• Slubia a nedodrzia termin

Podľa sledovania zásielok ste si objednávku už 3.7.2021 vyzdvihla v Zásilkovna

• Ležadlo je super, veľmi pohodlné, polovica tela vo vode... ciže sa ochladzuje vodou
    • Kúpili sme 2ks.. na jednom po nafukaní a chvíli vo vode praskol šev na vankúši... asi 30cm a hneď sa to rozpáralo...

Kedže eshop je v Čechách, reklamovať sa dá len odoslaním do Čiech... a pri cene 13e platiť 5e za balík, je asi vyhodený peniaz... Bohužial, eshop nebol ochotný ponúknuť žiadne iné riešenie, ako odoslanie ležadla a jeho odborné posúdenie... Tak si radšej nechávame to potrhané, ako zostať 30 dní bez lehátka. Ak by išlo o 100Eurovu vec, tak úplne OK, ale pri takej malej sume, ten čas, poštovné a všetká energia... Ak ste zo Slovenska, tak zvážte kúpu.. Na Mall.sk bolo o 4e drahšie, ale reklamácia priamo v meste osobne... Môj návrh bol, že kúpim ešte jedno a nech mi dajú aspoň nejakú zľavu.. Bohužial... bez odozvy. Trošku sklamanie.

Reakcia obchodu Kúzelný hrad

Ak tovar vykazuje vadu je nutné ho reklamovať podľa obchodných podmienok. V prípade že je reklamácia uznaná ako oprávnená máte nárok na úhradu poštovného spojeného so zaslaním tovaru na reklamáciu v primeranej visí.

Tovar nesplnil moje očakávanie, ale vrátiť tovar je možné len do Čiech, čo jer vzhľadom na poštovné nákladné a neoplatí sa.

Bazén mi prišiel deravý a obchod chcel aby som ho poslal na vlastné náklady do CZ na reklamacne oddelenie kde budem čakať mesiac a bude po lete som z obchodom nespokojný

Reakcia obchodu Kúzelný hrad

Ak tovar vykazuje vadu, musíte ho reklamovat podle obchodních podmínek. Ak si přejete, aby reklamný dokument obsahoval nárok na úhradu dopravného v primeraných cenách. V případě že bude reklamace uznána jako oprávněná máte nárok na úhradu dopravného v primeraných cenách.

• zlá komunikácia, po zaplatení faktúry bolo treba urgovať dodávku tovaru

neaktuálne info o dostupnosti tovaru

Nedovolate sa na telefonne cislo, ktore si na stranke uvadzaju. Vela krat som volala a vzdy len odkazova sluzba. To nie je normalne!

Reakcia obchodu Kúzelný hrad

Ak sa momentálne nedovoláte, môžete použiť pre otázky e-mail [email protected]

Do dnešného dňa nemám informáciu, kedy mi bude tovar doručený.

Neodporúčam, nakoľko tovar ani žiadne info som do dnešného dňa nedostala!

• Nedodanie

• plysove hracky
    • nema moc toho skladom

• dodacia doba a komunikácia so zákazníkom

• Ponuka tovaru, ktorý nie je schopný zabezpečiť, čo bolo jasné vopred, keďže ho už nikto neponúka

Čo nemajú skladom, proste nebudú mať

• sortiment
    • dodanie

tovar som objednala expresne 28.12.2016 a este stale som nedostala nic, tak ako mam hodnotit?
    chvalit?

• Dlhá dodacia doba. Komunikácia zo zákazníkom nulová. Už v stredu mi mal balík prísť a dodnes žiadny lístok v schránke ani SMS jednoducho vôbec nič. Neviem čo si mám o tom myslieť.

Reakcia obchodu Kúzelný hrad

O expedícii tovaru sme Vás informovali e-mailom s tým že zásielka bola odoslaná vo štvrtok. Zásylka je obvykle doručená do 2opracovních dní.

• - uvedený dátum doručenia na webe nebol splnený
    • - generované maili sa nedajú nazvať komunikáciou preto že neviete či už vaša objednávka bola prijatá , či už váš tovar bol zaslaný aj keď v nich sa píše čo si iné.

Reakcia obchodu Kúzelný hrad

Po riadnom odoslaní objednávky zákazník dostane e-mail s potvrdením objednávky. V následujích e-mailoch sú zákazníkom odosielané informace kde je uvedené dátum odoslania zásielky aj predbežný dátum dodania. Priebeh doručovania zásielky zvolenú prepravnou spoločnosťou môže zákazník sledovať na stránkach zvoleného prepravcu.

• dlhá dodacia lehota

• Slabá dostatočná komunikácia pre upresnenie objednávky

pri objednavke treba upresňovať tovar keď je tovar vo viacerých variantach dostanete tovar ktorý je na sklade bez predchádzajúceho upresnenie.

Tovar mi prišiel, bolo vidieť, že bol pred tým už otvorený. Zničená krabica, bol to darček, tak som sa ho aj hanbila podarovať...

Reakcia obchodu Kúzelný hrad

Ak tovar vykazuje vadu či je poškodený je treba ho reklamovať podľa obchodných podmienok.

• slabiny?ja som sa ozval po 10dnoch,kde mam tovar,ked dodacia lehota bola 5dni a az vtedy ma informovali,ze ze tovar este ani poslany nie je.keby som sa ja neozval a nenapisal,dodnes by sa mi neozvali a neinformovali by ma...

proste jedna katastrofa.nikdy by som nikomu neodporucal.ten pristup k zakaznikom je na bode mrazu

Reakcia obchodu Kúzelný hrad

So zákazníkom sme komunikovali a opakované sme sa mu snažili vysvetliť objektívne dôvody oneskorenia dodávky.