• Tovar, postrek vytlaceny, vyteceny ...

Neodporucam, postrek nepouzitelny, zniceny ... Mozno nahoda, smola ...

• Bude aj po sezóne kým tovar dorazí.Z Levoče do SNV(11km) 6 dní.Z Aliexpressu z Číny príde skôr.

Nikdy viac Packeta.

• eShop reaguje rýchlo a korektne
    • Používa asi zlých dopravcov. Tovar mi bol doručený 1 deň po termíne uvedenom v eshope pri nákupe, práve vtedy keď som ho nemohol prebrať. Ak by som to vedel vopred, objednal by som tovar v iný deň.
    • Zlé balenie. 2 vedierka zo 4 mali prerazené dno. Hnojivo bolo vysypané. Tuto ma zjavne vinu aj prepravca, neviem ako presne musel zachádzať s tovarom, že cez kartón prerazili plastové vedro z trávnikovým hnojivom..

Reakcia obchodu lacnepostreky.sk

popisovaná situácia nás veľmi mrzí.

Produkty sa vždy snažíme baliť spôsobom, aby nedošlo pri doručení k poškodeniu a prípadnému poškodeniu ďalších produktov z Vašej objednávky. Je nám ľúto, že v tomto prípade došlo k pochybeniu. Balenie tovaru neustále vylepšujeme, aby sme podobnej situácii do budúcnosti zamedzili. Pokiaľ sa podobná situácia stane, štandardne sa založí prípad škodovej udalosti. Reklamaciu mozeme vyriesit tak ze vam posleme neposkodene plastove vedra. Prajete si prism zaslat plastove vedra ?Prosim zvolte si vydajne miesto kde vam vedra mozeme poslat https://www.packeta.sk/pobocky
    Rád by som Vás uistil, že nejde o náš štandard a interne prešetríme, ako k tejto situácii mohlo dôjsť.

Vašej spätnej väzby si veľmi Vážime a našou víziou je spokojnosť zákazníka a preto, ak máte ďalšie pripomienky, budeme radi ak nás budete kontaktovať cez e-mail [email protected], alebo aj na zákazníckej linke +421 915/420 295.

• Draziete

Objednal som si Biele lepové pásy u zeleného ježka a stálo to menej ako polovicu vašej ceny a mal so to doma za dva dni.čo k tomu dodať a to u vás kupujem x rokov ????

Chcel som od nich informáciu ako pripojiť predlžovaciu hadicu k postrekovaču. Neboli schopný odpovedať

neochota vysvetlit nedosanoe tovaru komlet

Až doteraz bol nákup vždy bez problémov. Asi si nezaslúži obchod takéto hodnotenie, no stačilo napísať, že tovar nieje skladom a dodanie sa bude oneskorene.

Zlá komunikácia

• Prípravok maximálne neúčinný

• Tovar objednaný, zaplatený nedoručený, žiadne informácie prečo a kedy dorazí tovar

Lepove pasy su neskutocne dobre.Zalepil som sa ja aj moj pomocnik pri aplikacii lepovych pasov,akurat skodce sa ani po dvoch tyzdnoch neprilepili ziadne.Ziadny osoh.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Prišiel mi poškodený tovar

• Objednal som 1l nova ferm Viva ,ale ten má iný pomer riedenia ako 250 ml čo v popise nieje uvedené ( pomer je na 250ml)
  • nevyhovuje mi agresívna obchodná politika po dodaní tovaru - zasialnie nových produktov, návrhov.......

• Prišiel o dva dni neskôr ako sľubovali a tým pádom začalo liať a vinič napadla pieseň, tak neviem či som niečo zachránil, objednal som len kôli dodacej lehote ale tu nedodrzali

Zakupene produkty EkoSip nie su efektivne, aj po opatovnej aplikacii v zmysle postupu sme nevideli pozadovany vysledok.

• Vždy som mal na vyzdvihnutie tovaru 7 dní. Teraz sa to už nedá?
    • Objednávku zrušila predajňa.
    • Dnes 14.7. som chcel tovar prevziať.
    • Som sklamaný s prístupom predajne lebo nenakupujem tu prvý raz ale minimálne už 15 krát.

Neodporúčam túto predajňu.

Reakcia obchodu lacnepostreky.sk

Dobry den,

Posledny den uloznej doby uplynul 14.7. Pracovnik vydajne ju preto stornoval aby si tovar mohli zakúpiť aj ini zakaznici. Jednalo sa o ludsku chybu pretoze mate este cas do konca dna.

V pripade ak nestihate tak nam napiste aby sme vam uloznu dobu predlzili.

• Keď som uhradil objednávku online-kartou, bol tovar rýchlo zabalený a odovzdaný prepravcovi
    • Nešťastná volba prepravcu-GLS. Kurier GLS nestíhal a odmietol zásielku doručiť, napriek tomu, že podľa SMS sľuboval, že medzi 13. a 16. hodinou bude tovar odovzdaný adresátovi. Zasielku som dostal až o 4 dni. Prepravca GLS nemá ani toľko slušnosti, aby sa zákazníkovi ospravedlnil za zlyhanie kuriera.
    • Cena tovaru vôbec nezodpovedá názvu e-shopu: Lacné postreky. Objednaný postrek bol predražený, iné e-shopy ten istý postrek predávajú nezrovnateľne lacnejšie. Na Heuréke je uvedený pod iným názvom, nakoniec vám zabalia niečo iné.

• Široký výber rýchle poslanie

Bohužiaľ tovar bol veľmi zle zabalený obalený v stretch fólie a v kartóne tovar prišiel vyteceny . Obaly niekde asi prasknutý nakoľko to nedrží tlak čiže za mňa sklamanie