• Ťažko hovoriť o nejakých výhodách, keďže mi zatiaľ nebolo doručené to, čo som si objednal.
    • Nedodržanie dodacej lehoty, ktorú obchod prisľúbil, nulová komunikácia ohľadom stavu zásielky

(_._)

• Dodací termín a komunikácia s personálom

NEOBJEDNAVAT, JE TO FAKE

• absolutny nezaujem odpovedat na mail. po zaplateni sumy za tovar cakam uz 12 den na zasielku a zatial memali ani ochotu mi odpovedat na mail ci vonec zasielku poslali alebo nie. otrasny obchod

• Asi žiadne kedže tovar mi nebol doručeny
    • komplet všetko

nekupovať a neposielať peniaze..

• Ako kazdý bežný internetový obchod
    • Hodnotenie prišlo skor ako tovar ktorý mimochodom ešte neprišiel.
    • Slubujú dodanie do 48 h- 6 dní a po desiatich dnoch stale nic a to mal byť darček.

Sklamanie.

• Tovar som objednala a nebol mi doručený, telefón na stránke nie je na e-maily neodpovedajú. Určite neodporúčam!

• Nedvíhaju a neodpovedajú na mail

29.2. 2016 som objednal balík, potvrdzovací mail prišiel no balík nie, zákaznícka linka 0 bodov, mail to isté.

Vďaka za nič

• objednávka číslo: 2016020026
    • 25dní nedodané
    • žiadna komunikácia o stave odjednávky
    • žiadne info o odoslaní tovaru, nedostupnosti
    • žiadne info o stave objednávky na stránkach ani v pošte.

• Komunikácia

Neodpovedajú mi na email, tovar som si objednala pred 11 dnami a este sa mi ani len neozvali..

• Nic
    • Ziadna komunikacia

Nieje co hodnotit
    Tovar neposlali, neposlali ziadny mail o potvrdeni objednavky
    Nebola sanca sa dovolat.

• nízke ceny
    • objednáte, len automatická odpoved o prijatí objednávky, potom ziadna komunikacia a tovar nechodi a nechodi

neodporúčam, obchod okrem automatickej odpovede o prijatí objednávky nekomunikuje, neviete v akom stave je vasa objednavka, prejde 10 dni a nemate ani tovar a ani ziadne informacie o stave objednavky

• nespolahlivost, chyba platit vopred, tovar nedodany

nic nekupovat

• prehľadná stránka
    • všetko ostatné, žiadne potvrdenie o prijatí platby, tovar nedodaný ani po 16 dňoch, na emaily neodpovedajú, telefon nedvíhajú. takže som bez peňazí a bez tovaru.

s obchodom som maximálne nespokojná nikomu neodporúčam, nikdy odtiaľ už objednávať nebudem

neodpovedaju na emaily
    nedodrzuju dodacie lehoty

• Že nič neminiete,lebo nič nedodajú
    • Že nefunguje

Uplne zle

• Vobec nekomunikuju so zakaznikom.Telefon je nedostupny, e-maily ignoruju.

Nic pozitivne som nenasla.

• žiadna komunikácia, na maili neodpovedajú, telefon vypnuty

Neviem, či ešte vôbec obchod existuje
    Tovar bol uvedený že je skladom, ale žiadna reakcia, iba automatické potvrdenie objednávky a ďalej žiadna reakcia ani odpoveď na mail

• nekomunikuje so zákazníkom

prešlo 15 dní a nič som nedostal a keď som sa pýtal na stav objednávky tak som nedostal odpoveď.