Tovar som vrátila späť. Zips sa rozopinal.

• Žiadna komunikácia so zákazníkom

Na stránke bolo napisané, že majú na sklade dostatočný počet tovaru a ja som chcela kupiť 3ks avšak mi volali, že maju len 1ks a zvyšne dva ny vedeli naskladnut neskor a za vyššiu cenu

Dobrý deň
    Dovoľte nám vyjadriť sa k Vášmu názoru.
    Všetko čo ste napísali je pravda, až na informáciu, že " na stránke bolo napísané, že majú na sklade dostatočný počet tovaru". Takúto informáciu na našej stránke nenájdete. Tovar je buď skladom, alebo do 3 dní atď. Zhodou okolností bol tovar na sklade v počte 1ks v čase Vašej objednávky.Počet kusov sa dynamicky mení v čase. O tom ste boli telefonicky informovaný.Z toho dôvodu, že tovar bol nakúpený za akciovú cenu od dodávateľa, ktorú nám už nevedel garantovať, ste boli oboznámený aj o tejto skutočnosti. Dúfame, že prehodnotíte Váš názor a niekedy opäť navštívite náš obchod a presvedčíte sa o opaku.

S pozdravom Team landeria

• Tovar nemali skladom

• Tovar mi bol doručeny na inu adresu,ktoru som im udal.Len meno a priezvisko bolo spravne.Až ked´som ich upozornil potom to dali na spravnu adresu.

Dobrý deň
    Mrzí nás Vaša reakcia k dodávke tovaru.
    Dňa 3.2.2020 ste si objednali tovar cez náš email.Tovar Vám bol zaslaný na adresu ktorú ste udali prostredníctvom Vášho mailu.
    Žiaľ zo zákona nemôžeme zverejniť vašu objednávku, ktorá potvrdzuje naše tvrdenie, že tovar bol zaslaný podľa Vašich požiadaviek.Okrem tohoto mailu s objednávkou, neevidujeme žiadnu žiadosť o zmenu adresy dodania.Poprosím skontrolujte si email s objednávkou. Nemohli sme Vám zaslať tovar na inú adresu ako ste zadali. Aj napriek uvedeným skutočnostiam, sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté problémy a dúfam že po vašej kontrole objednávky prehodnotíte Vaše tvrdenia.

Team landeria

týžden po objednávke ,mi oznámili zrušenie objednávky,tovar už nemajú a ak bude tak v inej cene..Zistiť záujem a zvýšit cenu,šikovné.tak deťom musím vysvetliť,že darček bude o niečo neskvor.Ďakujem Vám.objednávam často ,ale tento obchod v našej rodine skončil. Pekne sviatky Vám prajem

Dobrý deň
    Mrzí nás, že ste neboli spokojný s našimi službami.
    Nedá sa nám však nereagovať na Vašu recenziu, nakoľko tvrdenia, ktoré uvádzate nie sú úplne založené na pravde.
    Objednávku ste robili 8.12.2019. Hneď 9.12.2019 sme Vám telefonovali, nedvíhali ste telefón.Opäť 10.12.2019 sme Vám telefonovali s rovnakým výsledkom. V ten istý deň Vám bol zaslaný email, kde sme Vás upozornili, že tovar momentálne nie je dostupný a bude až v Januári 2020.Navrhli sme Vám storno objednávky,nakoľko sme nevedeli zabezpečiť dodanie tovaru do Vianoc z dôvodov, spomenutých predtým. Na email ste reagovali, že si neželáte tovar stornovať. Dňa 19.12.2019 sme Vám volali ohľadom ceny tovaru.Oznámili sme Vám že cena bude pravdepodobne vyššia, preto že nám to oznámil dodávateľ.
    Dôrazne odmietame vaše tvrdenia, ktoré uvádzate. Takéto praktiky sú nám cudzie.Snažíme sa prácu robiť čo najlepšie, no akákoľvek chyba sa môže občas vyskytnúť.Sme len ľudia. Aj tak sa Vám hlboko ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie a dúfame, že využijete naše služby aj budúcnosti a presvedčíte sa o opaku.

Želáme Vám Šťastné a veselé Vianoce.
    Team landeria

bez udania dovodu zrusene zo strany obchodu. ziadna reakcia na dotaz.

Dobrý večer.
    Veľmi nás prekvapila vaša recenzia.
    Na Vašu objednávku sme reagovali telefonicky dňa 23.10.2019 o 9,16h, kde sme vám oznámili že požadovaný výrobok už nie je skladom a dohodli sme sa na zrušení objednávky.Nikdy nerušíme objednávku bez dohody so zákazníkom.Čo sa týka dotazu, neevidujeme z emailu uvedeného k objednávke žiadny dotaz.
    Aj tak sa Vám veľmi ospravedlňujeme za vzniknuté problémy.

• Tovar smrdel