• Tovar nebol v originalnom baleni/PE vrecko/neda sa urcit velkost,na ponozky velke,na podkolienky kratke,to je moj druhy nakup a boli to podkolienky LX original balenie so zipsom a ten ma tlacil a preto teraz som kupil bez zipsu a sklamanie,tak ze tak ,sklamanie.

Tovar došiel nefunkčný a nikde sa vás nedá dovolať. To bola prvá a posledná kúpa u vás. S pozdravom L. Mate ik

Tovar nebol doruceny ,po kontaktovani predajcu prisiel email ze overia to u dopravcu. A odvtedy nic.viac ako tyzden cakat.

Tovar neprišiel čakám už 8 dni

• Tovar mi bol doručený ktory som si neobiednal.

Obiednal som holiaci strojček a bol mi dodaný strojček na strihanie vlasov.

Žiaľ pod stromček nedorazil,to som objednávala 13.12.2023

Tovar mi dorazil pokazený, mal svietiť ale nesvieti

Tovar stale nedosiel

• Tovar má úplne iné rozmery
  • Obchod v žiadnom prípade neodporúčam. Tovar mi ani po 10 dňoch nebol doručený, hoci poslali mail,že ho odosielajú. Na mail nereagujú a na tel.čísle uvedenom ako kontaktný tel. je stále obsadené. Za nás určite nie. Nakupovali,resp. sme sa pokúsili o nákup u nich naposledy.

Tovar mi stale nedosiel napriek tomu ze ho akoze odoslali uz pred tyzdnom.

Po rozbalení tovar bol poškodený. Bolí zlamane kolieska

• Vyhodené peniaze za plachtu na auto nekvalitny material cela sa zacala trhat pri miernom napinani

Vyhodené peniaze za plachtu na auto nekvalitny material cela sa zacala trhat pri miernom napinani.
    Neviem posudit v akom stave je ostatny sortiment no toto ma naozaj sklamalo, neodporučam

vyrobok nema slovenský návod

• Bol mi dodany iny tovar,ako som si objednal....

• Rozšklbaná krabica

Roztrhaná krabica tak na vyhodenie nie uloženie prístroja !

Tovar bol nefunkčný

• Zubnú kefku som poslala späť, je nefunkčná. Musela som zaplatiť poštovné, lebo paketa žiadala kód, ktorý sa nedá vygenerovať, keď ide o P.O.Box. Tak som musela balíček poslať poštou.

Tovar bol nekvalitný, už pri prvej manipulácii došlo k jeho poškodeniu, ani nebolo možné normálne ho vyskúšať... absolútne neodporúčam... moja chyba, že som uverila reklame... nikdy viac...

• Stan mi síce prišiel, ale ružový, nie maskáčový. Chcela som ho pre muža a synov na ryby, ale s tým ružovým by tam vyzerali veľmi smiešne.