• Tovar nie je doručený na môj byt, kde si vyplatim kuriéra na ulici a prezvem tovar. ( a dá sa platiť kartou )

• Poškodený obal
    • Iný tovar ako som objednal

K obchodu nemám pripomienky ale k tovaru, ktorý mi poslala firma.
    Nefunkčná ihla a slabý manuál pre zabezpečenie správnej aplikácie výrobku. Tovar od zmienenej firmy neodporúčam.

Reakcia obchodu LEKARENDOMA.SK

mrzí nás, že ste nespokojný s tovarom. Tovar u nás môžete bez problémov reklamovať. Vymeníme Vám ho alebo vrátime peniaze, ako Vám to umožňuje zákon. Kontaktujte nás, prosíme, na našich kontaktoch 0908199410 alebo na [email protected]. Ďakujeme.

• Možnosť nákupu z domu,atraktívny tovar
    • Tovar ťažko dostupný,aj napriek slubenému doručeniu kurierom tovar neprišiel.

• Rýchle
    • Nekvalitné výrobky

Objednala som reishi a Cordyceps prášok, oba sú ako spálené, aj tak voňajú a chutia úplne rovnako.

6dni od nakupu ani obraz ani zvuk
    Nikto sa neozval

Objednávku som zrušila mailom cca o hodinu ako som ju zadala. Napísala som im aj dôvod storna objednávky. Odpoveď som nedostala a tovar napriek tomu odoslali. Niekde došlo k chybe zrejme.

Zatial tovar nedoruceny, hoci pisali ze na sklade ho maju

• Obhod dodal tovar riadne zabalený a včas. Výhradu mám voči samotnému výrobku: Nejaká zložka gélu zostala na povrchu kože - nevstrebala sa, dala sa odstrániť zožmolkovaním z povrchu kože. Výrobok som vyhodila.

• Veľmi dlho trvá doručenie

• Za 10 dní mi nikto ani nepotvrdil objednávku, nikto sa neozval a tovar som doteraz neobdržala.
  • Tovar som objednal na firmu. Kurier mi odmietol dat potvrdenie o zaplateni, vraj mi to pride od odosielatela. Telefonicky som kontaktoval odosielatelsku spolocnost, avsak odmietli mi poskytnut doklad. Vraj uvidia co sa da robit a ze sa ozvu. Doteraz sa ozyvaju. Takze tovar neviem zuctovat. Mozno to skusim cez financnu spravu.

• Ziadna reakcia na reklamaciu
    • Nic

Objednala som si klobane a izotermicku tasku/krabica/, doprava a balne bolo vyssie ako objednavka. Tovar mi prisiel zabaleny len v izotermickej krabici, nechutne polepeny a navyse velmi poskodeny. Mal to byt darcek k vianociam a bohuzial to bolo nepouzitelne. Pisala som dve reklamacie cez kontatny formular, ale odozva ziadna.

Zavadzajuce udaje o termine dorucenia tovaru

Môj produkt neprišiel už sú to 2 týždne a ani jedno číslo na vebstranke nefunguje

Dobrý deň.
    Váš balík sme odoslali nasledujúci pracovný deň 22.10.2018 cez poštu (tak ako ste zadali v objednávke). Od 27.10 sa balík nachádza u Vás na dodacej pošte v Londýne. Môžete si to overiť na https://tandt.posta.sk kde zadáte číslo balíka: CA004090580SK.
    Bohužial podla údajov pošty opakovane nereagujete na výzvy na doručenie balíka.
    Všetky čísla telefónov uvedené na eshope sú aktívne a funkčné, nie však v dobe štátneho sviatku.
    Veríme, že si balík prevezmete. želáme všetko dobré.

• dlha dodacia doba este som tovar doteraz nedostal

Reakcia obchodu LEKARENDOMA.SK

Velmi nás to mrzí, zásielku prepravca po nasom urgovani doručil, avsak s oneskorenim.
    Este raz sa zakaznikovi ospravedlnuejme.