Celé zle,,,

Reakcia obchodu Ludopolis

s p.Andreou sme si objedávku už vyriešili. Bohužiaľ jej padol náš mail ohľadom dostupnosti tovaru do spamu a nevedela o zdržaní v dodávke. Teraz už je objednávka vybavená a veríme, že už bude všetko len Celé dobre :-)
    Ludopolis

• Tovar mi bol doručený poškodený , nie chybou prepravcu ale odosielatela .

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za spätnú väzbu.
    V prvom rade nás mrzí vzniknutá situácia, hry sa pred zabalením snažíme vždy kontrolovať, aby bola v 100% stave. Samozrejme, ak takáto situácia vznikne, našim štandardom je hru vymeniť za novú, stačí nás iba kontaktovať a aj všetky náklady spojené s výmenou berieme na naše konto.

Na Vašej spokojnosti nám záleží a chceme, aby ste z objednanej hry mali radosť, preto Vám podľa dohody hru vymeníme za novú.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a veríme, že táto skúsenosť sa už nebude opakovať.

Prajeme príjemný deň

• Hra uz bola zjavne pouzivana. Ale kedze sa nam paci tak som to nereklamoval, ale aj tak je to nefer zo strany eshopu.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste dostali hru, ktorá ako vravíte vyzerá byť už použitá. Od nás hry odchádzajú v originál balení od dodávateľa respektíve vydavateľa a nie sme si vedomí, že by sme kedykoľvek mali použité alebo rozbalené Ubongo 3D u nás na predajni alebo v sklade. Predpokladáme teda, že hra bola vo fólii a nemali sme ako zistiť v akom stave bola vnútri.
    Samozrejme ak takáto situácia nastane vždy sme ochotní ju riešiť k spokojnosti zákazníka a hru alebo reklamované časti vymeniť. V takýchto prípadoch vám vieme poslať kód pre spätnú zásielku a aj poštovné ide na naše konto.

Ďakujeme za pochopenie

• ponúkaný tovar nie je skladom, a už nie je dostupný ani u dodávateľa a aj táto informácia mi prišla až po vyše týždni po odoslaní objednávky
    • príliš dlhý čas vybavovania objednávky
    • doručenie po skoro 2 týždňoch

Dobrý deň prajem,
    v prvom rade nás veľmi mrzí Vaše negatívne hodnotenie.
    Radi by sme ale vysvetlili, že na Vašu objednávku prijatú dňa 15.11.2018 o 20:24 sme odpovedali hneď na druhý deň o 10:54. V odpovedi sme uviedli všetky informácie o dostupnosti, ako aj predpokladaný termín naskladnenia, ktorý sme presne dodržali. Za nedostupný tovar sme hneď nasledovný pracovný deň po obdržaní potrebných bankových údajov aj vrátili peniaze.
    Na našej stránke sa vždy snažíme mať len dostupné veci a iba výnimočne niečo nevieme dodať, ale bohužiaľ pre pestrosť našej ponuky to nie je vždy možné.
    Verím, že sme toto nedorozumenie dostatočne vysvetlili a opäť sa vrátite na stránky nášho eshopu.
    Tím Ludopolis