• uz nefunguje
    • zasielka nedosla kompletna - nejde reklamovat lebo obchod uz neexistuje

• mozno cena
    • komunikacia

Je to vobec drzost sa pytat na nazor,ked som tovar nevizdvihol a ani mi nedali nic nedali vediet,email alebo sms.

• rýchle doručenie na Slovensko za priaznivé poštovné
    • Tovar (bicykel) nie je plne funkčný, konkrétne obe kolesá sú krivé

Rýchle a lacné doručenie ale tovar nie je v 100% stave a navyše reklamácia nie je možná vzhľadom na problémy obchodu

• V mojích podmienkách žiadne.
    • Továr ktorý ponúkate nemáte na sklade, a predpoklad dodania je viac ako pol roka.

Hľadať spoľahlidodávateľa

• - chyby v systeme
    • - skladnik zjavne nevie co robi oddelenie kominukacie so zakaznikom (alebo sa jednalo o zamer aj tak vytiahnut peniaze?)

• ešte mám aj starosti a problémy s reklamáciou

nikdy viac. Dvakrát som nakupoval u vás a dvakrát veľmi zle

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Při Vašem prvním nákupu bylo zboží poškozeno při přepravě, u druhého nákupu nemám zatím žádnou informaci, nemohu se tedy vyjádřit k Vašemu hodnocení.

oddělení péče o zákazníky

• od nas ako SK firmy tento CZ eshop chcel prilis vela dokladov, aby nam predal tovar

Kvoli predaju kavovaru chceli od nas vyplnit a zoscanovat vyhlasenie + 3 dalsie doklady...

Vážený zákazníku,

vzhledem k legislativním novinkám v oblasti reverse charge, jsme bohužel nuceni zavést nové procesy při přeshraniční fakturaci s 0% DPH.
    Z důvodu možného zneužití zadaných údajů jsme zahraniční plátce DPH nuceni ověřit pomocí dokumentů „osvědčení o registraci IČ, registraci
    k DPH a pomocí identifikačního dokladu statutárního orgánu“ .

Chápeme, že je uvedené nepříjemnou komplikací v nákupním procesu. Veškeré uvedené údaje sloužící výhradně pro ověření korektnosti dat,
    je však nutné zadat pouze při Vašem prvním nákupu.

oddělení péče o zákazníky

Poškodený - odlomená plast. časť, chýbajúca časť, tovar nesúci známky používania - znečistený na vetr. mriežkach.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Po prověření objednávky dle Vaší stížnosti jsem zjistila, že jste si objednal zlevněné zboží, které bylo cca o 10 euro levnější právě z důvodu mechanického poškození. Tato informace i fotografie byly uvedeny u produktu. Pokud nejste spokojen s Vaším výběrem, máte možnost produkt vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů od zakoupení.

oddělení péče o zákazníky

+rychlost,komunikacia cena -nekvalita,poskodenie,pouzity tovar nikdy viac

Vážený pane Majerciku,

po prověření Vaší objednávky jsem zjistila, že jste si objednal zlevněný model Bosch AXT 25 TC , který je mechanicky poškozený. Tato informace byla u modelu uvedena a také cena 343,58 euro je nižší oproti novému výrobku za 399,26 euro.

• Ziadne

Nikdy viac nakupoval som na firmu bez dph a byrokracia sa namna spustilaneho pozadovali rozne doklady a prehlrozne nakupujem v cz bez dph bezne a este nikprehlatbesteo ma takto neobtazoval s hovadinami. Hlavne ze fakturu uz som im davno zaplatil

Vážený pane Slaviku,

vzhledem k podvodným nákupům zákazníků ze Slovenska, aby získali zboží bez DPH na různé firmy bez jejich vědomí, jsme nuceni požadovat příslušné doklady s prohlášením o tom, že se zákazník zavazuje, že odvede daň .
    Žádná faktura na tuto objednávku, ke které uvádíte recenzi nebyla uhrazena. Objednávka je za hotově při převzetí. Nic jste tedy neplatit, jak mylně uvádíte.
    Dostala jsem informaci, že byly Vámi dodány veškeré doklady a objednávka tedy bude dnes expedována. Platit budete hotově při převzetí.

oddělení péče o zákazníky

Tento obchod som si vybrala kvôli uvedenej dobe dodania - tovar bol na sklade a mal byť u mňa za 2 dni, o čom ma aj informoval mail. V ten istý deň ale prišiel mail, že moja objednávka bude spracovaná behom 4 pracovných dní a hneď ako tovar naskladnia, budú ma informovať. Prešlo 11 dní a tovar stále nemám.

Vážená zákaznice,

minulý týden byla zásilka expedována na Vaši adresu s dnešním doručením. Omlouváme se za zdržení s dodáním sáčků do vysavače, bohužel dodavatel tento model neměl skladem.

• Ziadne
    • Nedodava tovar

Neobjednavat

Vážený zákazníku,

omlouváme se za způsobené komplikace s dodáním zásilky na výdejní místo do Bratislavy. Zásilka by měla být doručena na výdejní místo začátkem týdne.

