• Tovar,ktorý nie je v bežných obchodoch

Odporúčam

• Ceny,dostupnost.
    • Neviem

Maximalna spokojnost,urcite si este objedname...

Obchod odporucam prijemna komunikacia aj spolupraca 100%spokojnost

• Pocuvaj ked cakas na tovar dva tyzdne ?:-D v dnesnej dobe tak to znamena ze ste nejaky suflikanti ....sak z ineho obchodu by mi 3 krat prisiel rychlejaie pozdravujem majitela ze ked chce podnikat tak nech to robi poriadne z pozdravom duso z mt :)

Reakcia obchodu MegaSport.sk

pod tovarom, ktorý ste si objednali, bola zreteľne uvedená dostupnosť: 7 pracovných dní. Tovar Vám bol v tejto lehote odoslaný. Keďže ste si zvolili najlacnejší spôsob dodania - Slovenskú poštu s vyzdvihnutím balíka na Vašej dodacej pošte, predĺžili ste si najskorší možný odber o 2 dni, na čo ste však boli pri zadávaní spôsobu dopravy upozornený. Vaše stanovisko je vzhľadom k vyššie uvedenému zavádzajúce a neobjektívne. Vaše negatívne hodnotenie jednoznačne odmietame.
    team MegaSport.sk

• Lehota dodania

Som velmi spokojná s tovarom

• Príliš dlhá doba od objednania.

Odporúčam,okrem výhrady objednanie-doručenie.

• Mal som info od kamoša, že je akcia na topánky takže som si objednal... už prežili aj dážď takže super som spokojný vďaka

odporúčam bol som spokojný ;)

• ./.

./.

• Nizsie ceny.
    • Aktualizacia skladovych zasob.

Budete sklamany ak si nieco objednate a je to skladom a potom Vam oznamia ze to nemaju skladom.

Reakcia obchodu MegaSport.sk

informácia o dostupnosti bola "V externom sklade" t.j. u nášho dodávateľa, pričom údaje o 30 tis. druhov tovaru sa aktualizujú raz za 24 hodín. Z toho dôvodu sa výnimočne stáva, že údaj o dostupnosti tovaru je už neaktuálny, za čo sa zákazníkom ospravedlňujeme.

team MegaSport.sk

• trochu Vam to sarapatilo v procese medzi platobnou branou a dorucovanim, myslim, ze som bol v strese, kedze mi to po uhrade kartou zrazu padlo a tvarilo sa ze som ziaden obchod nezrealizioval. Nasledne som objednal a riesil dorucenie dobierkou a cakal som co bude, ci ma budete chciet skasnut este raz.

• osobne vyzdvihnutie tovaru bez poplatku
    • mohol by mat aj v hlavnom meste ako je Bratislava pobocku na osobne vyzdvihnutie tovaru

spokojna

• velky vyber oblecenia
    • dostupne ceny aj značkoveho oblecenia
    • pohodlny nakup s domu
    • dodanie tovaru podla dohodnuteho terminu

odporucam

• neschopnost, zavadzanie, dlha dodacia lehota, komunikacia

obejdnal som si tenisove rakety a lopty ..pri raketach bolo dorucenie do 2 dni a pri loptickach do 5 pracovnych dni ..tovar som objednaval v nedelu a v pondelok mi volali ze uz nemaju moju velkost rakiet ale potreboval som ich tak som zobral mensiu velkost, ktoru udajne mali ..povedali mi ze do tyzdna mam tovar doma a o tyzden v pondelok som nedostal ani prosty email tak som im pisal ja no odpoved som nedostal ..ozvali sa mi az na dalsi den ked som im napisal ze ked sa mi neozvu nebudem moct prijat objednavku ..ozvali sa mi telefonicky ze tovar pride v stredu ..takze miesto velkosti L4 mam L3 a cakacia doba nebola 5 dni ale 10 dni

Dobrý deň pán JKBDRH,
    ďakujeme za Vašu recenziu. Pri Vami objednaných tenisových raketách ako aj pri ostatnom tovare, ktorý dovážame zo zahraničia je uvedená orientačná doba dodania 7 pracovných dní. Vo väčšine prípadov sme schopní dodržať termín dodania, no v niektorých prípadoch, a to bolo aj vo Vašom, dochádza k oneskoreniu dodávky zo zahraničia, ktorú nie sme schopní ovplyvniť. Pri realizácii objednávky spolupracuje niekoľko spoločnosti a treba brať do úvahy aj ten fakt, že je letné obdobie, čas dovoleniek, prázdnin čo ovplyvňuje výkon jednotlivých spoločností a je príčinou možného oneskorenia dodávky tovaru konečnému zákazníkovi. Touto cestou sa Vám ospravedlňujeme za meškanie a veríme, že Vám dodané rakety prinesú veľa športových zážitkov a úspechov.

Team MegaSport.sk

• Rýchlosť dodania

Odporúčam

• Vyber tovaru ktory nezozeniete inde.
    • Menej prehladna stranka,, filtre pri vyhladavany tovaru.
    • dodacia lehota je 7 dni pri obleceni..

Ak neviete kupit vase oblubene veci v ziadnom obchode tu ich pravdepodobne najdete.

• výhodné ceny,
    • prehľadnosť obchodu,
    • zrozumiteľné dodacie podmienky a dodaciu lehotu,
    • informovanosť o stave objednávky
    • dodacia lehota je dlhšia, ale bol som si toho vedomý

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode a bol som veľmi spokojný. Informovanosť bola na vysokej úrovni, výhodné ceny a akcie a dodacia lehota bola splnená. V tomto prípade môžem len odporúčať.

Nie su schopni zabezpecit tovar, ktory mal byt skladom...

Jednoznacne odporucam.