neodpovedaju na emaily
    nedodrzuju dodacie lehoty

• Že nič neminiete,lebo nič nedodajú
    • Že nefunguje

Uplne zle

• NEOBEJEDNÁVAŤ !!!!!
    • NEPLATIŤ VOPRED !!!!!

Ak niekto zapalatil vopred a tovar mu neprišiel, napíšte na [email protected].

• Vobec nekomunikuju so zakaznikom.Telefon je nedostupny, e-maily ignoruju.

Nic pozitivne som nenasla.

• žiadna komunikácia, na maili neodpovedajú, telefon vypnuty

Neviem, či ešte vôbec obchod existuje
    Tovar bol uvedený že je skladom, ale žiadna reakcia, iba automatické potvrdenie objednávky a ďalej žiadna reakcia ani odpoveď na mail

• nekomunikuje so zákazníkom

prešlo 15 dní a nič som nedostal a keď som sa pýtal na stav objednávky tak som nedostal odpoveď.

• Otrasné niečo,tento e-schop NEODPORÚČAM!!!! Nikto s Vami nekomunikuje, ani cez mail ani cez mobil,ktorý je podotýkam stále vypnutý!!! Objednávku ruším,tovar mi neprišiel a nikto nie je ochotný podať akékoľvek info. Našťastie som neplatila vopred! Toto sa mi ešte nestalo. Kladiem otázku ako väčšina pobúrených zákazníkov:
    • Načo je takýto e-schop?

Otrasné niečo,nikdy viac nič cez MegaSport.sk

• uplne nic
    • Vobec neexpeduju objednavky, neplatit vopred inac neuvidite ani tovar ani peniaze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Niekto by im mal vypnut stranku :)

maximalne neseriozny obchod !!!! Z daleka sa vyhybat !!!

• Nepaci sa mi neochota oboznamit ludi so stavom objednavky.Stale neviem ci vobec bude moja objednavka vybavena kladne,alebo si mam tovar objednat v inej firme.
  • Uplná katastrófa.Žiadna komunikácia,telefon je stale vypnutý.Neviem načo je niekomu takýto e.shop. Ak nechcete mať nervy tak tam nič nekupujte!!!!!!Hrozné

• Nedorucenie tovaru ani neodpovedaju na maily

• neexistuje
    • komunikácia nič, nedodaný tovar, peniaze fuč, telefon, mail nič

Pridávam sa k niektorým "odbaným" zákazníkom...ja som možno ešte zvlášť hlúpy, čo si priznám, lebo som tovar zaplatil vopred...od tej chvíli žiadna komunikácia, ani cez mail, telefon neexistuje....no HNUS, HNUS, HNUS.....je mi ozaj na tyčku z takýchto podnikateľov....

• Neviem prečo nekomunikuju
    • Nekomunikujú vobec

• neviem
    • nekomunikuje

neodporúčam

• Nekomunikuje a neodpoveda na opakovane maily ohladom objednavky

Neodporucam

• :)
    • dlha dodacia doba, slaba komunikacia...
    • v podstate žiadne, Ak vám nepríde tovar, obchodník sa neunúva ani ku komunikácii, prídete o platbu vopred ... už nepomôžu žiadne klady.
    • nekomunikácia
    • nedodanie tovaru
    • ...

V priebehu troch mesiacov druhý taký neseriozny obchod, Neviem čo sa deje, do teraz celé roky všetko OK a zrazu toto ?
    Objednajte, len to, čo nepotrebujete do mesiaca, nedočkáte sa a ešte stihnete objednať inde a aj stornovať objednávku. NEPLAŤTE VOPRED.

Čakám týždeň a podávam TRESTNÉ OZNÁMENIE. Ak sa chce niekto pridať v záujme, aby nebolo toto oznámenie políciou odložené a nepodviedli ďalších, nájdete ma pod týmto nickom na facebooku.

• +žiadne
    • -dodacia lehota
    • -žiadna komunikácia

Tovar som objednala 14.12.2015, hneď v ten deň po objednaní mi volali, že tovar príde neskôr ako do štedrého dňa lebo dodávateľ ho nemá na sklade, spýtali sa, či ho majú stornovať, alebo nechať, povedala som, že nechať. Po novom roku, som im napísala, kedy môžem tovar očakávať, pretože som nečakala až takéto dlhé čakanie. Po vyše týždni mi napísali, že moju objednávku stornovali, pretože tovar nemajú na sklade.
    Čakala som vyše mesiaca na objednávku, ktorú mi nakoniec stornovali, pritom to mal byť darček na vianoce!
    Nekupujte tam, naozaj to nemá úroveň. Neseriózni obchodníci.

Pozor podvodník !! Nedostupný kontakt, za tovar som zaplatil prevodom, žiadny tovar nedorazil.

Treba ho udať na políciu.