• možnosť nákupu z domu
    • o žiadnych neviem

prehľadná stránka
    v pripade problému okamžité riešenie zo strany obchodu
    milý prístup k zákazníkom

• Informačný mail o dátume expedície tovaru v prípade, že tovar nie je priamo na sklade.
    • Kvalita tovaru podľa informácií na stránke

Na stránke bola dodacia lehota daného produktu 7-10 dní. Lehota bola splnená s tým, že obchod pošle mail kedy bude tovar expedovaný a taktiež po expedícii.

Kvalita tovaru podľa očakávania a popisu na stránke.

Celkovo hodnotím obchod veľmi kladne. Bol to síce prvý nákup, ale nie je nič čo by ma odradilo od ďalšieho nákupu. Zatiaľ odporúčam

• prehľadnosť eshopu
    • široký výber tovaru
    • komunikácia
    • prijateľné ceny
    • neviem

Síce to bol môj prvý nákup v tomto eshope, ale som plne spokojná. S komunikáciou zo strany predávajúcej som nadmieru spokojná, nielenže mi prichádzali maily so stavom objednávky ale dokonca aj smsky čo som veľmi ocenila! Dodacia doba bola síce trochu dlhšia, no s tým som aj rátala, pretože to bolo uvedené pri výrobku.
    Určite to nebol môj jediný nákup a odporúčam ho aj ďaľším kupujúcim

• velke množstvo tovaru

spokojnost

• Pestrý sortiment.
    • Dobré ceny, vrátane dopravy.
    • Slovenský predajca (=lacnejšie poštovné).
    • Komunikácia / Ochota.
    • 10% celková zľava na 1. nákup.
    • Nie všetky veľkosti prádla sú skladom.
    • Malé náhľady obrázkov a väčšinou iba z jedného uhla.

Väčšina obchodov ponúka najlepšiu cenu na malú skupinu tovarov. LuSia má výhodné ceny na väčšinovú časť sortimentu. Urobil som nákup nad 120€, pri porovnaní viac ako 10 obchodov a som spokojný.

• dobrá cena
    • široký výber

• dobry vyber a ceny
    • komunikacia,neprisiel mi ziadny email o prijati objednavky tak som len cakala či pride

ked sa vam niečo paci,tak kludne kupujte

Reakcia obchodu LuSia fashion

So zákazníčkou prebiehala štandardná komunikácia, poslali sme jej 4 e-maily (registrácia, zaregistrovanie objednávky, záväzné potvrdenie objednávky, odoslanie tovaru), zákazníčka nepožadovala ďalšiu komunikáciu. Po kontaktovaní zákazníčky si zákazníčka e-maily prekontrolovala a potvrdila nám že všetky e-maily obdržala.

• Výhody sú už pri registracii ..čo ponuka obchod z 10% zľavou -produkt sa mi pačil -výhodna cena -kvalita materialu -a hlavne výborny popis produktov

Odporučam tento obchod ostatným nakupujúcim !!! Moja spokojnost je az nad mieru co sa tyka kvality materialu...ceny ... dorucením a hlavne pristupom a službami LuSia fashion