Mám zlú skúsenosť, ochota len do zaplatenia faktúry, potom komunikácia nulová, kreslo prišlo neskoro, po dohodnutom termíne, bez návodu, na stránke predajcu je len anglicky návod, ale ani ten sa nedá stiahnuť. Na žiadosť o zaslanie návodu už reakcia žiadna.

• Competent, friendly

Obchod a doručenie dopadlo super ,len nech to funguje k spokojnosti, zatiaľ všetko OK

Z mojich skúseností doporučujem nákup, je maximálna spokojnosť

• Blízko bydliska

Profesionali

• V predajni je moznost vyskusat niekolko kresiel,a tak sme si vybrali najlepšie.

Urcite obchod odporucam.Pri skusani mi bolo vsetko ohladom kresla vysvetlene

• Ochota, ústretové jednanie, rýchle a seriózne vybavenie, zabezpečenie dopravy vrátane pomoci s dopravou tovaru až do domu.

Zatiaľ najlepšie jednanie obchodu / predávajúceho s možnosťou vyskúšania a otestovania ponúkaného tovaru priamo na predajni / showroome.

• Veľmi príjemné jednanie a ochota.
    • Dobré ceny v porovnaní s konkurenciou.
    • Doprava a montáž podľa dohody.
    • Ochotný a ústretový technik

Nebola žiadna.

• Rýchly dovoz , odborná montáž, kvalitné vysvetlenie obsluhy kreslá.

• spokojnosť, p. Čaklovič milo zodpovedal všetky moje otázky, ochotne vysvetlil aj zabezpečil všetko ohľadom dopravy kresla.

• Dokonalé informácie o produkte, rýchly dovoz a aj inštalácia. Veľká spokojnosť

Predávajúci pán mi podal potrebné informácie, ktoré som potrebovala vedieť. Mohla som si masážne kreslo v predajni vyskúšať.

• Moznost vyskusat si rozne kresla
    • Velky vyber
    • Rychle dodanie

Predajca nam ochotne vysvetlil a porovnal viacero modelov ktore sme si vyskusali.

• Perfektná komunikácia
    • Masážne kreslo splnilo všetky očakávania

Odporúčam. Pri kúpe podobného sortimentu sa určite vrátim a nakúpim znova.

• Odborne poradenstvo na vysokej urovni, moznost si kresla vyskusat v showroome.
    • Dodavka a odborna montaz na profi urovni

Osobná návšteva a vyskúšanie výrobku pred zakúpením je nutnosť. Predvedenie výrobku a rady predávajúceho sú na výbornej úrovni, kreslo som u neho objednala ihneď. Som spokojná.

• Super jednanie, flexibilita ohladne dorucenia.
    • dobry popis tovaru

Super jednanie, flexibilita ohladne dorucenia. Poradili a pomohli mi s vynaskou, tiez s montazou a predvedenim.

Max ochota predajcu poradit a vybrať najoptimalnejsie kreslo

• Možnosť vyskúšania na výber veľa kresiel v showroome. Oceňujem rady a odporúčania obchodníka.
    • Výhodná cena
    • Cenné rady

Veľmi sme spokojní s kreslom. Využívame ho celá rodina. Na výber veľa programov. Už nemusím čakať na maséra kým mi pridelí termín .. mám ho doma