• Nedostal som objednaný tovar!!!!!

Viac k tomu neviem napísať. Nedá sa.

• V ten istý deň som objednávala aj tovar, ktorý V YRÁBALI na mieru na východe - už dávno dorazil, len z MegaKnihy nedorazili nič!!!

• ... tovar nemam uz 14 dni

Knihy som objednavala pred tyzdnom, zatial mi vsak neprisli a nemam ani informaciu v akom stave je moja objednavka. Na infolinku som sa nedovolala.

• Nedodržia termín doručenia

Neodporúčam

Objednávku som zaplatila ihneď kartou a doteraz ani do 11 dní som tovar neobdržala, hoci bol skladom. Nik ma neupozornil na dlhšiu dodaciu lehotu a či s ňou súhlasím. Zároveň mi nik doteraz neodpovedal na email o urgentné zaslanie tovaru z objednávky. Sklamanie..

moja prva,ale aj posledna objednavka v tomto obchode,po mojej urgencii kde sa nachadza moj balicek,mi traja zamestnanci odpovedali,ale kazdy s inou verziou,tak som objednavku zrusila

Bol mi doručený tovar inej farby.

Balík prišel poškoďenimi vecami

Tovar nevedeli dodat v slubenim termine.

• Už dva týždne čakám na doručenie zásielky.!!! Píšem in a nik mi neodpovedá!!! Asi som prišla o 30€

• Dodacia doba

Po týždni od objednávky mi prišiel dotazník o spokojnosti a mám hodnotiť objednané knihy.Pritom som doteraz zásielku nedostal.objednal som u nich pretože ich údajne majú skladom.Ak je tovar skladom, prečo ho po týždni nemám?Je to heférové jednanie

I napriek uisteniu zo strany pracovníkov, že tovar bude dodaný do istého termínu, tovar v tomto termíne dodaný nebol. Keďže publikácie boli určené ako dary do zahraničia, bol to výrazný problém.
    Táto situácia nastala opakovane, preto neodporúčam nákup v tomto e-shope.

• nemam zatial co hodnotit, tovar mi nebol stale doruceny

Miska prišla zlomená…

• komunikacia
    • doba dodania

8-mi pracovny den od objednania - vratane, stale " Čeká na vyřízení". Pisal som na technicku podporu (zistit priblizny datum odovzdania) aby som vedel ci mam objednavku zrusit kedze ju potrebujem cim skôr odpoved prisla v kratkom case no uplne zbytocne. V odpovedi bolo len info ktore som si vedel precitat aj sam. Bolo by dobre aby obchod ponukol vzhladom na dlhsi cas dorucenia rozdelit objednavku, alebo aspon dal informaciu resp. mal ochotu zistit stav objednavky, priblizny datum dorucenia. Pri dalsom nakupe sa obratim na iny e-shop.

• Pred týždňom som zaplatila za tovar a stále mi neprišiel ani potvrdzujúci email, ani žiaden kontakt z ich strany

Veľmi dlhé čakanie...

• Podľa Vašej ponuky som očakávala knihu s textom a nie súbor kresieb.
    • Reklamujem a posielam naspäť.
    • dlhá doba dodania tovaru