• chcela som vymeniť tovar - nesadla veľkosť. Lenže poštovné do Maďarska a späť /odtiaľ to bolo posielané/ by ma vyšlo viac ako samotný tovar. Toto mohli mať lepšie vymyslené, čo sa týka "reklamácie". Tak som si nakoniec nechala tovar, ktorý v živote nevyužijem.

Milá Ivana,
    pred odoslaním objednávky ste mohli pozrieť kontakty - kde je uvedená naša adresa. Pri odoslaní objednávky ste súhlasili s obchodnými podmienkami - ktoré ste zrejme neprečítali.

Za pochopenie Vám ďakujem!

Krabicu zatvarate len sponkami nelepite paskou.Krabica prisla na vydajne miesto otvorena.Manzelka ktora nevedela co je v baliku bola na vydajnom mieste vyzvana aby cely nakup vybrala z krabice a skontrolovala.V obchode bolo cca 30 ludi.Ked to vybrala tak v tu chvilu.Majk Spirti-Vsetci oci na mna.Tak ze si strcte taku sukromnu objednavku viete kam ked to neviete ani zabalit.
    U vas uz nenakupim

Milý Martin,
    dlhé roky balíme takto, žiaľ počas prevozu sa môže stať problém s balíkom. V tom prípade by nám mali vrátiť balík naspäť. Poškodený balík máte právo neprevzať a reklamovať u dopravcu. V maili Vám pošlem kupón, ktorý budete vedieť použiť do konca roka.
    Za vzniknutý stav sa ospravedlňujeme!

Tovar prišiel pokazený .

Milý Kristián,
    ak je produkt vadný, môžete poslať na reklamnáciu s vyplneným formulárom, na ktorom nájdete všetky potrebné informácie: http://webshoplog.hu/formular_sk.pdf.

• Tovar je poškodený, nedunguje

Obchod nikomu neodporúčam

Milý Miroslav,
    ak sa jedná o produkt Bathmate, v rámci záruky nám môžete poslať späť s vyplneným formulárom: http://webshoplog.hu/formular_sk.pdf.
    Za vzniknutý problém sa ospravedlňujeme!

Konkrétne mne zaslaný produkt bol od začiatku nefunkčný a vnútorná časť bola pretrhnutá resp. sa pretrhla pri prvom pokuse o natiahnutie.

Milý Bruno,
    mrzí ma Vaša nespokojnosť, ak sa jedná o vibračný krúžok, samozrejme môžete poslať na reklamáciu s vyplneným formulárom na našu adresu: http://webshoplog.hu/formular_sk.pdf

• Poškodená nabíjačka

Poškodená nabíjačka, takže nefunkčný tovar.

Nespokojnosť nič sa nestalo a ani som nič necítil žiadna pomoc neodporucam

Reakcia obchodu Love Sexshop

Dobrý deň, ak myslíte na produkt, v tom prípade takisto ani lieky neúčinkujú u každého rovnako, ani tieto kapsuly. Jednému vyhovuje jeden druh, inému zas druhý. Nemôžeme zaručiť u každého rovnaký účinok!
    Máme aj iné druhy, treba vyskúšať tie.
    Pekný zvyšok dňa!

• Obchod pre deti

Milý Adam,
    objednávku ste odoslali 4.-ho večer, 5.-ho sme odoslali balík, 6.-ho bol na výdajnom mieste, Vy ste ho prebrali 10.-ho! Napriek tomu ste písali, že dlhá dodacia doba...
    Keďže sme webshop pre dospelých, v ponuke máme aj oveľa lepšie a kvalitnejšie produkty, ako ste si objednali, samozrejme tam je cena vyššia, Vy ste si objednali produkt jeden z najlacnejších!
    Krásny deň Vám prajem!

Je proste nanič lebo sa nedá snim ani nič urobiť.

Milá Elena,
    môžem sa spýtať, aký problém máte s vibrátorom? Ak má nejakú závadu, samozrejme v rámci záruky nám ho môžete poslať späť s vyplneným formulárom: http://webshoplog.hu/formular_sk.pdf

• Dlhá dodacia doba
    • Zaplatil som a zatiaľ som nič nedostal

Milý Anton,
    Vaša platba kartou bola neúspešná, o čom ste mali dostať aj niekoľko emailov. V tomto prípade k nám ani neprejde objednávka. V maily sú 2 spôsoby: buď skúsite zaplatiť znova, alebo viete zmeniť objednávku na dobierku.
    Ak s tým máte problém, kľudne ma kontaktujte!

