Dlhé dodanie. Keď som chcela stornovať objednávku napísali že si nechajú 100% z ceny.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

mrzí nás Vaša reakcia i potom, čo sme Vám niekoľko krát vysvetlili situáciu, tak to vysvetlíme aj tu, pre našich ostatných zákazníkov.
    Objednali ste si u nás tovar, ktorý je na objednávku do 14 pracovných dní, informácia je pri produkte, v košíku, aj do e-mailu sme Vám to pre istotu napísali a dokonca aj v SMS sme si o tom písali. Tovar je na objednávku z toho dôvodu, pretože dĺžka plechu je voliteľná, je na zákazníkovi, akú dĺžku potrebuje a akú si nechá vyrobiť, máme skladom plechy, ktoré majú rozmer pevný, ale plechy, pri ktorých nie je uvedená dĺžka, samozrejme nedržíme skladom. Keďže sa plech reže na mieru, je nutné uhradiť zálohu vo výške 100% hodnoty objednávky, v prípade zrušenia objednávky, v ktorej plech už bol vyrobený, zálohu v plnej sume nevraciame - informácia opäť na našom e-shope pri produkte.
    Je na zákazníkovi, či si plech nechá vyrobiť a počká si naň, o všetkom je zákazník vopred informovaný.

LacneStavebniny.sk

• Farba okapov sa nezhodovala s farbou, ktoru som objednaval. Farba na etikete bola spravna.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

pozerali sme sa na Vašu objednávku, tovar, ktorý Vám bol doručený, je presne ten, ktorý ste si objednali vo farbe RAL 8017, kontaktovali sme Vás pre istotu aj e-mailom, aby ste nám poslali fotky produktu, ktorý Vám prišiel od nás. Mohli ste nás vopred kontaktovať, mrzí nás, že sme sa o tomto vašom probléme museli dozvedieť z recenzie.

• Ťažká montáž

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

to nás mrzí, že montáž skleníka bola pre Vás zložitá. Veríme, že Vám skleník prinesie dobrú úrodu a bude Vám robiť radosť, ako kompenzáciu za ťažkú montáž. :-)

Informácia o mieste jedinej predajne na Slovensku, ktorou je Sliač

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

pri vytvorení Vašej objednávky ste si zvolili osobný odber, tovar, ktorý ste mali v objednávke sa dá vyzdvihnúť len na sklade na Sliači. Pri každom produkte je informácia, či a kde presne sa dá tovar vyzdvihnúť osobne, ak Vám výdajné miesto nevyhovuje, vieme doručiť tovar na Vami zvolenú adresu. Predajňu však vôbec nemáme, sme internetový obchod.

LacneStavebniny.sk

• Nema nič na sklade a dodacie doby su dlhe

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, avšak tovar, ktorý ste si u nás objednali, je na objednávku, nie je skladom, vždy sa musí dať vyrobiť a následne nám ho výrobca pošle do 10 prac. dní, túto informáciu sme Vám oznámili aj e-mailom.

LacneStavebniny.sk

• nasľubujú Vám modré z neba ...a miesto toho dostanete čierne z pekla

neodporúčam tento obchod, tovar, ktorý sľubujú dodať do pár dní - nemajú ani po 3 týždňoch ...a ani nevedia, kedy ho budú mať ...hlavne, že si za to nechajú zaplatiť dopredu !!!
    Nedvíhajú telefón, na emaily tiež žiadna reakcia...keď som volal do kamenného obchodu v Malackách ...tak sa pani z eshopu uráčila zavolať

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť s našim obchodom, ospravedlňujeme sa za dlhé čakanie, žiaľ bol výpadok vstupného materiálu a tak sme museli čakať, kým sa tovar opäť naskladní k dodávateľovi, avšak o tejto skutočnosti sme Vás oboznámili vopred telefonicky a aj e-mailom, preto nerozumieme, prečo v recenzii píšete, že sme Vám nezdvíhali telefón a neodpisovali na e-maily, keď sme s Vami počas celej čakacej doby niekoľko krát komunikovali telefonicky a dokonca aj e-mailom sme Vám odpovedali ihneď, ako sme dostali od Vás správu. Čo sa týka platby vopred, to žiaľ ovplyvniť nevieme, nakoľko náš dodávateľ si vyžaduje za tento druh sortimentu platbu vopred.

