Sľubotechna. Som absolútne nespokojný s dlhou dobou dodávky. Miesto sľubov, radšej konať.

uz druhykrat upne iny tovar,odpoved -vyhovorky zavadzanie zakaznika,uz nikdy viac...

• Aj napriek tomu, ze nemali uz tovar na sklade ma za 9 dni nevedeli informovat o stave objednavky az kym som im tam osobne nezavolala.
    • Dlha dodacia doba
    • Ziadna komunikacia

Pokial nutne nepotrebujete nejaku super vec, ktoru maju len oni je lepsie nakupit b inom e-shope

Uz si z tohto eshopu nic neobjednam. Zabudli na moju objednavku a ziadne ospravedlnenie sa nekonalo. Kebyze sa nespytam, kde je tovar tak mi to vobec neposlu. Skoda reci.

• Zatial ma nikto neinformoval kedy mi bude tovar doruceny.

Tovar v dobrej cene ale velmi dlha čakacia doba na dodanie

Reakcia obchodu Labet.sk

mrzí nás vaše špatné hodnocení našeho obchodu. Vaši objednávku jsme obdrželi 21.04. v 16:00 a expedovali ji vámi zvolenou dopravní společností 23.4. Pokud se stala chyba na straně dopravce, kterou nemůžeme ovlivnit, tak nás to samozřejmě mrzí, ale nevypovídá to o kvalitě našich služeb, které našim zákazníkům poskytujeme.
    Jsme naproti tomu rádi, že jste spokojen s kvalitou zboží a příznivými cenami, které nabízíme.
    Pěkný den a věříme, že salámky pejskovi chutnaly.

Oldřich Bubeníček
    jednatel

dlho trva dodanie takmer 10 dni bez neakeho infa o objednavke

• Tovar nebol doručený od 19.12.2018 do 31.12.2018

Neschopnosť obchodu dodržať lehotu dodania uvádzanú pri tovare

Reakcia obchodu Labet.sk

moc se omlouváme za tuto časovou prodlevu, ke které došlo. Bohužel předvánoční shon začal brzy.

S pozdravem, Tým Labet.sk

• tovar som objednal pred dvoma tyzdnami a stale nemam info o dodavke ani v akom stave objednavka je

S pozdravem, Tým Labet.sk

Objednávka sa jednoducho "stratila". Obchod som kontaktovala viackrát, kde je moja objednávka sa však nepodarilo zistiť. Po poslednom mojom telefonate, a preposlaní "potvrdenia objednávky" sa mi z obchodu už ani nikto neozval. Cakať asi nemá zmysel. Nevadí... objednať sa dá aj inde.

Reakcia obchodu Labet.sk

bohužel máte pravdu. V době, kdy jste objednávku vytvářela- docházelo k převodu systému a celé databáze. Bohužel se vyskytlo pár komplikací, které jsme nepředpokládali.
    Prosím kontaktuje náš obchod na email: [email protected] s tímto problémem - rádi bychom Vám poskytli kompenzaci za tento technický problém.

• Neviem

28.11.2018 bola prijatá moja objednávka, tovar na sklade. Do dnešného dňa - 14.12. mi tovar nebol doručený. Obchod nekomunikuje. Zareagoval až na môj mail a ako dôvod uviedli, že zásielkovňa, na ktorú som si dala doručiť tovar, nefunguje. Tak sme sa dohodli, že môžu doručiť akým chcú spôsobom. Vraj hneď objednávku odošlú. Prešiel takmer týždeň a nič. Na ďalší mail už nereagovali.

Reakcia obchodu Labet.sk

Prosím kontaktuje náš obchod na email: [email protected] s tímto problémem - rádi bychom Vám poskytli kompenzaci za tuto nepříjemnou situaci.
    S pozdravem, Tým Labet.sk

• Tento obchod neodporúčam, bol to môj prvý a určite aj posledný nákup. Cez internet nakupujem bežne, nejaké šaty občas reklamujem, alebo vrátim, čo je celkom pochopiteľné, ale týka sa to len nepadnúcej veľkosti. Zabaliť poškodený a neúplný Tovar si však doposiaľ nikde nedovolili. Len teraz Labet - klietka pre škrečka prišla poškodená - poškodenie bolo dosť veľkých rozmerov, každý kto Tovar balil, si toho musel všimnúť - spodná plastová časť bola celá puknutá a chýbali plastové úchytky, ktoré mali drôtenú časť držať, aby nebola vložená navoľno. Teraz vrátiť Tovar do Čiech ma bude stáť viac ako Tovar samotný. Čiže neviem, či v tom nebola aj kalkulácia zo strany obchodu.

Reakcia obchodu Labet.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.
    Za vzniknutú situáciu sa veľmi ospravedlňujeme. Domnievame sa, že k poškodeniu tovaru došlo počas prepravy. Dovolili sme si Vás kontaktovať e-mailom k dodatočnému doriešeniu vzniknutej situácie k Vašej spokojnosti. Tovar Vám radi vymeníme alebo vrátime peniaze.
    Ešte raz sa mnohokrát ospravedlňujeme.

Labet.sk

Ak by som som sa spoliehal na dodanie a mal granule vypočítané presne, tak mačky nezeru. Smutné je, že až na môj dopyt mi bolo odpisane, že až teraz tovar naskladnili a zasielajú ho = 10.dni.

Reakcia obchodu Labet.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.
    Veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie, ktoré nastali. Bohužiaľ nastali ťažkosti zo strany externého skladu, ktorý dodal tovar s oneskorením. Už sme podnikli opatrenia, aby sa situácia neopakovala.
    Ešte raz sa veľmi ospravedlňujeme a veríme, že aj napriek tieto nepríjemnosti si niekedy v budúcnosti opäť nájdete cestu do nášho e-shopu.

