• 1 x DDR4 8GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 DIMM DR x8 - 18€
    • 1. Objednávka 18.1.2020 - Stav - doručuje sa.
    • 2. Stav objednávky - objednávka zrušená. 21.2.2020. (Vašu objednávku žiaľ nedokážeme vybaviť, nakoľko je naša firma v reštrukturalizácii.
    • Z tohto dôvodu objednávku rušíme.)
    • Tovar na webstránke bol uvedený skladom na viacerých pobočkách (Externy sklad - 99ks, Digital park II - 7ks, Košice - 2ks)
    • Slabá komunikácia so zákaznikom.
    • Stornovanie zákazky, ktorá bola v procese “vybavovania”. Povedal by som že tovar nevedia dodať, tak museli nejakú výhovorku napísať. Takto sa to ale nerobí, neprofesionálny prístup.
    • Už si neobjednám nič od nich, lebo som tovar potreboval a spoliehal som sa na to že ho budem mať v čas. Stačí si prečítať iné recenzie, alebo vyskúšať na vlastnej koži. :)

Môje zhrnutie a názor na toto všetko je, že na tento obchod sa neoplatí spoliehať, rozhodol som sa objednať tovar kvôli cene. (Ako som písal už, pravdepodobne tovar nevedia dodať)

Svoju povinnosť nesplnili, objednávku zrušili.

Predali mi používaný rozbalený výrobok ako nový . V ponuke e-shopu nebola uvedená táto informácia.

Neda sa sledovat objednavka bez registracie.

• Milá obsluha:)

Absolútna spokojnosť a obchodom

• Rychlost expedovania objednavky,cena,

Jediny nedostatok bol ze k mobilu nebola dodana orig.nabijacka s neoddelitelnym kablom od motoroly, a redukcia z usb c na 3,5mm jack.

Profesionalita a ochota.

• mali čo som chcel

odporúčam

Prehľadnosť, rýchlosť dodania

Vyklikal som si to na internete a za pár hodín mi prišla emailová notifikácia, že si môžem tovar vyzdvihnúť.

• Veľmi zlá komunikácia s obchodom
    • Neodpovedanie na e-maily a telefonáty
    • Neinformovanie o stornovaní objednávky

Obchod mi sám od seba zrušil objednávku, dva týždne mi ani len na mail neodpísali a nakoniec mi stornovali objednávku bez toho, aby ma na to upozornili. Keď som sa s nimi pokúšala spojiť telefonicky, trikrát som bola 10 minút na linke a čakala na zamestnanca, ktorý sa mi bude venovať. Nedočkala som sa. Peniaze vrátené na účte zatiaľ tiež nemám. Obchod určite neodporúčam a ja osobne som tam nakúpila (resp. nenakúpila) poslednýkrát.

Reakcia obchodu Lenovoonline

za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme, bohužiaľ v čase realizácie Vašej objednávky tovar už nebol skladom. preto došlo k stornovaniu objednávky.
    Úhradu za objednávku sme poslali späť hneď, ako sme od Vás obdržali číslo účtu.

• značkový predajca
    • možnosť zľavy na ISIC
    • rýchlosť vybavenia objednávky

• Nič moc

• Produkt bol ok

Formou nákupu ako aj časom vybavenia som bol spokojný. Na internetovej stránke som si vybral podľa potreby typ notebooku , objednal som si ho a nechal doručiť do predajne v Auparku v KE, kde som ho prevzal a osobne zaplatil.
    Celé to bolo pohodlné a rýchle.
    Ďakujem.

• Ceny - aspon teda ked som naposledy kupoval NTB (co bolo pred 2 rokmi)
    • Výber nahradnych dielov
    • Komunikácia - 3 týždne trvalo kým som dostal odpoveď na otázku - aj to až po druhom pripomenutí
    • Ceny niektorých náhradnych dielov. Skoro 30€ za RJ45 door - co je defacto skus plastu + pruzina..
    • Neexistujúce popisy náhradnych dielov / fotky

• Veľmi dlho trva zasielka
    • Žiadna odpoved na maily

• tovar doručený už na druhý deň

Obchod prebehol normálne. V nedeľu som objednal a v utorok bol tovar doma.

• veľmi dobrá komunikácia, rýchle vybavenie