Tovar som si neobjednala pred 7 dňami a ešte som nedostala ani e-mail o potvrdení objednávky.

Rýchla komunikácia zo strany obchodu, okamžité vrátenie peňazí, lebo tovar už nebol dostupný.

Objednala som si tovar, ktorý do dnešného dňa mi nebol doručený. Jedno šťastie, že som si to dala doručiť na dobierku a platiť v hotovosti u kuriéra, lebo by som nemala ani peniaze a ani tovar. Na stránke majú napísané že kuriérom na dobierku je doručenie do 1 dňa. Dala som obchodu šancu ešte pár dní, no keď ani na 3 deň mi nič neprišlo tak som ich kontaktovala mailom, či evidujú moju objednávku. Tovar som si normálne objednala a aj na konci objednávky mi napísalo ze je úspešne spracovaná. Do dnešného dňa mi neprišiel ani tovar, ani odpoveď na mail. Tovar bol darček a jedno šťastie, že som mala ešte niečo v zálohe, pretože by som nemala čo podarovat. Ked som si klikla opäť na stránku predajcu na daný tovar už bol vypredaný. Ak mal predajca nejakú chybu tak mi mal hned napísať ze tovar bol vypredaný a ospravedlnenie, že došlo z ich strany k chybe. Bolo by to slušné a človek by sa aspoň včas stihol pripraviť.

dna 21 júna som objednal sadu pre hubárov a človeče napi sa a doddnes mi neprišlo,

spokojnosť

Velmi dobra komunikacia obchodu.
    Ochota pri reklamacii a rychle jednanie.

• jeden zo štítov bol rozbitý už v krabici a druhý sa zlomil po 4 hodinách takže 20 eur som vyhodila uplne zbytočne

• Tovar nezodpovedal tomu co pisali na stranke
    • Pisal som im mail, na ktory mi ani neodpisali

• Odporúčam

• promptné vybavenie objednávky

• Rychlo dodane

ponúkate žltú farbu a poslali ste mi priehľadný

Rychlost dodania.

• Rychle dorucenie, prijatelna cena

20 % tovaru je nepoužiteľný, lebo je poškodený. Nemôžem si dovoliť stáť na pošte 2 hodiny, aby som mohla tovar reklamovať.

• jednoduché objednanie, rýchle a spoľahlivé doručenie

Rýchlo, pohodlnd

• Skvelá komunikácia rýchlo vybavenie a rýchle vrátenie peniazi !!!

Ešte nikdy som nezažil takúto bez chybnú komunikáciu a takúto rýchlostnú objednávku, Objednávku som si objednal ale nesedelo mi tak som to vrátil iné obchody majú doba čakania na peniaze 14dní !!! A megadarčeky vôbec žiadne 14 dni !!! Posielal som v utorok v stredu to maly a v štvrtok som mal penize na učte ! Skvela komunikácia bezpečná a čo sa týka vybavenía tovaru vrátenía peniazi skvele !!!! Odporúčam každému spozdravom .Roman

• rýchle a korektné jednanie
    • predáva nekvalitné výrobky, konkrétne ochranný štít, je to len akási napodobenina, ktorá sa láme doslova pod rukami

peniaze za nekvalitný ochranný štít mi boli za pár dní poukázané na účet, konkétne za dva pracovné dni, za to veľký palec hore

• Promptne vybavená objednávka a následne aj reklamácia, seriózny prístup.