• Uplna spokojnost

JBL super značka.Kvalita zvuku super,vydrz baterie ok.Hladal som kvalitne sluchadla ktore sparujem z mobilom Xiaomi 13 T aj hodinkami.JBL nesklamalo.Mozem len odporucit

• ceny
    • sortiment

Superpohodlné a rýchle.

• kvalita
    • doprava

Expresnosť

• Co som si objednal splnili do bodky

• Navigácia k kvýdajnému miestu nenaviguje k výdajnému miestu

Miesto vyzdvihnutia tovaru som vybral tak, aby termím doručenia sedel s potrebou. Napriek tomu tovaru nebol dodaný načas.

Reakcia obchodu MALL.SK

ospravedlňujeme sa Vám za omeškanie Vašej objednávky. Kolegovia Vás čo najskôr budú kontaktovať s návrhom kompenzácie za omeškanie.

• Ferova a okamzita komunikacia
    • Zaslany pouzity tovar namiesto noveho

Dobrý deň Peter,

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Čo najskôr Vás budeme kontaktovať aby sme situáciu vyriešili.

• Kratka lehota dodania tovaru
    • Prehladnost eshopu

• Mall je Mall.
    • Všetko OK.

• Dobrá cena
    • Dlhé dodanie.
    • Poškodený obal a prací prostriedok tiekol, mám podozrenie že fľaša bola poškodená a tiekla už pred zabalením, keďže to bol posledný kus ja sklade a krabica v ktorej to bolo zabalené poskodená nebola.

To príšerne dlhé dodanie v rámci Slovenska je pre mňa nepochopiteľné. Ale má to viac predajcov, takže je to asi nejaký slovenský štandard.

• Jsme nad míru spokojen

• rýchlosť
    • ťažkosti pri vydávaní tovaru - nový nezabehnutý systém
    • trvalo to neúmerne dlho

• vyber
    • puzdro som nakoniec vratil, lebo som nasiel lepsie a som zvedavy ako dlho to bude trvat kym pridu peniaze .. alza to ma vybavene do 3 dni

dost vela textu na stranke je zle prelozenych, kade tade vidim posltinu
    rychlo rychlo predavat a zostali nedotiahnute detialy

• Nekvalitné

- Tekuté lepidlo je z oleja a zašpiní celý mobil
    - Okolo fólie je bublina, takže není celkom nalepené
    - Kryt na ultrafialové svetlo sa rozpadal

Reakcia obchodu MALL.SK

Za vzniknuté situáciu sa Vám ospravedlňujeme. Evidujeme že Vás kolegovia požiadali o zaslanie fotografií a situáciu vyriešia čo najskôr.

[email protected]

Obchod s dlhorocnymi skusenostami a zarukou ze neposlete peniaze na neznami učet. A seriozne jednanie pri vymene a reklamaci dodaneho tovaru. Vyhodne akcie a zlavy na stovky produktov.

Objednávka síce prišla veľmi rýchlo ale keďže spací vak bol menší, ako som predpokladala podľa určených mesiacov, tak som ho vrátila 17. apríla späť.
    Dodnes však nemám absolútne žiadnu spätnú väzbu o vratenom tovare. Keď som okolo 26. apríla volala na infolinku, tak pani ma odbila, že to je ešte skoro a že mám čakať, určite mi príde čoskoro email, dneska je 5. máj a ja stale nemam len ani informáciu o vrátenej zásielke a už vôbec nie peniaze na účte.

Dobrý deň Adriana,

kolegovia požiadali o vrátenie financií. Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

• Všetko fajn

Internetový obchod v ktorom sa dá nájsť najlepšia cena tovaru,ktorí si chcete kúpiť.