Nevedia nič dodať, hoci uvádzajú 1-2 dni na dodanie...

Reakcia obchodu www.mame.sk

Zákazník si vybral 2 produkty. U prvého Samsung USB 3.0 Flash Disk Plastic 64GB je uvedene "tovar na objednávku" kde sme zákazníka informovali o probléme s dodávkou. Druhý produkt Canon W-E1 - WiFi adaptér
    je uvedene do týždňa kde sme zákazníka informovali o termíne dodania 1/2017. Zákazník odpovedal "takze to cele zrusime" Ak tvrdi že objednávku zrušil obchod tak klame.

• Vyborna komunikacia
    • dokonca aj cez vikend...
    • Dobre ceny.

Pohotove reakcie na maily - akakolvek komunikacia s obchodom na 100%.
    Tovar po dohode zaslany emailom az 11.11.2016 - vtedy mi koncila predchadzajuca licencia.
    Ceny vyborne.

Rad opat nakupim...

• Ústretovosť, dobrá komunikácia so zákazníkom.
    • O žiadnych neviem...

Tovar ktorý som objednával som nevedel zohnať na Slovensku a dokonca ani v Čechách. U mame.sk ma prekvapila ochota predávajúceho. Tovar nebol na sklade ani u dodávateľa, takže sa objednával rovno u výrobcu. Trvalo to síce takmer mesiac ale bezkonkurenčná cena vyvážila to dlhé čakanie. Ďakujem za ochotu a ústretovosť.

• Komunikacia zo zakaznikom, tovar
    • Zly system vypoctu skladu. Cakanie na "naskladnenie" - za ten cas, som to mohol mat objednane z ineho shopu.

Keby pocas objednavky vyskocilo pole o konkretnom stave skladu dostupnost/nedostupnost, tak objedname inde...
    10dni cakania a stale cakame :/
    Komunikacia OK, ale to cakanie :/

Reakcia obchodu www.mame.sk

Na stránke je uvedená pri každej položke viditeľne dostupnosť. Ak si zákazník objedná tovar ktorý nie je skladom najprv sa overuje termín dodávky /môže nastať situácia že tovar sa už nedá dodať/ a následne sa pýtame zákazníka či súhlasí s termínom dodávky. Až po jeho odsúhlasení objednávku potvrdzujeme. Nič serióznejšie zákazníkovi nevieme ponúknuť.

• vsetko ok,
    • super sortimen

hladal som vsade bateriu do hp stary model a len vas obchod ju mal a za rozumnu cenu.dakujem

• Rýchla mailová komunikácia
    • Tovar, ktorý som kupoval v iných obchodoch nemali
    • Nízka cena
    • Dizajn eshopu

Predávajúci si dal záležať na komunikácii. Pri predaji sa nevyskytli žiadne problémy. Jedinou nevýhodou môže byť slabší dizajn eshopu, ktorý ale s produktom a jeho dodaním nijako nesúvisí.

• Dostupnosť želaného tovaru
    • Komunikácia so zákazníkom v prípade nedostupnosti tovaru a ochota riešenia problémov

• Ústretovosť, promptnosť, profesionalita, spoľahlivosť.
    • Asi najlepšie ceny na trhu.

• Rychlost dodania.Siroky sortiment.
    • ziadne

Odporucam.

• Obchod ma celkom slusny sortiment a bohato je tam z coho vyberat
    • Maju "odberne miesto" v BA, co si ocenia vsetci z BA a okolia
    • Jednu otravnu chybicku som si vsimol: ked sa zadava stranka bez www (cize len "mame.sk"), namiesto stranky sa objavi 404 chybovy kod. Toto by bolo dobre spravit (je to robota na max. 10 minut, mne by tiez netrvalo dlhsie)

• sortiment,
    • Nenašla som

Síce prišlo pri doručení tovaru k menšiemu zádrhelu,ktory nebol spôsobený obchodom,promtne sme to so zástupcom obchodu vyriešili k spokojnosti oboch strán.Hohodnotím obchod ako seriózny a spoľahlivy.

• flexibilnosť, komunikácia

dobrý obchod, odporúčam

• Vynikajuce ceny
    • Perfektna a slusna komunikacia
    • Nic

Jeden z mala eshopov, kde nenanazratost obchodnikov nezabija cenu. Vrelo odporucam a zaradujem medzi moje top stranky.

• Nízke ceny

Odporúčam

• Ústretová komunikácia s predajcom, informuje o skutočnej dobe dodania, takže nebol nikdy problém si dohodnúť prevzatia.
    • Pre mňa výborné ceny spotrebného materiálu.
    • Možno pre niekoho slabší prehľad položiek v e-shope, mne to však postačuje.

Ako kameraman (www.sunlinevideo.sk) tu nakupujem osvedčený spotrebný materiál za veľmi dobré ceny.

• ochota, komunikacia, rychlost dodania
    • prehladnost stranky

odporucam

• - pestrá ponuka výberu tovaru
    • - výhodná cena

- vysoká spokojnosť, žiadne problémy s objednávkou i doručením tovaru, obchod informoval o každej zmene s objednaným tovarom (spracovanie objednávky, prijatá platba, expedícia, dodanie)

• Osobny odber v BA v SWS distribution a.s. Studena 5 - kde si ma zamestnanci prehadzovali medzi sebou a tvarili sa akoby som zobral lizatko ich detom. Velmi chaoticky a arogantny pristup hlavne od pana ktory mi balicek vydal v oddeleni "vydaj zasielok".

- dobre ceny, super komunikacia
    - otrasny web nemoderny web(na nieco usetrit zrejme treba)
    - vyber "osobny odber v BA" odporucam len ak chcete vidiet ako to nema vyzerat vo front office

• Veľmi ochotný a slušný personál a profesionálny prístup.

Obchod môžem len odporúčať. Hoci tovar v momente objednania nebol skladom, personál sa zjavne snažil a dodal tovar včas. Komunikáciu môžem označiť za ukážkovú.

• Cena,komunikácia so zákazníkom.

Po prvom nákupe vyjadrujem spokojnosť,odporúčam využiť služby predajcu.