2.12 som objednal a zaplatil. 15.15 mi informovali ze objednavku stornuju z dovodu nedostupnosti. Dnes 22.12 stale nemam peniaze naspat na ucet.

7 krat som telefonoval, vzdy mi opdpovedali ze mi napisu odpoved mailom ale skutocne napisali len ras.

Reakcia obchodu marimex.sk

vzniknutá situácia nás mrzí. Peniaze Vám boli vrátené hneď, ako boli spracované podklady.

Marimex Tím

• Poslali mi tovar ktorý som neobjednal a po reklamácii sa už neozvali.

Reakcia obchodu marimex.sk

diel, ktorý sme Vám zaslali bol diel, ktorý ste dopytovali na svoju trampolínu. Pokiaľ je dile nekompatibilný, môžete ho vrátiť do 14 dní od prevzatia a objednať si správny diel.

• nemam tu co napisat
    • nespolahlivost
    • amaterizmus
    • neschopnosť dodat tovar
    • nulova komunikácia

Uz nikdy viac !!! Horsi obchod som este nevidel. 2 krat som z neho objednal a 2 krat len same problémy. Prvy krat mi tovar prišiel nekompletny, reklamaciu neriesia, druhy krat mi tovar vobec nedorazil. Vsetko ostalo bez vysvetlenia. Az po mojom telefonáte som zistil, ze su to babraci a tovar mi ani nedorazi. Urcite odporucam objednavat z ineho obchodu.

Reakcia obchodu marimex.sk

ospravedlňujeme sa Vám, naše reklamačné oddelenie Vám napíše a dorieši Vašu reklamáciu k spokojnosti.

Marimex Tím

Neferoví prístup,nedostatočná informacia zo strany obchodu a reklamaciu ,poslať tovar naspeť na vlastné naklady no jednoducho hanba len všetko predať a zakazník len plať.Objednaný tovar nevim použivať nakolko je N E D O S T A T O C N Y navod a za každým meraním CL2treba kalibrovat preto som kupil elektronický merač aby to bolo jednoduché,teraz tam mám vyhodené peniaze lebo mohol som kupiť za štvrtinovu cenu merač bez dalších kalibracii

Reakcia obchodu marimex.sk

reklamácie prebiehajú zákonným spôsobom. Popis výrobku je jasný na našej web stránke.

Marimex Tím

S vašim prístupom som veľmi nespokojný, nakoľko až po dvoch týždňoch ste mi až na moju urgenciu čo je s tovarom jednoducho zrušili objednávku, že tovar nie je, aj keď ste mi pri prvom telefonáte tvrdili, že tovar sa vyskladňuje a posiela.

Reakcia obchodu marimex.sk

za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme, tovar, ktorý ste si objednali sa z dôvodu chyby skladu nevyskladnil. V súčasnosti sa tovar vypredal.

Marimex Tím

• Nereaguju na e-mail a uvedene t.č. nedvihaju. Volala som tam 3 dni a nikto nic. Objednavku som stornovala.

Reakcia obchodu marimex.sk

zákaznícke centrum na Vašej e-maily odpovedalo. Je potrebné pozerať aj záložku SPAM, príp. REKLAMY, nakoľko máte doménu gmail.

Marimex Tím

• Nekonečna doba dobierky, čakať deň,dva ,týždeň..dva ..

Reakcia obchodu marimex.sk

po preverení sa Vaša objednávka zasekla v systéme z dôvodu nedostatočného počtu kusov. Objednávka Vám bude expedovaná s množstvom, ktoré máme v sklade.

Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

Marimex Tím

Velmi zla komunikacia, tovar nechodil, zakaznicka linka vzdy obsadena, po cca 10tich dnoch som sa dovolala a povedali ze preveria co je s tym, potom dosiel mail ze tovar nemaju, ze musia objednavku vystornovat....

Reakcia obchodu marimex.sk

ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie pri vybavovaní Vašej objednávky. Budeme Vás kontaktovať priamo na Váš e-mail s ponukou.

Marimex Tím

• Komunikácia so zákazníkmi hrozna, dovolate sa po 20 min, problémy s tovarom, tovar došiel poskodeny

Nikdy viac

Reakcia obchodu marimex.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie, v prípade poškodenia výrobku nás prosím kontaktujte na [email protected].