Niektore spodne pradlo vobec nezodpoveda tomu co je na fotkach,ma to uplne iny strih,hrozne,nepouzitelne.Som velmi sklamana.

Milá Livi,
    môžem sa spýtať s ktorým produktom ste mali problém? Aby sme mohli skontrolovať, lebo my dostávame fotky od výrobcu.
    Poprosím Vás, aby ste mi poslali mail cez: [email protected].
    Vopred Vám ďakujem!

• Ne bola dobra tabletka

Milá Sandra,
    bohužiaľ u liekoch nevieme garantovať rovnaký účinok pre každého, takisto ako napríklad tabletka proti bolesti, jednému vyhovuje jeden druh, druhému zas iný druh. Máme viac druhov v ponuke, môžete vyskúsať prípadne iný typ.

Elixír nemal žiaden účinok

Milý Miroslav,
    bohužiaľ pri týchto výživových doplnkoch nevieme zaručiť rovnaký účinok u každého! Takisto ako aj u liekoch u jedného účinkuje jeden druh, u druhého zas iný typ.
    Za pochopenie Vám ďakujem!

popis nezodpovedá skutočnosti,síce je to len krátky čas,ale nepocíťujem,ani chladenie,ani teplo po vmasírovaní.

Milý Jozef,
    tento krém je na zväčšenie penisu, ani nechladí, ani nezohrieva. V popise je uvedené všetko potrebné o produkte. Samozrejme rovnaký účinok nemôžeme garantovať u každého, takisto ako aj u liekoch, u jedného účinkuje jeden druh a u iného ďaľší druh lieku.
    Za pochopenie Vám ďakujem!

Predáva drahý a nekvalitný tovar.
    Hrozné, naposledy .....
    Nikdy viac.
    Veľmi zlé a nedostačujúce info o tovare. Však ako môže hodnotiť masturbátor pre mužov žena, ktorá to predáva.

Reakcia obchodu Love Sexshop

mrzí ma Vaša nespokojnosť, podľa čoho ste posúdili, že je produkt nekvalitný? Ak ste narazili na nejaký problém, samozrejme
    v rámci záruky to vieme riešiť.
    Môžem sa spýtať čo Vám chýbalo v popise? Je tam dlhý popis, ak ste niečo nenašli, stačí nás kontaktovať mailom: [email protected].
    Za pochopenie Vám ďakujem!

Už som ohodnotil produkt ...

Reakcia obchodu Love Sexshop

Milý Pavol, môžem sa spýtať s čím ste neboli spokojný? Večer ste odoslali objednávku, na druhý deň sa aj odoslal balík. Ak sa vyskytla nejaká chyba, prosím kontaktujte nás na mailovej adrese: [email protected]
    Ďakujem!

• tovar som ešte neobdržal

Milý Miroslav,
    Vaša objednávka bola neúspešne platená kartou, o čom ste aj dostali email, či zmeníte spôsob platby, alebo či Vám nastavíme objednávku na dobierku! Doteraz sme nedostali žiadnu odpoveď od Vás.
    Stačí odpísať na ten mail, ak potrebujete pomoc pri zmene spôsobu platby.
    Radi Vám pomôžeme!

• Rychle dorucenie

Uz sa opakujem ale vysoka cena nizka kvalita vyrobkov :(

Milý Zákazník,
    to je značkový produkt, kvôli tomu je aj cena vyššia! Ak máte problém s kvalitou, môžete nám poslať späť zakúpený produkt s vyplneným formulárom, ktorý nájdete na webovej stránke. Na tieto produkty sme ešte nemali žiadnu reklamáciu.

• Klamali ma

Milý Zákazník,
    môžem sa spýtať v čom sme Vám klamali? Vy ste nám poslali mail, že stornujete objednávku, lebo nemáme skladom produkt. Ja som Vám vysvetlila, že REZERVOVANÉ znamená, že je skladom a v ten deň aj odosielame balík, ktorý ste na druhý deň doobeda aj prevzali.
    Vopred ďakujem za vysvetlenie!

• Dlhá dodacia doba

Milý(á) Matúš (Dianka),
    na webovej stránke máme uvedený kontakt na nás, kde by ste mohli vidieť, že sme z Maďarska a tu sme mali 2 dňový štátny sviatok - pondelok, utorok. Vy ste nám poslali objednávku v piatok večer, v stredu, 1. pracovný deň bol balík odoslaný. Keby ste si vybrali GLS, včera by ste mohli mať balík doručený, ale v prípade Zásielkovne je dodacia doba dlhšia, dnes by mal byť v Zásielkovni.