nefunguje podla predstáv

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Dobrý deň, je mi to ľúto, ale pravdepodobne ste si pomýlili obchod a objednávky. Obchod mf-elektro Vám TV ani iné príslušenstvo k TV neposielal. G. Kerekeš, konateľ.

Po objednaní a schválení objednávky mi mi bol nasledujúci deň doručený email, že tovar už nie je k dospozícií. Obchod ma bude informovať o dátume doplnenia tovaru. Dodnes nič (cca týždeň)

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Vážený zákazník, ospravedlňujem sa za spôsobenie nepríjemnej situácie. Vašu objednávku sme prijali v neskorých večerných hodinách a ráno pri kontrole skladu sme zistili, že objednaný tovar je vypredaný. Je mi to ľúto, ale v obchode sa vyskytujú aj takéto problémy. Vašu objednávku sme prijali, ale schváliť a potvrdiť realizáciu sme už z dôvodu vypredaného tovaru nevedeli. Mrzí ma, že sma Vás sklamali. G. Kerekeš, konateľ

• Obchod mi po vrátení neposkodeneho tovaru strhol 13 perc z hodnoty tovaru teda 30 Eur!
    • Tovar mi bol doručeny s poškodeným obalom, chýbal držiak na krabici

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Vážený zákazník, pri žiadosti o vrátenie tovaru sme Vás informovali, že Ustanovenia čl. 10 obchodných a reklamačných podmienok (odstúpenie od zmluvy) výslovne neplatia pre subjekty nespĺňajúce definíciu spotrebiteľa uvedenú v ust. § 2 písm. a) Zákona. Zároveň ako spoločnosť spoločnosti sme Vám ponúkli možnosť vrátenia rozbaleného tovaru so storno poplatkom 10 až 15% podľa vyjadrenia dodávateľa. Túto ponuku ste akceptovali a my sme rozbalený tovar prevzali a vrátili na sklad so storno polatkom 10% (manipulačné a prepravné služby + znížená hodnota rozbaleného tovaru). Platbu za tovar sme Vám vrátili zníženú o 10%. Mrzí ma, že sme Vašej spoločnosti spôsobili nepríjemnosti. G. Kerekeš, konateľ.

• Ponukany tovar nevedia dodat.

Napriek tomu, že tovar bol na stránke, ako dostupný a dal sa objednať, bolo mi oznámené, že už nieje. Doteraz som sa nedozvedel, kedy žiadaný tovar dostanem. Nieje Vám blbé mi ešte podhodiť tento dotazník, že ako som bol spokojný s nákupom?

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Ospravedlňujem sa za obchod mf-elektro.sk a zároveň aj za našich odávateľov. Mrzí ma táto nepríjemná situácia. G. Kerekeš, konateľ.

• Slubuju ale nedodaju

Daju reklamu a tovar nemaju

Vážený zákazník,

ďakujeme za recenziu, a ospravedlňujem sa za nepríjemnosť, ktorú sme Vám spôsobili. Pri desiatkach objednávok denne sa občas stane, že si zákazníci objednajú rovnaký telefón v daný deň a keď je na sklade počet tovarov menší ako počet obdržaných objednávok, nevieme vyhovieť každému. Stáva sa to hlavne, ak ide o výpredaj tovaru s nastavenou výhodnou cenou. Mrzí ma, že sme Vám nevedeli poslúžiť. G. Kerekeš, konateľ

• Dlhoooo

Vážený zákazník,

ďakujeme za recenziu. Je mi to veľmi ľúto, že ste objednaný tovar obdržali s oneskorením. Objednávku sme obdržali v utorok vo večerných hodinách a vo štvrtok dopoludnia sme tovar expedovali (dostupnosť tovaru do 24 hodín). Ospravedlňujem sa za prepravcu, ktorý v tomto prípade zlyhal a zásielku doručil s oneskorením. Mrzí ma táto nepríjemná situácia. G. Kerekeš, konateľ

• Neodporúčam nákup u tohto eschopu firmám a živnostníkom... Po zakúpení tovaru som chcel tovar vymeniť za lepší a drahší... Bolo mi povedané... Že tovar nemenia a firmám peniaze nevracaju.... Hoci som bol v lehote 14 dní... Tak ďakujem pekne...