I keď niektoré okolnosti žiaľ ovplyvniť nevieme, ospravedlňujeme sa Vám za nepríjemnosti.

Tovar vobec neprisiel

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ospravedlňujeme sa za dlhšie čakanie, veríme, že teraz, keď už máte tovar doručený Vám bude dobre slúžiť.

• Komunikacia s klientom
    • Neda sa sledovat zasielka dlho trva dorucenie

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

mrzí nás dlhšie čakanie, ale tovar, ktorý ste si objednali je na objednávku od dodávateľa, informáciu máme uvedenú aj na našom e-shope. Ohľadom sledovania zásielky, neukázal Vám stav, kde sa nachádza, pretože v ten daný moment nebola objednávka ešte vyexpedovaná.
    Veríme, že aj napriek dlhšiemu čakaniu Vám tovar urobí radosť. :-)

• Neochota vypracovať cenovú ponuku

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

pozerala som si našu komunikáciu, neviem z akého dôvodu spomínate neochotu vypracovať cenovú ponuku, keď sme Vám ju vypracovali hneď na druhý deň od požiadania a zaslali do e-mailu, mrzí nás táto reakcia.

LacneStavebniny.sk

Objednal som si tovar žiadne informácie o doruceni

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí, avšak objednali ste si u nás tovar, ktorý nebol v tú dobu skladom, musel sa objednať, informácia bola vypísaná aj na e-shope, čakali sme na dodanie Vami objednaného tovaru od výrobcu a následne sa tovar ihneď expedoval.

LacneStavebniny.sk

Po vytvorení objednávky mi prišla odpoveď tovar nedostupný a následne, že bude dostupný o niekoľko týždňov pritom pred vytvorením vypisovali skladom

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, po spracovaní objednávky do skladu k dodávateľovi, nám bolo oznámené, že je produkt momentálne už žiaľ vypredaný, informáciu sme Vám hneď napísali do e-mailu, nakoľko sme o tom pred tým nevedeli, že sa produkt už vypredal.
    Ak nám dáte v budúcnosti šancu, veríme, že sa situácia opakovať nebude.

LacneStavebniny.sk

Tovar nemali na sklade a vôbec somnou nekomunikuju.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

mrzí nás Vaša nespokojná reakcia, avšak ihneď po vytvorení objednávky sme Vás kontaktovali, nakoľko sme nemali skladom produkt, ktorý ste si od nás objednali a dali sme Vám informáciu, kedy sa má produkt naskladniť. Dnes ste nám písali e-mail, odpoveď sme Vám odoslali až poobede, nakoľko sme čakali na odpoveď zo skladu, za čakanie sa ospravedlňujeme.
    Veríme, že so zakúpenými produktami budete spokojný.

LacneStavebniny.sk

Ako mám niečo odporúčať, čo ešte neprišlo a hlavne nemám ani potuchy kedy dorazí objednaný tovar. Ak mi dajú vedieť kedy tovar príde alebo naozaj dorazí, tak zmením hodnotenie

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za reakciu. Tovar je v expedícií, včera (22.5) sme Vám odoslali informáciu, že sa Vám bude tovar v najbližších dňoch doručovať. :-)

LacneStavebniny.sk

• Nerozumiem tej cene za dopravu. 24 eur za 2 kg balicek a napisat, ze vazi 25 kg. To prečo?

