Potvrdili objednavku vraj ju aj expedovali potom volali ze nemaju objednane 2 ks ale len jeden tak neviem co vyexpedovali potom zase poslali mail ze tovar vyexpedovali...cele sa to natahovalo...zly dojem.

Dobrý deň
    Tovar bol objednaný 29.7 (piatok večer)a doručený 4.8..Zdržaniu prišlo z dôvodu že sme mali skladom iba 1ks, kolegyňa Vám volala že nastal takýto problém a sa Vám asi 5 krát ospravedlnila, reakciu z Vašej strany nebudeme komentovať. Samozrejme nakoniec sme všetko vyriešili k Vašej spokojnosti.
    Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme
    S Pozdravom
    Tahotný
    www.maxstore.sk

• Tovar prišiel ale nefunguje

Prisiel balík tak som to skúšala a nič ani sa to nepohlo ! Skúšala som viacero bateriek nič. Je to jeden veľký podvod.

Dobrý deň
    Nevieme prečo ste nám dali takúto recenziu, od nás ste si objednali 1 kus kryt na tyč trampolíny , potom sme spolu volali lebo ste ich chceli viac, ale mali sme iba posledný kus skladom a na základe dohody sme objednávku stornovali a nič sme Vám neposielali.
    Podľa všetkého tá recenzia patrila asi niekomu inému.

S Pozdravom
    www.maxstore.sk

• tovar bol predražený
    • tovar na fotke vyzeral inak ako bol v skutočnosi

Dobrý deň
    Netušíme prečo ste daný tovar kupovali u nás keď je podľa Vás predražený!?
    Mini teleskopické veslo : naša cena 9,5 Eur, konkurencia 12,30 Eur
    List pre veslá: naša cena 4,9 Eur, konkurencia 7,40 Eur
    Veslo 150 cm: naša cena 13 Eur, konkurencia 16,90 Eur
    A samozrejme tovar skladom.

MaxStore

• Tovar nebol nový ale bol použitý!!!

Dobrý deň
    V objednávke ste mali dva bazénové adaptéry a hadicu k bazénu, tento tovar bol nepoužitý a nový.
    Ďakujeme za pochopenie
    Tahotný

• Obchod by si mal jednoznačne preveriť kvalitu ponúkaného tovaru!

Nákup bol dobrý ale tovar je katastrofálnej kvality, nulová stabilita okamžité poškodenie ktoré žiaľ vylučuje reklamáciu tovaru.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

tá nafukovacia postel vzdy sfukuje .. sice malo ale kazdy den to trreba dofukovať

• V ponuke bol vyobrazený filter vo veľkosti akú mame,kupujeme a potrebujeme.Dorucene filtre sú o polovicu mensie čo považujem za neseriózne .

Nedoporučujem kupovať konkrétne filtre pre vírivku/s iným tovarom este skúsenosť nemám/.
    Pri reklamácii mi bolo navrhnuté tovar poslať spať s tým že peniaze budú vrátené,to je seriózny postup ale nemám chuť zase tovar baliť a posielať ,je použiteľný žiaľ ma len polovicu účinnosti ako filter v ponuke taký ktorý používame a mame

- poslali iný tovar, ako bol specifikovaný na web stránke a následne ma presviedčali, že je to ono.

Dobrý deň
    Tento typ nafukovacej postele sa dodáva pod jedným kódom v dvoch podobných rozmeroch
    99 x 191 x 47 alebo 102 x 203 x 47 cm, jedná sa ten istý výrobok s rovnakým kódom produktu, náš pracovník s Vami komunikoval a ponúkol Vám možnosť vrátenia tovaru keď Vám tovar nevyhovoval. Túto chybu sme už na našej stránke opravili.
    Ďakujeme za porozumenie
    Maxstore

• skusenost
    • logistika

Ani po predchadzajucom telefonickom zdorazneni poziadavky vcasneho dorucenia tovaru a po ubezpeceni predajcom o funkcnosti ich dorucovania som tovar vcas nedostal.

Dobrý deň
    Tovar od nás bol expedovaný v najskoršom možnom termíne v stredu ( štvrtok bol sviatok ) a mala ho kuriérska spoločnosť doručiť nasledujúci pracovný deň v piatok, bohužiaľ kuriér to nestihol a na základe Vaše telefonátu sme zrušili objednávku lebo tovar ste potrebovali mať doma na víkend.
    Bohužiaľ pri tejto objednávke zlyhala kuriérska spoločnosť čo z našej strany nevieme ovplyvniť.
    Za toto meškanie sa ospravedlňujeme .
    Ďakujeme za pochopenie.
    Maxstore