Marimex Tím

Tovar je v poriadku až nato že mi neprišli priečky na rebrík na trampolínu. Túto skutočnosť som reklamoval ale dodnes(je to vyše týždňa) mi nikto na mail nereagoval. Po telefonate na infolinku na ktorej som čakal 11minut mi bolo sľúbené že mi v ten deň zašlú mail s číslom balíka v ktorom mi posielajú dane priečky. Opäť žiadny mail mi neprišiel a ani priečky neboli zaslané.

Reakcia obchodu marimex.sk

bude Vás priamo kontaktovať naše reklamačné oddelenie, ktoré s Vami dorieši chýbajúci diel.

Marimex Tím

• Po týždni od objednávky tovaru, ktorý bol evidovaný ako "na sklade", prišla informácia, že tovar nemajú na sklade a moju objednávku stornujú.

Reakcia obchodu marimex.sk

Vaša objednávka bola stornovaná z dôvodu, že posledný kus, ktorý bol na sklade sa pri preprave v prepravnej spoločnosti poškodil.

• Komunikacia spolocnosti Marimex

Tovar na reklamacii hned po doruceni. Virivka netesnila na jednom spoji. Vybral som si Marimex, nakolko som si myslel, ze pri urcitych problemoch to bude lepsie ako nejaky eshop. No bol to velky omyl. Komunikacia s kontaktnym centrom je otrasna. Nic sa tam nedozviete, cize uplne zbytocna komunikacia. Stale vam len opakuju, ze nemaju informacie z reklamacneho. Novy tovar na reklamacii uz 14 dni. Toto bol prvy a posledny nakup v Marimexe.

Reakcia obchodu marimex.sk

mrzia nás komplikácie, ktoré nastali s Vašim výrobkom. Reklamácia bude vyriešená v riadnom termíne. Prosíme o trpezlivosť.

Marimex Tím

Došla iba solárna plachta ,klapka skimra tam nebola,písal som reklamáciu doteraz sa nikto neozval. Hlavne ,že peniaze majú......

Reakcia obchodu marimex.sk

Váš e-mail sme neobdržali, budeme Vás kontaktovať a situáciu napravíme k Vašej spokojnosti.

2tyzdne som cakala na tovar

Reakcia obchodu marimex.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie pri vybavení Vašej objednávky.

Marimex Tím

• Čakanie na objednávku dva týždne

Reakcia obchodu marimex.sk

vzhľadom na Vašu žiadosť, ktorú ste nám zaslali po 2 pracovných dňoch od vytvorenia objednávky sme objednávku stornovali.

16 dní a tovar stále nemám

Reakcia obchodu marimex.sk

Vaša objednávka bola na osobný odber, ktorý neevidujeme v predajni. Preveríme túto skutočnosť a informujeme Vás.
    Ospravedlňujeme sa za omeškanie Vašej objednávky.

Marimex Tím

• Objednával som v tom obchode trampolinu na zaklade toho som objednal ďalšiu položku a za 20 dni nemam info vobec o dodani a to som pisal aj s nimi telefonoval neodporucam bez odozvy

Reakcia obchodu marimex.sk

ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie pri vybavení Vašej objednávky. Kontaktovali sme Vás e-mailom na Vašu adresu s návrhom riešenia.

• Dlhá dodacia doba
    • Dodaný iný tovar rozmerov než som objednal
    • Nechcú ho mi vymeniť, vraj zle som objednal. 316 cm je stále 316 cm a nie menej!!!(!!

Reakcia obchodu marimex.sk

zákaznícke centrum Vám napísalo, že ste si objednal zlý tovar z dôvodu, že ste si objednal skákaciu plochu s rovnakým rozmerom na zapustenú trampolínu, Vy máte ale nadzemnú. Taktiež Vám poslalo link na správnu plochu a ponúkli Vám možnosť vrátiť tovar do 14 dní od zakúpenia.

Marimex Tím

V balíku bol úplne iný tovar. Do dnešného dňa, to je už dva týždne nemám objednaný aj keď zaplatený tovar.

Reakcia obchodu marimex.sk

za komplikácie sme sa Vám ospravedlnili a tovar Vám zamenili. Dňa 20.6.2023 Vám má byť doručený správny tovar, ktorý ste si objednali.

V prípade nejasností nás prosím kontaktujte na e-maily [email protected]

Marimex Tím

• Filtrácia tiekla zo všetkých možných otvorov, nestačila ani páska na tesnenia.. od tejto značky som čakala lepší produkt
    • Návod ešte menej ako nedostačujúci

Reakcia obchodu marimex.sk

pokiaľ bola filtrácia postavená podľa návodu a použité všetky potrebné tesnenia, môžete výrobok reklamovať na základe platných reklamačných podmienok.