• na dva maili nereagovali

Obchod neodporúčam vôbec, od mojej objednávky so mnou vôbec nekomunikuje, došlo iba potvrdenie mojej objednávky a nič viac. Píšem im email o stave mojej objednávky a niesu schopný ani len odpísať, a objednaný tovar potrebujem dosť súrne. Keby som toto vedel by som od nich nikdy nič neobjednal, zatiaľ najhorší obchod odkiaľ som kedy čo objednával.

• Ziadne informacie, tovar nedorazil

Nic moc zatial

Na tovar stále čakám... Uz 10 dni.

• Nesulad medzi českom a slovenskom
    • Nedostal som sa k tovaru ktory na sklade na internete je.
  • tovar mi nedorazil a už ten tovar nechcem
    čakať na frézku vyše 1 mesiaca ďakujem už som si kúpil v inom obchode

V e-shope bola 11.6.2019 uvedená lehota naskladnenia 3 dni. Po niekoľkých dňoch mi volal predajca a so smiechom mi oznámil, že tovar bude naskladnený až koncom septembra.

• tovar bol uvedený ako skladom , ale v skutočnosti ho mali naskladnit až za tri tyždne. ale na druhej strane nebol problem zo stornovanim objednavky.

Bolo mi povedane ze tovar na stranke nemaju na sklade a ani mat nebudu.

• Objednavnku som zrušil, až po tyzdni ked som im napisal že objednavka je už davno uhradená, potom sa zistilo že tovar nemaju na sklade.

V internetovom obchode je tovar v stave na sklade, ale predajca tvrdi, ze ho nema. Nakoniec som objednavku zrusil.

• V e-shope uvedena nepravdivá informácia že majú tovar skladom. Po viac ako týždni sa nikto neozval v akom stave je objednávka.
  • obchod sa tvári že má tovar na sklade, skutočnosť je však iná. Strávite spustu času vytvorením objednávky nakoniec vám odpíšu dodanie cca 14 dní

• Uvadzali ze tovar naju skladom - nemali nic

• Objednavku zacinaju riesit po 48h od zadania. Tovar uvadzany v eshope ako skladom nemaju.
  • Tovar, ktory maju uvedeny na sklade, vobec nemaju

Tovar, ktory ma Megarent skladom nedokazal dorucit ani po 10. dnoch

• Na webe majú vec skladom, a pritom ju reálne skladom nemajú!!!
    • Klamú zákazníkov, že objednaný tovar už odoslali.
    • NEODPORÚČAM OD NICH NIČ KUPOVAŤ!!!

Objednal som si lesticku. Na email mi stale nechodila odpoved, ze je odoslana. Potom som im volal a povedali mi, ze nemaju cas odosielat, ze kolegovia su na PN!! Neskor mi povedali, ze po vikende to odoslu. Neodoslali.. ked som znovu volal, povedali, ze odoslali kurierom. V kurierskej spolocnosti, kam som volal, o mojom baliku nikto nevedel.. Pracovnik v megarente klamal a nemal mi ani odvahu povedat, ze lesticku nemaju skladom!!! Nechapem taketo jednanie.. Neodporucam tento obchod!!!

na objednavke sa pracuje....

• Tovar nebol skladom ako deklarovali. Sami sa neozvali, že dodanie cca 3 týždne od objednávky.

Po pár dňoch mojej urgencie , nám oznámili, že tovar nevedia zohnať a ani v dohladnej dobe cca 2 týždne. To, že na svojej stránke ho majú označený " skladom " nie je pre nich žiadny argument !!
    Vyhovorili sa spôsobom, aj tak ho nikto nemá skladom a bolo to vyriešené.
    Sami by sa neozvali !
    Hneď sme to objednali inde ( do troch dní bolo doručené ) A...e shop.
    Presne rovnakú skúsenosť sme s nimi mali pred pol rokom, len s odstupom času som zabudol na meno predajcu, ponuka je dosť velká a nezapamätal som si ich názoav.
    Teraz si ich už budem určite dobre pamätať.