• neskoro dodany tovar

Vážený zákazník,
    ďakujeme za recenziu a zároveń sa ospravedlňujem za kurierskú spoločnosť, ktorá Vám tovar doručila o 1 deň neskôr. G. Kerekeš, konateľ

• Tovar skladom a dva týždne nič.

Vážený zákazník,

ďakujeme za recenziu. Objednali ste si tovar s platbou "Nákup na splátky Quatro". Napriek tomu, že sme Vám zaslali návod, ako postupovať pri nákupe na splátky, proces vybavovania splátok ste nezačali. Nasledujúci deň sme od Vás obdržali správu: Prosim o stornovanie ojednavky. Objednávka č. 141370 ...... Objednávku sme na základe Vašej správy stornovali. Mrzí ma to, ale pravdepodobne došlo k nedorozumeniu z Vašej strany. G. Kerekeš

• Mali zle ocenený tovar . Keď som urobil objednávku tak ju na ďalší deň obchod zrušil . Aj keď zo zákona platí že tovar mi majú dať v tej cene ktorú majú uvedenú. A to že sa stala chyba má netrápi. Takže to bolo moje prvé aj posledné nakupovanie v tomto obchode.

Vážený zákazník,
    ešte raz sa Vám za chybu v systéme e-shopu ospravedlňujem. Mrzí ma, že sme Vám spôsobili prezentovaním fotoaprátu Fujifilm FinePix SL260 miesto puzdra na fotoaparát v cene 11.52 Eur nepríjemnosti. Objednávku sme nevedeli potvrdiť a realizovať z dvoch dôvodov:
    - cena nebola určená pre fotoaparát, ale pre obal na fotoaparát,
    - tento fotoaparát sa už nevyrába.
    Je mi nesmierne ľúto, že chybou systému sme prišli o váženého zákazníka. G. Kerekeš, konateľ

• na alze môžem vrátiť tovar aj keď nakupujem ako s.r.o.. Tu mám proste smolu a 100€ fuč.

• Predávate tovar, ktorý nemáte na sklade.
  • Chyba CI slot pre moduly

Vážený zákazník,

mrzí ma že ste si v popise tovaru neprečítali poznámku: "Zařízení podporuje pouze starší typ karet ICE.
    Karty IRDETO nejsou zatím podporovány."
    Ospravedlňujem sa za túto nepríjemnosť, ale nemôžete očakávať od zariadenia funkcie ktoré nedeklarujeme.
    G. Kerekeš, konateľ.

• nie je priložený návod na používanie , a tiež upozornenie, že náramok musí byť kompatibilný s mobil.telefónom alebo smartfónom.

už pri ponuke je potrebné doplniť poznámku, že pri náramku nie je priložený návod na použitie v slovenčine a tiež, že je nutné vlastniť určitý druh mobil.telefónu alebo smartfónu, aby bolo možné uvedený náramok používať.

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za recenziu a podnety. Mrzí ma, že pri tovare bol priložený návod v českom jazyku. Stačilo nám naznačiť emailom, že Vám tento návod nevyhovuje a zaslali by sme Vám jeho preklad do slovenčiny. V popise tovaru bolo uvedené, že náramok je kompatibilný s OS Android a iOS. To znamená že je určený pre všetky telefóny s týmito operačnými systémami. Mrzí ma, že ste nás pre upresnenie vecí, ktoré Vám neboli jasné nekontaktovali pred objednaním tovaru. Určite by sme Vám pomohli, poradili.
    Prosím zašlite nám tovar späť s tlačivom odstúpenie od zmluvy a vrátime Vám platbu za tovar a dopravu obratom.
    S úctou, G. Kerekeš, konateľ