zo 4 vecí mi prišla jedna úplne iná, na linku som sa nedovolala

• Objednavku zrusil obchod

Dobrý den
    Děkuji za Vaše hodnocení. Velice mě mrzí Vaše nedoporučení. Bohužel jste udělal objednávku v období, kdy celou Evropu, včetně naší i vaší republiky zasáhla ona koronavirová pandemie. Naši dodavatelé nám z minuty na minutu vypověděli dodávky velké části běžného sortimentu. Celá distribuce v ČR i SR, co mám informace, se soustředila pouze na dodávky do nemocnic, zdravotnických zařízení, domovů pro seniory a postižené. A byl dodáván pouze sortiment léků na recept. Běžný sortiment - kosmetika, doplňky stravy, vitamíny, popř. zdravotnický materiál..... nebylo možné vůbec obchodovat. Pandemie, následné karantény a související drastická opatření a omezení totiž zasáhly veškerý provoz a život nejen v rodinách, ale i ve výrobě, zásobování i ve skladech našich dodavatelů a samozřejmě ve všech lékárenských eshopech. Chyběl personál a pokud nechyběl , tak se musela dodržovat směnnost lidí, aby se nepotkávali a aby nebyl ohrožen chod firem jako takový. Nebyl dostatek pracovníků, kteří by zvládali 100 x větší nápor práce a vybavování objednávek. A kromě toho žádané zboží, které se objevilo velice sporadicky, bylo ihned vyprodáno. Toto je jen malá část z problémů, které nás před více jak měsícem všechny postihly. Věřte, že jsme pracovali všichni 12 hodin denně, včetně sobot a nedělí. Ale mnohonásobně větší počet objednávek oproti standartním podmínkám se prostě nedal zvládnout.
    Proto docházelo i k tomu, že jsme museli řadu objednávek, které nebylo v našich silách vykrýt, rušit.Většina eshopů byla nakonec nucena pozastavit svůj provoz. Pokud vím, v SR , byla situace ještě horší než u nás.
    Tímto se Vám ještě jednou velice omlouvám.
    PharmDr. Ludmila Janečková, jednatel společnosti

Pravá skúsenosť, mali dobre ceny ale objednávku potom zrušili ze nestíhajú a nemajú tovar.

Dobrý den
    Tímto se Vám ještě jednou velice omlouvám.
    PharmDr. Ludmila Janečková, jednatel společnosti

• Nie som spokojná , nakoľko lieky ešte nedošli a ani ste ma neoboznámili , s termínom dodávky.

Dobrý den
    Tímto se Vám ještě jednou velice omlouvám jménem svým i jménem svých kolegů a kolegyň.
    PharmDr. Ludmila Janečková, jednatel společnosti

• tovar mi nebol doručeny,bola mi zrušená objednávka a ja mám hodnotit čo???

viac v obchode neobjednávam a nedoporučujem!

PharmDr. Ludmila Janečková, jednatel společnosti

neviem prečo mi posielate tento dotazník keď ste mi moju objednávku zrušili a doteraz ste mi peniaze nevrátili ...

Dobrý den
    Peníze Vám byly vráceny v rámci našich obchodních podmínek. Zpětná platba proběhla 23.3.2020.
    PharmDr. Ludmila Janečková, jednatel společnosti

• Tovar mal byť skladom no nebol

PharmDr. Ludmila Janečková, jednatel společnosti

Objednaný tovar napriek uvedenej skutočnosti že tovar má na sklade mi nebol dodaný,aj keď som ho zaplatil. Zatial mi ani peniaze neboli vrátené!

Dobrý den
    Vaše platba Vám byla vrácena na Váš účet v rámci našich obchodních podmínek, a to dne 23.3. 2020.

• Bez dovodu zrusili objednavku

Dobrý den
    Proto docházelo i k tomu, že jsme museli řadu objednávek, které nebylo v našich silách vykrýt, rušit. Většina eshopů byla nakonec nucena pozastavit svůj provoz. Určitě jsme Vaši objednávku nezrušili bezdůvodně. Pokud vím, v SR , byla situace ještě horší než u nás.

• Dobry vyber
    • Nekomunikuju
    • Rusia objednavky len tak

Zrusili objednavku bez vysvetlenia.

