• polasny system by mohol byt uz naprogramovany.pre ludi strrsich nad 40 rokov to nieje jednoduche.

• Rychlost dodania tovaru, komunikacia, cena
    • Ziadne

Podla mna super obchodik, pripomina mi este ked zacinalo HEJ v malickom kancli. Tovar bol na predajni ako bolo pisane do 24hodin. Mily pan myslim ze to bol priamo majitel. Kupovali sme baterku do notebooku ktoru vsak notebook nevedel identifikovat aj ked to bol origos model priamo na notebook nevieme z akeho dovodu ci chyba produktu alebo v compe, kazdopadne ani najmensi problem s vratenim tovaru. Urcite tam budeme nakupovat aj nabuduce.

• Výborná komunikácia, ceny, sortiment
    • zatiaľ žiadne

odporúčam

• Kúpil som komponent, ktorý sa už inde nedal zohnat napriek tomu,že ho mali stále v ponuke.
    • Neviem.

Zdá sa, že čo na stránke ponúkajú, tak aj v skutočnosti majú, aj tovar ktorý iné obchody už nepredávajú.

• Nižšia cena oproti ostatným obchodom.
    • Dobrá komunikácia.
    • Rýchle a bezproblémové vybavenie reklamácie.
    • Nezaznamenal som žiadne.

• Na požiadanie mi bol okamžite prispôsobený termín dodania. Som maximálne spokojná. Objednaný tovar mi bol doručený v poriadku.

• je mimo centra ale s MHD v pohode

• Simpaticka a rychla komunikacia
    • Neznamy shop

• Komunikacia

Slaby

Vážený zákazník,
    ďakujeme za recenziu na základe ktorej som sa snažil preveriť, čo spôsobilo Vašu nespokojnosť. Vašu objednávku - nákup na splátky - sme obdržali dňa 18. 7. o 20.42 hod. Následne v ten istý večer 18. 7. o 21.16 hod sme tovar na sklade zarezervovali pre Vás a Vašu objednávku sme potvrdili. Obdržali ste od nás potvrdzovací mail s inštrukciami na komunikáciu so splátkovou spoločnosťou Quatro. Dňa 20. 7. 2016 o 09.48 sme na základe Vašej žiadosti objednávku stornovali a tovar sme uvolnili do predaja. Myslím si, že sme urobili všetko pre to, aby sme Vám pri zabezpečení objednávky vyšli maximálne v ústrety.
    Mrzí ma, že ste aj napriek nášmu úsiliu neboli spokojný.
    G. Kerekeš, konateľ

• Mali to, čo som potreboval
    • Nenašiel som žiadne

Ja neviem, našiel som si tovar čo som potreboval a objednal a bolo mi doručené, toto píšem len lebo ma ináč Heureka nepustí ďalej...

• rychle vyhladanie tovaru, jeho dostupnost,efektivny proces objednavania tovaru pre noveho zakaznika, velmi profesionalne jednanie personalu a odborna technicka pomoc pri vybere tovaru vzhladom na ucel pouzitia.
    • ziadne

Jednoznacne odporucam

• ústretová komunikácia, veľká spokojnosť

• nic

odporucam

• Prehladnost a dobre ceny
    • - ziadne

Velmi dobra komunikacia.

• v čase objednávky mal obchod najnižšiu cenu
    • myslím že žiadne

obchod v pohode

• Objednavalsom si rusku klavesnicu a bola mi dorucene klavesnica CZ

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za recenziu. Prijali sme objednávku na klávesnicu OMEGA klávesnice OK05 standard CZ, USB, černá, kde nie je ani slovkom spomenuté, že ide o ruskú klávesnicu. Objednávku CZ klávesnice sme Vám potvrdili a následne odoslali. Keď ste klávesnicu objednali omylom, stačilo nám dať vedieť a mohli sme objednávku opraviť, alebo stornovať. Mrzí ma táto nepríjemnosť, ale obchod neurobil žiadnu chybu. Prosím dohodnite s nami odstúpenie od zmluvy a zašlite nám nevhodne objednaný tovar. Platbu Vám vrátime obratom.
    G. Kerekeš, konateľ

• rýchlosť spracovania požiadavky.

Objednal som si tovar ale po 4 hodinach instalacie som to vzdal a nepomohla ani komunikacia s panom z internetoveho obchodu.

Reakcia obchodu MF-Elektro.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujem sa za komplikovanú inštaláciu zakúpenej kamery a mrzí ma, že sme Vám nedokázali poradiť okamžite.

• Vynimocnu ponuku

Vrelé odporucčam