• čakám 11 deň na doručenie svojho balíka a stále nikto ma nekontaktoval

Tovar som objednala pred 11 dňami, stále balík nebol doručený. Nehnevajte sa ale v dnešnej dobe čakať na objednávku 11 dní. Stav objednávky nebol aktualizovaný od 2.dňa prijatia objednávky. Neodporúčam, obchod nie je flexibilný. Myslela som si že internetový obchod je schopný doručiť balík do 3-4 pracovných dní, bohužiaľ ja už čakám 11-ty deň a nikto ma ohľadom objednávky nekontaktoval aj keď som písala na online chat. Pani si odomňa vyžiadala mail, aby na bližšie kontaktovali ohľadom objednávky a odvtedy nikto sa ani neozval..... NEODPORÚČAM!!!!

Reakcia obchodu Labet.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Vašu objednávku som overila a podľa nášho systému bola expedovaná dňa 19.2.
    Bohužiaľ však nebola na výdajnom mieste vyzdvihnutá a vrátila sa nám späť. Veľmi sa ospravedlňujeme, ak Vás výdajné miesto neupozornilo, že je už zásielku možné vyzdvihnúť.
    K dodatočnému doriešeniu danej situácie sme Vás kontaktovali e-mailom.

Ešte raz sa za vzniknuté problémy ospravedlňujeme.

Tím Labet.sk

toto bol moj prvy nakup, kupili sme hracku ktora podla systemu na Labet webstranke mala byt dostupna v danny den. Ale po vytvoreni objednavky, zasielka nebola poslana par dni po dni kedy mala byt na adrese klienta, Labet som kontaktovala emailom to mi odpovedali o 4 dni neskor, na koniec som im volala za co sa ospravedlnili, a kedze produkty su poslane z Ceskej R. taktiez su problemi s evidovanim zasielky medzi ceskou a slovenskou postou - o tychto problemoch Labet vie a taktiez vedia ze im to trva cca 5 dni kym zasielka pride. co bol presne moj pripad , takze 7.12 som vytvorila objednavku , 13.12 bola expedovana a dorucena bola 20.12. chyba Labet a chyba postovy service medzi Ceskou a Slovenskou republikou

Reakcia obchodu Labet.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Za dlhšie dodacie dobu sa veľmi ospravedlňujeme, mali sme v decembri so Slovenskou poštou veľké problémy, v dôsledku čoho už od 1. januára dopravu Sloveska poštou neponúkame.
    Veríme, že aj napriek týmto komplikáciám si v budúcnosti opäť nájdete cestu do nášho e-shopu.

Tím Labet.sk

Výrobok na odpudenie mačiek a psovGreenfields Stay Away je absolútne nefunkčný, hneď po cca 3-4 hod mi jedna z tulavych mačiek na postriekané čiste miesto na krytej terase nechala kôpku výkalov. Pre svoj vysoký vek a dosť pre mna vzdialenú postu, nehodlám ten nepodarok znova baliť a ešte aj platiť poštovné-penziu potrebujem aj na dôležitejšie veci.

Reakcia obchodu Labet.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie, napriek tomu toto hodnotenie sa nevzťahuje k službám nášho obchodu (spôsob komunikácie, rýchlosť dodania atď.) ale k samotnému produktu. Nie je možné posudzovať hneď po prvom použití. Tiež je to individuálne, každé zviera reaguje na rôzne produkty, látky inak. Môžem Vám odporučiť vyskúšať tiež Repelent proti značkovaniu močom pre psov a mačky Menforsan 500 ml.
    Pekný deň,

• Rýchla komunikacia
    • Nieje aktualizovaný eshop

Reakcia obchodu Labet.sk

veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť. Vami objednaný produkt bol posledný kus skladom, ale objednalo si ho v tú istú chvíľu viac ľudí. Veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie, ktoré boli spôsobené. Tovar očakávame znova skladom do mesiaca. Pekný deň,
    Tím Labet.sk

• Slubene bolo dodanie do 48 hodin, ale ani Behom tyzdna mi to neprislo. Boli v tyzdni 2 sviatky, ale nepaci sa mi, ze slubia 48 hodin a nesplnia to. Clovek si mysli, ze je to slovenska stranka. Keby som vedela, ze to ide z Ciech sama by som pochopila, ze tovar do 48 hodin nedostanem a neobjednam nic.

Reakcia obchodu Labet.sk

Dobrý deň, Vaša objednávka bola systémom zaznamenaná v nedeľu popoludní, zásielku sme expedovali, ako najrýchlejšie to išlo a to hneď v pondelok. O žiadnej komplikácii sme neboli informovaní. V kontaktoch a fakturačných údajoch je uvedená Česká republika, kde máme kanceláriu aj sklad. Aj napriek tomu sa ospravedlňujeme za situáciu, ktorá nastala a dúfame, že cez túto skutočnosť na nás nezanevrite. Pekný deň, Tím Labet.sk

• 25.7. som si objednala tovar - 4.8. ho este nemám - je potrebné k tomu este nieco dodat? Islo o stelivo pre macky .... co im mam dat do debniciek? Firma hoci tusi problem, sa neozvala, zareagvala az na moju urgenciu, ale ani ta, uda sa, nepomohla!

Reakcia obchodu Labet.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť. Zásielka bola expedovaná včas, bohužiaľ však došlo k technickej chybe u slovenských pošty. Na chybu sme boli upozornení až z Vašej strany, kedy sme problém začali okamžite riešiť. Teraz je teda zásielka v poriadku u Vás, a ako ospravedlnenie sme Vám do emailu zaslali zľavový poukaz. Veríme, že nám dáte ešte šancu.