Preco si uctujete 24 eur za prepravu za 2 kg balicek. Išlo len o plachtu. A bolo uvedene, ze vaha je 25 kg.
    To je cisty podvod.
    A ked som sa pred cca 2 mesiacmi informovala, plachta stala 157 eur.
    Teraz uz 200
    Cele zle

Doteraz tovar neprišiel

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za reakciu, objednali ste si u nás tovar, pri ktorom informujeme vopred zákazníka, že je na objednávku do 14 pracovných dní, Váš tovar je objednaný a hneď ako nám príde na sklad, Vám ho budeme expedovať, momentálne od vytvorenia objednávky sú 4 pracovné dni.
    Veríme, že budete s tovarom spokojný. :-)

LacneStavebniny.sk

Tovar mi došiel do 2 týždňov po mojej telefonickej urgencii.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Bohužiaľ, pri internetových obchodoch v dôsledku rôznych príčin, môže dôjsť k oneskoreniu s doručením tovaru. Samozrejme sa vždy snažíme spraviť všetko preto, aby naši zákazníci dostali objednaný tovar v čo najkratšom čase. Veríme, že vzniknutá situácia sa v budúcnosti opakovať nebude.

• Nedodrzanie terminu dorucenia

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za hodnotenie, aj keď nie je objektívne, nakoľko ste si u nás objednali tovar, ktorý je nedostupný a naskladnenie sa očakáva koncom apríla, táto informácia je písaná pri produkte, a boli ste o tomto fakte oboznámená vopred, v tomto prípade dodržíme termín dodania a doručíme skleník začiatkom mája tak, ako je aj písané na našom e-shope. Dúfame, že budete so skleníkom spokojná. :-)
    Prajeme pekný deň.

LacneStavebniny.sk

• Po týždni od objednávky nič len potbrdenie.
    • Objednávam zásadne len to čo je na sklade a oni nevedia, kedy to doručia!!!! Po týždni!!!!

Nespolahlivý obchod.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za reakciu, i keď Vás musím poopraviť, tovar ste si objednávali cez sviatky, žiaľ vtedy nepracujeme, štandardná doba doručenia tovaru označeným ako skladom je od objednania do 5 pracovných dní, v tom prípade Vám budeme tovar doručovať v pondelok (17.4.), tak ako aj uvádzame pri produkte.

Pekný deň

• Tovar nedošiel kompletný

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za Váš podnet, ospravedlňujeme sa za nedodané skrutky, ktoré ostali ležať na sklade pripravené, akonáhle ste podali informáciu prepravcovi, že Vám neboli dodané skrutky, zaevidovali sme to a obratom doposlali k Vám na adresu.
    Veríme, že v budúcnosti sa takáto situácia nebude opakovať a mimo iného, budete s produktami od nás spokojný.

LacneStavebniny.sk

Neschopaci a robia bordel v objednavkach, jedna me ie co robi druha!!!

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

snažili sme sa Vám túto situáciu vysvetliť niekoľkokrát po telefonickom rozhovore, ale zakaždým ste nás odmietli s tým, že Vás to nezaujíma, tak by sme to radi objasnili našim ostatným zákazníkom. :-)

Vytvorili ste si u nás dve duplicitné objednávky, jedna z objednávok bola automaticky stornovaná a druhá spracovaná, odoslaná do skladu, všetko Vám prišlo do e-mailu. Na našom e-shope upozorňujeme zákazníka, v akom dátumovom rozpätí bude objednávka doručovaná, vo Vašom prípade je to do 7 pracovných dní, nakoľko ide tovar z Čiech, tento fakt sme Vám oznámili aj telefonicky.

Následne nás kontaktoval priamo náš dodávateľ, že ste si vytvorili objednávku aj u nich a jednu z nich si prajete stornovať. Keď sme Vám objednávku stornovali, telefonicky sme sa spojili a vy ste nám tvrdili, že ste si nič nestornovali a čakáte na tovar. Snažili sme sa Vám situáciu vysvetliť, že ste si tovar objednali znovu duplicitne, čo ste odmietali pripustiť a tvrdili ste, že sme jedna firma. Keď sme sa Vám to opäť pokúsili vysvetliť, povedali ste, že chcete tovar čo najrýchlejšie, nezaujíma Vás kto sme a nech si robíme ako chceme. Po dohode s dodávateľom sme jednu objednávku stornovali a jednu obratom zaslali k Vám na adresu.

Z našej strany sme robili všetko pre Vašu spokojnosť a s dôrazom snažili vysvetliť, že nerobíme "bordel" v objednávkach, ale upravujeme podľa potrieb zákazníka, pretože ak by ste tovar dostali 2 krát, nastal by problém.