Dobrý den
    Proto docházelo i k tomu, že jsme museli řadu objednávek, které nebylo v našich silách vykrýt, rušit. Určitě jsme Vaši objednávku nezrušili bezdůvodně. To mi věřte. Většina eshopů byla nakonec nucena pozastavit svůj provoz. Pokud vím, v SR , byla situace ještě horší než u nás.
    PharmDr. Ludmila Janečková, jednatel společnosti

• Na stranke a aj v objednavke bolo uvedene ALPECIN C1 Shampoo Promo Pack 6x 250+75ml dorucili mi, len 1 ks , ked som to reklamovala tak sa tvarili, ze to dorucili spravne, ze to mal byt len jeden kus a vraj ci sa mi to nezdalo lacne. Neviem preco by som ja mala mysliet za nich nehovoriac, bola to akcia, preco som ju mala spochybnovat? U mna to je nedovera v obchodnika.

• Obchod oznamil ze tovar nedodaju az na zaklade mojho telefonatu s otazkou, aky je stav mojej objednavky (objednane vo stvrtok, potvrdenie prijatia objednavky v piatok, moj telefonat v pondelok)

Zvlastny postoj obdochu pri udajne chybne nacenenom produkte. Cena pri objednavke bola 167 eur. Dr.Max mal produkt za 184 eur. Nasledne som kupil produkt za 152 eur na Brendone. Rozdiely sa mi zdali relativne male na to, aby obchod stornoval objednavku.

• nizsia cena par produktov oproti konkurencii
    • sposob platby
    • dodacie lehoty
    • Bol to maj prvy a posledny nakup. Obchod nekomunikuje s klientom.

Reakcia obchodu Lekáreň Doktorka

Dobrý den, děkujeme za recenzi, i když popravdě se moc dobře nečte.
    Po kontrole emailů, bohužel musím s Vámi souhlasit, na Vaše dotazy nebylo odpovězeno.
    Na přelomu března a dubna prováděli naší IT specialisté úpravy v administraci a emailové poště. Stalo se, že cca 4-5 dní nám byla některá pošta přesměrována do spamu, než se na tuto chybu přišlo. Nyní je vše opraveno.
    Jako omluvu za tuto nepříjemnou situaci Vám bude zaslán balíček s dárkem.
    www.lekaren-doktorka.sk

• dobre ceny, prehladnost webu
    • e-shop;
    • komunikacia so zakaznikmi
    • informacie o objednavke nedostacujuce

Nakup cez internet je zavadzajuci. Najprv pisu, aby sme neudavali variabilny symbel, ale do poznamky k nakupu, aby sme dali cislo objednavky a potom si nevedia sparovat Vasu platbu s objednavkou a cela dodavka sa natahuje na neuveritelny mesiac od nakupu. Tovar mi este stale nebol doruceny; ziadal som uz peniaze spat.

Reakcia obchodu Lekáreň Doktorka

Dobrý den,děkujeme za recenzi i když není pozitivní a rád bych ji vysvětlil. S klientem jsem telefonicky hovořil a celý problém nastal při platbě přes platební bránu, kdy variabilní symbol byl chybně zadán do jiného řádku při samotné platbě. Společnost ComGate, která tyto platby spravuje, nemohla z tohoto důvodu platbu spárovat a proto došlo k delší prodlevě s vyřízením objednávky. Platba se dohledala a po do dohodě s klientem mu bude celá uhrazená částka vrácena zpět na jeho účet. Za dobu 4 let spolupráce s ComGate je toto první takový případ s dobrým koncem.

• vyhodne ceny
    • Za svoju objednavku som zaplatila 03/02/2017. Doteraz mi tovar nebol doruceny. Nedostala som ziadnu informaciu na email, v kt. som sa pytala na stav svojej objednavky. Az ked som telefonovala, tak Vasa kolegyna zrazu objavila moju platbu. Prisla mi info, ze objednavka je spracovana (09/02) od vtedy zase ziadne informacie.

-velmi zla komunikacia s obchodom
    -doba cakania na tovar viac ako 10 dni

Reakcia obchodu Lekáreň Doktorka

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, i když není pozitivní.
    Provedl jsem si kontrolu Vaší objednávky a musím přiznat pochybení na naší straně u naší kolegyně. Vaše platba byla připsána na náš účet dne 7.2.2017 v odpoledních hodinách (3.2.2017 zaplacena nebyla -Vaše platba neproběhla a 6.2.2017 bylo opraveno na platbu převodem) a následně stalo se, že při kontrole plateb byla přehlédnuta. Dnes je již Vaše objednávka připravena a bude také odeslána.
    Omlouváme se za toto malé zdržení.

• žiadneč
    • dlhá dodacia lehota

dva týždne je dodacia lehota výrobkov

• Vôbec nemá snahu aby problém riešil.

Neodporúčam.