Dodaki sta hadice bez tesnania. Super.

Dobrý deň
    Veľmi sa osprvedlňujeme za nedorozumenie,bazénová hadica neobsahuje tesnenie ,tesnenia sa nachádzajú na pieskovej filtrácii .Ak by ste potrebovali poradiť určite by sme Vám poradili .
    Ďakujem
    S pozdravom,
    Lacnebazeny.sk

• Predávajúci evidentne nerozumie tomu čo predáva. Pri telefonickom rozhovore som sa ho pýtal na trysku ktorú si objednávam. Odbil ma tým, že uvidím či je správna keď mi príde, samozrejme NIE JE SPRÁVNA.

Eschop je ok. Len človek, ktorý komunikuje so zákazníkom by mal tomu rozumieť a hlavne vedieť poradiť.

Dobrý deň
    Tryska je určená pre bazény Orlando a je vhodná len pre určené bazény ,po telefonickom rozhovore Vám bolo povedané keď nebude vhodná pre Váš bazén môžete poslať späť na našu adresu a vrátime Vám finančné prostriedky.
    Lacnebazeny.sk

objednal som bazenove hadice s priemerom 38mm a dosli mi hadice s priemerom 42mm na moju reklamaciu nikto nereagoval ,dovolat sa na cislo uvedene na emailovej stranke je nemozne,nedoporucujem nikomu komunikacia na bode mrazu,prvy a posledny krat este sa mi toto nikdy nestalo je to na riesenie cez SOI ako moze niekto predavat nieco kde nesedia rozmery je to zavadzanie zakaznika

Dobrý deň
    Hadice ktoré ste si objednali sú určené pre bazény Intex čo je napísané aj v popise priemer hadice je 38 mm .Z našej strany vždy spravíme maximum pre zákazníka.Tovar ktorý nepasuje zákazník môže vrátiť podľa zákona do 14 dní bez udania dôvodu. Z vašej strany do dnešného dňa neevidujeme písomnú žiadosť odstúpenia od zmluvy .

• rýchly dodaj
    • v inom obchode stál ten istý bazén o 15€ menej, ale vy sa označujete za "lacné bazény",

Reakcia obchodu LACNÉ BAZÉNY

Zlatá pani Evička u nás ste si zakúpili bazén značky tampa 3,05 x 0,76 s kartušovou filtráciou za cenu 60 eur. Bazén s kartušovou filtráciou nie je možné zakúpiť za 45 eur, jedine bez filtrácie ..
    ďakujeme Vám aj za túto recenziu aj keď je nepravdivá,... s pozdravom lacne bazeny

• ziadne
    • termin dodania pod psa

za viac ako 10 dni mi neboli schopni dodat objednany tovar,aj ked to bola iba drobnost,doposial som sa nedockal....a pritom deklarovali ze tovar je na sklade......

Reakcia obchodu LACNÉ BAZÉNY

keď si pri objednávke zakaznik uvedie osobný odber tak može čakať že mu ho donesie kurier!!