• Ziadne
    • Predavacka sk telefonuje s kamarátkou a po tebe bude ziapať čo ju vieušuješ

Hrozní obchod s veľkými cenami

• podal som podnet na ŠOI
    • podvodné správanie

nefungujúci obchod - ale POZOR - faktúra vám príde ! Tovar ale nečakajte !

• ignorácia zákazníka
    • nekomunikujú

zbytočne strávený čas - nakúpte kde si vás vážia

• Obchod ma slabiny v komunikacii.Pisala som maily aby som sa informovala co je s objednavkou neodpovedali.Volala som na cislo ktore uvadzaji mobil bol stale vypnuty.

• neviem, bola to prvá a posledná objednávka
    • žiadna komunikácia

Po prijatí objednávky im ďalší deň nabehla platba, 10 dní sa vôbec neozvali na moje maily, telefón vypnutý.
    Vypátral som telefón konateľa, nebral, až po smskovom pohrození informovať obch. inšpekciu poslal peniaze späť.
    Obchod zmenil majitela, odvtedy má ževraj viacero zákazníkov problém aj s vrátením peňazí pri nesplnení objednávky.
    Takýmto spôsobom by tento obchod vôbec nemal fungovať.

• žiadne výhody len sa naseriete.
    • nijaká komunikacia ale fakt že nijaká, nedostanete info o objednávke ani mailom ani nijak inak, zadržiavanie penazí, tovar na sklade len fiktívne. Tzv. fantomový eshop.

Úplne neodporúčam, už vôbeec nie latiť vopred. čudujem sa vôbec heureke a najnakupu, že s nimi spolupracujú lebo to je potom aj ich vyzitka.

• ziadne
    • vsetky

v ziadnom pripade neodporucam!!!!!!!!!!!!!!!!

• Nespráva sa ako obchod
    • Celý obchod je jedna veľká slabina

Pre flegmatikov s nízkym tlakom.

• Objednávka bola potvrdená pred 11 dňami a obchod nereaguje na e-maily. Tovar nám zatiaľ nebol zaslaný.

• vobec ziadna komunikacia

• ziadne.
    • SU TO PODVODNICI,KTORI NEREAGUJU NA E-MALY A KONTAKTNY TELEFON MAJU STALE VYPNUTY !!!

JEDNOZNACNE NEDOPORUCUJEM !!!

• Ze vam nic nedôjde

• žiadny
    • nekorektný a neprofesionálny prístup k zákazníkovi;

neodporúčam

Tovar objednaný 24.4. zaplatený a stále čakám.Nedvíhajú telefon,nereagujú na email!Ak nechcete prísť o peniaze tak si nič NEOBJEDNAVAJTE!!!

• So sluzbami som bol nespokojny, nakolko tovar mi nebol doruceny v stanovenom case. Na tel. Cislo som sa nemohol dovolat!
    • Nezdvihanie telefonu, nedorucenie tovaru v stanovenej lehote!

V tomto obchode si nic neobjednavajte, budete cakat a aj tak Vam nic nepride! Na email neodpovedaju a na tel cislo sa nedovolate!

• pisal som im 2 krát ohľadom objednavky žiadna odozva telefonnné čislo +421 902 840 849 stale nedostupne hoci pišu že je možne ich kontaktovať od 16.00 hod-do 20.00 hod je to uplny vymysel volal som na to t.č. najmenej 10x robia si zo zakaznikov idiotov keď nie su schopný dodať tovar za 10 dni zabavajú sa na zakaznikoch ako ich dobehli

neodporučam su tam neschopný veduci pracovnici

• Ziadna komunikacia ohladom objednavky,nedodanie tovaru v danom termine resp.vobec ziadne dodanie.

Neodporucam nakupovat cez tento eshop.a nikdy neplatit vopred

• Ak to, že okrádáte ľudí je výhoda...asi len pre Vás obchod ale nie pre zákazníkov...
    • Okrádanie o čas a peniaze.

ako je možné, že Váš internetpvý obchod ešte nie je zrušený. Takto môžte okrádať aj ďalších ľudí...

• Nízke ceny
    • Dlhá doba dodania a žiadna komunikacia ohľadom stavu tovaru.

• Laka ludi lacnymi cenami
    • Ziadna komunikacia a nedodany tovar.

NEKUPUJTE