s nákupom som bola spokojná

bol som spokojny s pristupom a ry&chlostou v priemere som bol spokojny

• promptný

profesionalita a ochota

• Prehľadnosť webovej stranky
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Kvalitné výrobky
    • Výhodné ceny

S nákupom som bola veľmi spokojná. Objednávka bola vybavená a doručená veľmi rýchlo. O stave objednávky som bola informovaná mailom. Tovar kvalitný, ceny výhodné. Obchod určite odporúčam.

• Dlhá doba doručenia

Maximalná spokojnosť.

• nemala som žiaden problém

• No comment

Reakcia obchodu Lenovoonline

kedže neodporúčate náš e-shop, môžete nám prosím konkretizovať s čím presne ste pri nákupe neboli spokojný?
    Preveroval som Vašu objednávku a jej vybavenie prebehlo absolútne korektne.

Maximalna spokojnost, kupovali sme notebook pre firmu aj pre domacnost, siroka ponuka, dostatocne informacie, jednoduche objednanie, rychle dodanie.

rýchle dodanie tovaru

• Znalosti predajcov o výrobkoch
    • Správanie ku zákaznikovi
    • Klamanie zákazníka

Reakcia obchodu Lenovoonline

Dobrý deň Arty,

ďakujeme za spätnú väzbu, aj keď 50% nás rozhodne zamrzelo. Preverili sme váš prípad a nedá nám ho zverejniť, nakoľko si myslíme, že hodnotenie nie je úplne adekvátne.

Veľmi nás mrzí situácia, ktorá vznikla. Zákazníčka, ktorá navštívila e-shop a vybrala si model IdeaPad 720S-14IKB pri ktorom sme v dôsledku internej chyby uvádzali nesprávnu cenu 888 EUR s DPH (štandardná cena mala byť 989 EUR s DPH) Zákazníčka tovar na e-shope nezakúpila, ale navštívila na druhý deň našu predajňu v Košiciach, kde dopytovala "notebook" v cene 888 EUR. Keďže kolegovia o chybe na e-shope nevedeli, snažili sa nájsť model v tejto cene a zákazníčke vyhovieť aj napriek tomu, že zákazníčka nevedela uviesť model, parametre, PN výrobku. Produkt si nakoniec zákazníčka objednala cez e-shop, kde si uplatnila aj ISIC zľavu. Rozhodli sme sa však objednávku nestornovať (na čo podľa obchodný podmienok máme právo) a zľavu, ktorá v tej chvíli vykazovala až 95,95 EUR akceptovať a zákazníčke ju v plnej výške poskytnúť.

Zákazníčka si nechala vyzdvihnúť tovar opäť v Košickej predajni, no nastala chyba vo výdaji (predajca si neuvedomil, že z prípravného skladu zobral iný produkt - určený pre iného zákazníka) za čo sa ešte raz ospravedlňujeme. Bola to neúmyselná chyba, ktorá by v prípade, že by sa na ňu prišlo až po prebratí, spôsobila najväčší problém danému predajcovi. Procesy a interný systém by na túto chybu upozornil a boli by vyvodené patričné smernicové predpisy.
    Predmetný notebook bol však po upozornení preberajúceho, vydaný už bez problémov. Omylné chyby ľudí ovyplyvniť na diaľku nemôžeme a ani sa za ne nechceme skrývať. Mrzí nás však, ak dostaneme hodnotenie, že išlo o "klamanie zákazníka". Ako profesionálny a 10 rokov na trhu etablovaný Gold Business partner značky Lenovo, si podobné vystupovanie dovoliť nemôžeme ani nedovoľujeme.
    Pevne veríme, že zakúpený notebook bude zákazníčke verne slúžiť a že ju nemalá ušetrená čiastka potešila a vykompenzovala tento zážitok.

Čo sa týka nákupu všetko OK. Akurát kúpený notebook mal vyrobnú vadu v podsvieteni displaja takže som ho bol vzápätí reklamovať a momentálne čakám ... Keďže nemaju rovnaky typ na sklade tak ze vymenia vadny display.

• Produkt sa mi hned aj pokazi, na druhy den som dostal novy vyrobok.

• Pomalá doručovacia služba

• rýchlosť dodania tovaru, prehľadnosť

doporučujem

Rychle vybavenie, ochotny personal

• Pokiaľ je tovar na niektorej pobočke, rýchle dodanie
    • dobrá komunikácia
    • dodanie na druhý pracovný deň znamená odovzdanie prepravcovi, nie dodanie na adresu, ako je uvedené na stránkach obchodu

Celkovo je predávaný tovar kvalitný, kvalitné služby pre zákazníkov, aj servis je prvotriedny, najmä na produkty s on-site zárukou.

• Rýchla komunikácia, odporúčam!!!

• Visoké ceny: pomer hodnota za peniaze.

• výhodné akciové ceny
    • bezplatná doprava