Spokojna

Široký sortiment tovaru na jednom mieste a za omnoho nizsie ceny ako ponúkajú aj tie najväčšie reťazce, super !!!

• dobré ceny
    • veľký výber

• bola som spokojná s dodaním objednaného tovaru

• Rýchle vybavenie objednávky

Keď som hladala na internete autíčko cars tak mi našlo len vašu českú stránku a tam sa mi nedalo platiť eurami, tak som musela otravovať kamarátku v Prahe aby mi to objednala keď vyplnila objednávku tak jej ukázalo slovenskú stránku tak som si tonakoniec objednala sama. Bodlo by zjednodušit tie stránky.

Na stránke bolo pri všetkých objednávaných veciach napísané, že sú skladom, prípadne doskladnia do 5 dní. Po pár dňoch mi zavolali, že jednu z vecí už nemajú, ostatné malo byť v poriadku. Po ďalších pár dňoch mi znova zavolali, že nemajú ďalšiu z vecí, ktoré som objednala. Po 10 dňoch zatiaľ stále čakám na doručenie zvyšných troch vecí z pôvodných piatich.

Reakcia obchodu Kúzelný hrad

Omlouváme se za tovar který jsme vám nedokázeli dodat jelikož byl vyprodaný u našeho dodavatele. Objednávka byla odeslána 18.09.2020 na vami vybranú pobočku Zásielkovne.

Rýchle dodanie, tovar taký aký na obrázku. Spokojnosť, odporúčam :)

Trosku dlhšie trvalo zaslanie údajov k platbe prevodom po potvrdení objednávky.
    Komunikácia s obchodom ok, čakáme na objednaný tovar.

Som spokojna

Tovar nesplnil moje očakávanie, ale vrátiť tovar je možné len do Čiech, čo jer vzhľadom na poštovné nákladné a neoplatí sa.

• rýchle jednanie
    • rýchle vybavenie objednávky
    • tovar prišiel v poriadku

• Tovar prišiel rýchlo, cena priaznivá, som spokojná, komunikácia o príprave a odoslani tovaru bez problémov

• Výborná komunikácia, ochota :)

• Expresné dodanie (i v tejto situácii Covid) za 24.hodín

• Jednoduché a rýchle a prehľadné objednanie a max spokojnosť s dodaním tovaru bez poškodenia

• Spokojnosť.

Odporúčam

Pohodový nákup

• rýchle doručenie a dobrá cena

Objednávka z tepla domova, navyše v kamennej predajni u nás som nevedela tento tovar kupit