Doručené štíty sú veľmi nekvalitné, ukotvovacie plasty sa lámu, nemožnosť ich skompletizovania!!!

vyrobok dodan fimou sa mi po 1 hodine použivania rozpadol preto neodporučammvyrobok kupovať taktiež jedanie firmy nebolo korektne

Ramik stitu tvare bud bol uz nalomeny, resp.sa pri montazi zlomil. Ramik je na koncoch poddimenzovany, stit je len folia. Cena nezodpoveda kvalite a vyrobna cena je niekolko nasobne nizsia.

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Veľmi rýchle doručenie tovaru
    • Výborná komunikácia s predajcom

• Zaujímavé a praktické vecičky

Super komunikácia.
    Rýchla doprava.

Rýchly obchod super tovar odporúčam

Objednala som si privesok pred 10 dnani. Pred viac ako 5 dnami mi prisiel email, ze mi tovar bude doruceny za 1 az 3 dni a do dnesneho dna mi nic nedoslo. Velka nespokojnost

• aj napriek neskoremu terminu tesne pred vianocami objednavka dorucena na druhy den
    • tovar perfektne zabaleny co sa tyka jeho ochrany pred poskodenim
    • prehladne zoradeny sortiment aj s kategorizaciou, pre koho je vhodny, co velmi ulahcuje vyber

Ako dopravcu som si v objednávke zvolil Slov. poštu-dobierkou.
    Tovar mi však doručoval kurier DPD, čo viedlo k prieťahom, nakoľko
    som nebol doma.

• Tovar neprisiel,obchod sa ani neunuva komunikovat.

• Poslali iný, horší opasok (bez kapsy, iná farba), ako bol zobrazený na obrázku, bohužiaľ som ho potreboval ako darček, tak som to už neriešil...
  • Ani po ustnom dohovore som nedostala co mi malo prist.

Spolahlivy,presny.To co vidite aj dostanete.Ak Vam nieco nesedi,staci odkomunikovat z predajcom.

• objednal som si sviečku kde bolo napísané váha 1,4 kg a horenie 80 - 120 hodín prišla mi sviečka o polovicu menšia ktorej cena sa pohybuje v iných internetových obchodoch o 10 eur menej
    • pri kontaktovaní zákazníckeho servisu sa mi nik neozýva už tam píšem druhý deň

Super obchod, rychlo mi to bolo doručene a dobre som bol informovaný v akom stave je moja objednávka

• Rýchle ok

• Rýchlosť dodania
    • Na svetle vidieť, že ide o lacnú čínsku hračku

• tovar nezaujímavý
    • lacné čínske šmejdy
    • dom Gíču

Nakup projekcie nocnej oblohy. S nakupenym tovarom som len z casti spokojny. Vrchna cast "lampy" odpadavala, musel som ju dodatocne zalepit. Celkova kvalita / prevedenie vyrobku je maximalne odflaknute.

pohodlie nákupu bez časovej viazanosti