Děkuji vám

oddělení péče o zákazníky

• nulová komunikácia, tovar nedošiel

radšej nakúpiť inde

Vážená paní Obertová,

zboží Vám nebylo zasláno z důvodu, že jste neuhradila platbu, když jste si zvolila on-line platbu GoPay. Byla Vám zaslána informace - " Vaše bezhotovostní platba prostřednictvím GoPay nebyla bohužel dosud zrealizována.Pro úspěšné vyřízení Vaší objednávky nás, prosím, kontaktujte na adrese [email protected] nebo na naši infolince +420 389 603 003.V případě, že do 3 pracovních dnů neobdržíme Vaše vyjádření, bude Vaše objednávka automaticky stornována. "

Na tuto výzvu jste nereagovala, Vaše objednávka byla tudíž zrušena.

oddělení péče o zákazníky

• Som zvedavý na reklamáciu a kedy budem mat nový tovar
    • Ze je obchod v Česku. Mate problém sa dovolať s vybaviť reklamáciu. Nikto mi nepovedal co bude ďalej len ze sa ozvú. Zatial mam poškodený drez doma

Neprevezmem tovar od kuriéra kým ho nebudem vidieť ci je aj pod krabicou všetko v poriadku

Vážený zákazníku,

Vaši recenzi jsem předala na naše reklamační oddělení k vyjádření a dořešení celé situace. Dle reklamačního oddělení jste převzal zboží 22.3. a ten den jste reklamaci uplatnil. Emailovou komunikaci máte s paní Marouškovou a ta se Vám snažila vysvětlit, že všechny reklamace mají své postupy. V tuto chvíli tuto reklamaci řeší společnost TopTrans a do konce týdne by to mělo být vyřešené. O výsledku budete informován.

oddělení péče o zákazníky

• žiadne, predáva použité veci ktoré si ani nevie prekontrolovať či sú funkčné než ich pošlú
    • zákazníkovi
    • úplne všetky ktoré by nemal mať žiaden poriadny e-shop

nikdy viac

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Dle prověření Vaší objednávky jste si objednal model TRUECAM A7S- zlevněné zboží právě z důvodu použití na výstavě. Tato informace byla zobrazena u daného modelu a zároveň v potvrzení Vaší objednávky. Původní cena modelu je 138,89 a Vámi objednaný model byl zlevněn na 121,69 euro. Pokud výrobek není funkční, obraťte se na naše reklamační oddělení - [email protected] .

oddělení péče o zákazníky

• rýchlosť dodania tá bola v poriadku
    • Upozornil som na nekompletnosť dodania tovaru v objednávke a žiadal o nápravu, pani z obchodu mi odpisala, že kamerový systém v sklade dokazuje, že tovar mi bol pridaný do balenia. Keď som jej povedal aby si záznam overila a pripomenul som jej, že keby záznam videla určite by mi toto nenapísala. Ďalej nereagovala iba sa ospravedlnila. Jeden kus tovaru mi dodnes nebol zaslaný, dodávka nebola kompletne doručená.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Můžete prosím specifikovat jaké příslušenství Vám k výčepnímu zařízení chybělo? Ohledně reklamace zásilky se můžete obrátit na naše reklamační oddělení - [email protected].

oddělení péče o zákazníky

• PREDALI MI POUZITY PREDVADZACI TOVAR!
    • PREDAVAJU POUZITY TOVAR AKO NOVY TOVAR!

NEODPORUCAM NAKUPOVAT V TOMTO OBCHODE NAKOLKO
    MI PREDALI POUZITY PREDVADZACI TOVAR.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaši připomínku ohledně špatného zboží jsme předali na reklamační oddělení k vyřízení. Omlouváme se za způsobené komplikace s produktem.

oddělení péče o zákazníky

nikdy viac tovar mi prišiel používaný, ošúchaný a vysávač bol plný odpadu. 20min som sa snažil dovolať na ich JEDINE číslo prevolal som 10€ pre 1min rozhovor, mal som napísať mail a zaslať tovar do CZ kde ma poštovne vyšlo ďalších 12€. Prerobil som 24€ pre ich neschopnosť. Peniaze mi boli vrátené, ale len za tovar a ich náklady. Neodporúčam s takýmto niečim som sa nestretol nikde.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se omlouváme za způsobené komplikace s produktem. Zřejmě chybou našeho pracovníka skladu se stala záměna se zásilkami, které byly určeny na vrácení zpět dodavateli a Vám měl být zaslaný pouze zlevněný produkt s poškozeným obalem. Ceny za hovor jsou stanoveny vaším operátorem u kterého máte sjednaný tarif. Pokud vám nebyla vrácena částka za vynaložené poštovné, je potřeba se obrátit na [email protected] , kde s vámi tuto záležitost dořeší.

• tovar neprisiel kompletny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Můžete specifikovat co Vám chybělo k modelu MWHA 2824 B s poškozeným obalem? Zatím není u Vaší objednávky žádná informace o nekompletním zboží nebo vrácení zásilky pro nekompletnost.

oddělení péče o zákazníky

• Tovar na obrazku sa nezhoduje so skutocnostou.

Niesom spokojna,lebo som bicykel kupovala vo viere,ze ma aj blatniky. Pridiel vsak bez nich. Velmi ma to sklamalo. Na obrazku bol s blatnikmi...

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení. Dle prověření Vaší objednávky jsem zjistila, že tento model nemá blatníky a ani nejsou na našich webových stránkách zobrazeny, viz odkaz- http://www.levneelektro.cz/p1127008-hobby-olpran-miki-18--zluta . Na obrázku není kolo s blatníky, ale bez nich. Zásilka Vám tedy byla doručena v pořádku.